Hrací stoleček Fisher Price

Napsat příspěvek
Velikost písma:
880
28.8.12 11:34

http://www.zbozi.cz/…ci-stolecek/
To je tady tenhle, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14535
28.8.12 11:35

@Brittana
pokud myslíš tenhle, tak ten máme my http://www.zbozi.cz/…ci-stolecek/ , já jsem z něj byla unešená, všude na něj slyšela chválu, každýmu se líbí, ale naš malá si ho prostě moc nevšímá, tak jsme se dohodli, že ho necháme do Vánoc a pak poputuje někam dál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16783
28.8.12 19:59

@Brittana jj ten máme mi ten zpívající je to ten nejnovější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2238
29.8.12 07:49

Ano, presne ten co davate odkazy…
@Terrad tak pokud se neujme, ozvi se a treba se domluvime ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
30.8.12 18:09

Holky, tady má paní taky stolečky za dobrou cenu

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dana 17
22.2.13 17:42

Ahoj ja premyslim bud stolecek nebo houaci zebra poradtew:-)

  • Citovat
  • Upravit
slivci
22.2.13 18:31

Maminky neprodavate nektera zpivajici stolecek??Uz neni k sehnani :-( dekuji

  • Citovat
  • Upravit
dana 17
22.2.13 18:51

Podivejte se na bazos tam jich je dost

  • Citovat
  • Upravit
slivci
23.2.13 10:17

Ale ne zpivajici :-)

  • Citovat
  • Upravit
dana 17
23.2.13 11:17

Ale ano jsou spivajici dejte si hracky pak tam dejte fhiser prince a to vam nabidne stoleceb atd. Je tam toho hodnd

  • Citovat
  • Upravit
slivci
23.2.13 11:30

Polovina z toho je v nemecko-anglicke verzi, nebo uz inzerat neni aktualni. Dva aktualni jsou v rezervaci. Jinak nic.

  • Citovat
  • Upravit
766
6.11.13 14:07

Holky, nechcete některá prodat interaktivní, hrací a zpívající stoleček Fisher price?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
6.11.13 14:41

Chci :) Právě jsem se chystala dát ho do inzerátu. Tady jsou fotky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
766
6.11.13 14:49

Poslala jsem soukromou zprávu, pro domluvu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
6.11.13 14:50

stoleček hrací

Ještě jednou ty fotky… :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin