Hrazdička- Jaká je ta nej?

Anonymní
28.9.21 17:01

Hrazdička- Jaká je ta nej?

Maminky zdravím Vás.
Malá bude mít měsíc a ráda bych jí už i předem koupila hrazdičku. Četla jsem že už i od měsíce si miminko na hrazdičce i když na zádičkách trochu vyhraje. Dáte mi prosím tip? Na ceně nesejde. Díky ;) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4720
28.9.21 17:06

A proč anonymně? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35696
28.9.21 17:08
@Anonymní píše:
Maminky zdravím Vás.
Malá bude mít měsíc a ráda bych jí už i předem koupila hrazdičku. Četla jsem že už i od měsíce si miminko na hrazdičce i když na zádičkách trochu vyhraje. Dáte mi prosím tip? Na ceně nesejde. Díky ;) :palec:

Kteroukoliv omyvatelnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
28.9.21 17:13

Myslím že je to brzy, počkej ještě tak měsíc. Moje začala mít trochu zájem až tak ve 3 měsících, teď je ji 11 měsíců a s hrazdičkou si vyhraje pořádně teprve až teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
28.9.21 17:46

Od měsíce si mimino pohraje s hrazdou??? Co to je za kec 8o 8o :think: No ale přimhouřím očko, když „říkáš“ „dopředu koupit“.. Za mě je super ta z Ikei :) Je kvalitní podle mého a dobrá cena. Vydržela po minimálně 4 děti v rodině a pořád je krásná.. Stačí k ní připnout co chceš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
28.9.21 18:00

Asi si s ní nepohraje, ale my máme od narození od Černá na bílé, takže na ní leží a kouká na ty černobílé hračky. A cvičí na ní na bříšku, takže to velmi doporučuju, můžete ji mít klidně hned :)
Celkově černobílé kartičky, knížky a tak pro malé mimouše jsou super :)
Malá má teď 3 měsíce, ručkama ještě nic nechytá, ale hrazdičku využíváme už dlouho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
28.9.21 18:25

Vyrobil jsem ji z lísky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
28.9.21 21:24

Černá na bílé -super, malej v ni byl už určitě od 4 tydnu..Koukal na černobilocervene hračky🤣 plus mam tu s projektorem noční oblohy a běhají k barvy směrem dolu..malej si s ni vyhraje ještě teď v 8 mesicich..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat