Hřebínek pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kazetkakiki
Povídálka 31 příspěvků 30.06.19 08:09
Hřebínek pro miminko

Zdravím. Poradíte mi někdo z osobní zkušenosti, jaký koupit pro miminko hřebínek na vlásky? Malá má na zátylku stroupky, možná seborea, nevím, ale mazu Expicialem pro děti a celkem pěkně se to už po třech dnech hojí a přemýšlím, že bych ji ty stroupky vyčesávala. Myslite, že můžu? Nebo to mam raději nechat být? Nevím…na kontrolu jdeme až za dva týdny, tak jestli máte někdo zkušenosti…vyčesávat/nevycesavat? A ten hřebínek bych pořídila ráda i tak, ať mám doma, tak jestli tedy poradíte. Děkuji moc.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.06.19 08:23
@kazetkakiki píše:
Zdravím. Poradíte mi někdo z osobní zkušenosti, jaký koupit pro miminko hřebínek na vlásky? Malá má na zátylku stroupky, možná seborea, nevím, ale mazu Expicialem pro děti a celkem pěkně se to už po třech dnech hojí a přemýšlím, že bych ji ty stroupky vyčesávala. Myslite, že můžu? Nebo to mam raději nechat být? Nevím…na kontrolu jdeme až za dva týdny, tak jestli máte někdo zkušenosti…vyčesávat/nevycesavat? A ten hřebínek bych pořídila ráda i tak, ať mám doma, tak jestli tedy poradíte. Děkuji moc.

Syn je měl na šošolce. Trochu zlehka jsem vyčesávala. Ale měl jen šupinky. Pomáhá i čištěný olej z lékárny, ale Excipial jsem taky používala.

ludmilaadamkova
Závislačka 2750 příspěvků 30.06.19 08:28

Ja to vzdycky namazala olejickem a vycesavala.. postupne

Kukacka123
Závislačka 3664 příspěvků 30.06.19 08:33

@kazetkakiki nez mazani a vycesavani - zkus sampon od Nobilis Tilia Tonik. Mam jen ty nejlepsi zkusenosti :palec: a neni treba jic mastit a vycesavat a tak. Nase mala by ani vycesavani nesnesla, udelaly se ji supinky az kolem 10. mesice. Sampon je sice trosku drazsi, ale dlouho vydrzi a je prirodni a hojivy. Za me nejvetsi pomocnik :palec:

Váš příspěvek
Reklama