Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, chceme dětem pořídit nějaké hřiště na zahradu. Jelikoz ani jeden nejsme manuálně zruční, tak nepřipadá v úvahu si hřiště vyrobit sami 😃 koukala jsem na české stránky ale cetla jsem i názory, ze v Polsku mají hriste o dost levnejsi. Bydlime skoro na hranici s Polskem, takze se chceme jet podívat na hřiště tam. Mate někdo hriste z Polska? Popripad odkud a nakolik vyslo? Ma představa je nejaky,,domeček,, se skluzavkou, houpačky a pod domečkem pískoviště-neco jako na fotce..
moc dekuji
Nejlepší je si udělat výlet. V Chalupkách (Bohumín) je mají přímo na přechodě.
Nebo si to nechejte udělat na míru podle svých představ. Zkus se poptat třeba na fb https://www.facebook.com/…22972176514/?…
Jen připomínka, to pískoviště pod domečkem je dost naprd. Nevejde se k němu víc dětí, dospělí se tam krčí a nedá se tam dělat skoro nic. Brácha udělal pořádné pískoviště s vyhloubenou dírou pod ním, aby tam bylo víc písku a šly dělat tunely atd., bylo asi 2,5×2,5m, a všechny děti z okolí se k nim začaly stahovat na zahradu (a byly to právě děti, co měly na zahradě ta domečková hřiště).
@zrcadlo to podepisuju. Piskoviste pod domeckem je totalne na nic. Rozhodne ne na to, aby tam dite chtelo stravit cele odpoledne.
Přímo s hřištěm na zahradu zkušenosti nemam, ale pergolu nebo přístřešek na auto mají od Poláků známí a jsou spokojení.
Ahoj, my jsme řešili úplně to samé, taky nejsme žádní kutilové
a nakonec jsme koupili hotovou dětskou sestavu přes Marimex. Mají tam různé varianty, od menších až po větší sestavy s domečkem, skluzavkou, houpačkami i pískovištěm, přesně jak popisuješ. Dodání bylo rychlé, sestavení zvládli dva lidi podle návodu. ![]()