Bolest při polykání - co by to mohlo být?

Anonymní
31.5.22 18:31

Hrtan je možné ?

Čau, od včerejška mě bolí krk nevím jak to popsat bolí mě i jazyk jako úplně v zadu co to může být při polikani mi to „zatím problém nedělá“

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1785
31.5.22 18:40

Když ne při polikání, tak vážně nevím :(
Možná by doktor věděl víc? Ale jenom možná, oni doktoři jsou dnes totiž hrozně přeceňovaní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.22 18:44

Tak on tam není když má dovolenou :nevim:
Koukala jsem na jazyk a ten je normální, bojím se to třeba oteče a dusíme se :lol: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
4043
31.5.22 18:46
@Anonymní píše: Čau, od včerejška mě bolí krk nevím jak to popsat bolí mě i jazyk jako úplně v zadu co to může být při polikani mi to „zatím problém nedělá“

Ježiš, Heduš, teď zase pro změnu hrtan? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1785
31.5.22 18:47

To mě překvapuje, že tam není, když má dovolenou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65432
31.5.22 18:56
@Moringa píše:
Ježiš, Heduš, teď zase pro změnu hrtan? :lol:

přesně to jsem chtěla napsat, štítná žláza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
31.5.22 19:02
@Malineka píše:
To mě překvapuje, že tam není, když má dovolenou.

Já bych se nedivila, kdyby tam pro Heduš nebyl nikdy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.22 19:46

Prodělaly jsme střevní virózu a mého muže i syna bolí krk jaký by se tam ve vnitr zuzovalo na polikani zatím dobrý, na dotek taky ale krky máme zúžené

  • Citovat
  • Upravit
TO_IT
31.5.22 19:53
@Anonymní píše:
Prodělaly jsme střevní virózu a mého muže i syna bolí krk jaký by se tam ve vnitr zuzovalo na polikani zatím dobrý, na dotek taky ale krky máme zúžené

Jak to poznáš? 8o Prosím, zopakuj si vyjmenovaná slova, tohle bolí a to píšu jak prase.

  • Citovat
  • Upravit
41
31.5.22 19:54

@TO_IT co jak poznám bože?? Tak jsem tam měla chybu a??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
31.5.22 20:00
@SweetAmy píše:
@TO_IT co jak poznám bože?? Tak jsem tam měla chybu a??

hahá, ses prozradila, zapomnělas zakliknout anonym :dance: ale my jsme beztak věděly, že jsi to ty,
no tak dnes prostě nebudeš polYkat, najděte si jinou variantu :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TO_IT
31.5.22 20:02
@stinga píše:
hahá, ses prozradila, zapomnělas zakliknout anonym :dance: ale my jsme beztak věděly, že jsi to ty,
no tak dnes prostě nebudeš polYkat, najděte si jinou variantu :mavam:

Co je to za tro(t)la?

  • Citovat
  • Upravit
77421
31.5.22 20:03
@TO_IT píše:
Co je to za tro(t)la?

to je Heduš - úzkostná panika z nemocí, štítné žlázy a tak - ale AD odmítá, myslí, že se vyléčí z paniky založením minimálně dvanácti diskusí denně ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
31.5.22 20:18
@Anonymní píše:
Tak on tam není když má dovolenou :nevim:
Koukala jsem na jazyk a ten je normální, bojím se to třeba oteče a dusíme se :lol: :zed:

tak do rána bude po vás, ale neboj, bude to bezbolestné :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
31.5.22 21:27

@vokishka neurazim jen odpovídám na její otázku..;D když mi někdo řekne že jsem trotl tak nebudu držet zobák ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.