Hry pro 4leté děti na tabletu

16779
4.8.13 20:13

hry pro 4lete deti na tabletu

Muezete mi prosim poradit nejakou hodne lehkou hru pro 4lete dite. Mam tady na noc malou sestricku a slibila jsem ji, ze do rana neco stahnu :P ale nevim co :think: diky za zksenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1491
4.8.13 20:19

Ahoj, mám taky 4letou ségru a ta na iPadu hraje Poua, The Simpsons, Talking Ben, Nemo atd. :lol: mám her plný iPad :mrgreen:
EDIT: ještě jsem si vzpomněla na: Princess hair salon, lego duplo, my little pony, monsters doctor :lol:

Příspěvek upraven 04.08.13 v 20:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
4.8.13 20:20

Malýmu jsou 4,na tabletu hraje třeba : Universita pro příšerky, Já padouch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
4.8.13 20:21

Pou taky má rád a pak ještě Talking Tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kkkkkkkv
4.8.13 20:26

Talking ginger, animals for kids, pou, nejake pexeso, nebo nejakou hru pro holky je toho tam spostazalezi co ji bavi.

• Nahlásit
  • Citovat
17564
4.8.13 20:29

Jéé, to zase dostaneš zprda :lol:
naše mladá hraje všechno na co přijde. My little ponny - taková jako vesnička, ted jsem našla super hru - doctor x - ošetřují se v ní zraněné děti, dává jim náplasti, měří teplotu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24459
4.8.13 20:36

Majda miluje Sneezies :lol:
(já taky :mrgreen:, hlavně ten zvuk, chacha :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
4.8.13 20:39
@Pipet píše:
Majda miluje Sneezies :lol:
(já taky :mrgreen:, hlavně ten zvuk, chacha :oops: )

to neznám :think: O co tam jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24459
4.8.13 20:44

@Antonie Bolavá Na ploše lítají v bublinkách schovaní sneezies - takové obludky… Na jednoho klepneš, on kýchne a rozprskne kolem sebe kapénky :lol:, a když zasáhne těma kapénkama další bublinku, tak ona praskne a sneezie z bubliny kýchne a zas rozprskne kapénky a tak dááál.
A máš za cíl tím jedním klepnutím a následnou řetězovou reakcí prasknout třeba 80 ze 100 bublin…

Mi se líbí to kýchání, hepčík :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
4.8.13 21:09
@Antonie Bolavá píše:
Jéé, to zase dostaneš zprda :lol:

Proč zprda? Tak velké dítě už se chce zabavit i jinak než jen hračky, panenky i když to taky zabaví.
Naše zatím nemám tablet, ten má slíbený až půjde do školy (teď bude mít 5) ale ráda si hraje hry na našich dotykáčích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
4.8.13 21:33

My budeme kupovat tablet dceři k Vánocům. Přeje si ho sama, bude mít 4,5roku. Nyní hraje na našich telefonech různé hry. U mě je to třeba Pou, Spongebob. U chlapa třeba hraje Angry birds.
Vždy jsem se tomu bránila, telefon jsem ji nechtěla půjčovat a když kamarádka loni o Vánocích prohlásila, že dceři (stejně stará jako naše) budou kupovat tablet, tak jsem myslela, že odpadnu. Bohužel jsem to asi neohlídala a dceru to děsně chytlo. Má ale pořád omezenou dobu, kdy hrát může. Nesmí se to přehánět ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
4.8.13 22:10
@Kelsey píše:
Proč zprda? Tak velké dítě už se chce zabavit i jinak než jen hračky, panenky i když to taky zabaví.
Naše zatím nemám tablet, ten má slíbený až půjde do školy (teď bude mít 5) ale ráda si hraje hry na našich dotykáčích.

tuhle se tady nějaká taky ptala na hry na tablet a málem na ní volaly sociálku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
4.8.13 22:14

@Pipet je to dobrý :pankac: Díky za typ. Mladá na to teda úplně dlabe, ale mně se to líbí :mrgreen: Ona má opět nějakou hru typu staráme se o štěňátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
4.8.13 22:17
@Antonie Bolavá píše:
tuhle se tady nějaká taky ptala na hry na tablet a málem na ní volaly sociálku :roll:

aha tak to jsem neviděla, to už mi příjde přehnané, proč by si dítě nesmělo hrát s tabletem :nevim:, my ho holce taky slíbili, musí trošku jít z dobou, kdyby nevěděla co je noťas, dotykáč, tablet, to už by pak ve škole asi byla jediná :nevim:, když ale jí nebude sedět a nebudou odpovídat známky zabavím, když budou známky ok, ať si pohraje, taky potřebuje nějakou motivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16779
4.8.13 22:17

Taky jsem cekala spis sprda nez rady takze diky, ze jste reagovali prave vy, ktere to nepohorsuje. Urcite bych ji u toho nenechala sedet cely den, ale dnesni deti se tomu nevyhnou takze je lepsi je to pomalu ucit s nejakyma pravidlama. Mamka dela ve skolce a tam kazde druhe dite mluvi o tabletu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama