Hsg je věrohodné

18.12.19 13:26

Hsg je věrohodné

Ahoj holky mám už 4 roky po mimoděložním a po zákroku mi bylo řečeno že mám zbylý vejcovod v pořádku. Nedávno jsem měla hsg a podle výsledků je pruchodny a žádnou blokaci tam nemám ale slyšela jsem že tohle vyšetřeni neukáže zdali je vejcovod zdravý a funkční. Tak jsem se ptala doktora zdali bych měla jít na laparoskopi zjistit proč mám bolestivou ovulaci co to způsobuje a on na to že po tomhle vyšetření a kontroly dělohy ultrazvukem žádné jiné vyšetření už nepotřebuji. Snažím se už půl roku o první mimi oba jsme s partnerem v pořádku tak by mě zajímalo jestli jste podstoupili taky hsg a stačilo to k otěhotnění? Děkuji předem za vaše odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.12.19 19:30

@palomadorantez

Ze je funkcni sice neukaze, ale verila bych tomu. Laparoskopie taky funkcnost nepotvrdi. Tam se ti to jeste z ty studeny vody muze stahnout a muzou ti rict, ze se pruchodnost nepotvrdila. Doktor mi rikal ze staci mala dirka a vajicko si cestu najde… cvicim mojzisovou a doufam ze to bude OK.

Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 19:31

Pul roku je chvilicka, zvlast s jednim vejcovodem, neboj…

• Citovat
  • Nahlásit
21.12.19 19:32
@Anonymní píše:
Pul roku je chvilicka, zvlast s jednim vejcovodem, neboj…

Děkuji vím že i rok snažení je normální ale děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 19:43

@palomadorantez

Mam jen 1 pruchozi, doufam ze bude ok. Hsg verim, vubec jsem nic necitila tak srusty snad nejsou. Moc si preji prirozene miminko. Hodne stesti a krasne svatky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat