Oplodnění vajíčka

18.12.19 10:54

Oplodnění vajíčka

Ahoj holky, mám 7den zpoždení na testu v pondělí byli dvě čárky (HCG9) a dneska už skoro nic… První den MS jen trošku špinění… Podle pani doktorky se vajíčko oplodnilo ale neuhnízdilo a teď mám vysadit Utrogestan a nechat to přírodě.. Vůbec nevim co teď čekat… měla jste to některá? Jinak jsem po IUI. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5924
18.12.19 11:04

No vysad prášky a čekej na menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
18.12.19 11:07

To je bohuzel pomerne caste :-( ja to mela 2 x, co o tom vim..nejspis i vicekrat.. vajicko se proste neuchyti, neni dost kvalitni, nebo ma nejakou vadu, imunologicky problem atd, dnes to vite jen kvalitnim tehotenskym testum, kdybys netestovala, prislo by ti, ze mas jen zpozdenou ms..nema to vliv na cyklus, muzes otehotnet normalne dalsi mesic :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 11:17

@Melodie91 no já právě už mám 7dní a už mám mít i po :D tak teď nevim co čekat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
18.12.19 11:24
@MončaKá píše:
@Melodie91 no já právě už mám 7dní a už mám mít i po :D tak teď nevim co čekat :lol:

Kdyz se mi to stalo poprve, od navstevy gyn. a potvrzeni z utz me delily dva dny, podruhe taky tyden a buh vi, jak to bylo xkrat pred tim..vysadis utros a dostanes ms a normalne bude bezet cyklus od toho prvniho dne ms..jestli si vedes nejakou aplikaci, tak v ni bude jen tenhle cyklus o 7 dni delsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5249
18.12.19 11:37

@MončaKá Necekwj nic nech to na přírodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10257
18.12.19 11:54

Vysad a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20591
18.12.19 15:10

@MončaKá milion holek. Prostě se to snažilo, ale nepodařilo. Vysaď utroš a do 3 dnů dojde MS. Není to žádný potrat, prostě to jen nevyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama