Hubnutí - pas

14.5.16 07:26

hubnutí -pas

Ahoj všem, mám problém s hodně špekatým pasem, necvičím. Co byste poradili? Jaké máte zkušenosti, mám problémy s rozpadajícími kyčly, takže posilovna a maratony jsou předem vyloučeny, jaké konkrétní cviky vám pomohly? Napadlo mě, že bych pořídila nějaký vibrační pás, měla bych ho přes den třeba několik hodin, má to vůbec nějaké výsledky, najde se někdo, kdo to má vyzkoušeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
14.5.16 07:40

@mirecekblbecek Ahoj.Na hubnutí v pase je určite nejvhodnejší dieta. Bohužel jen cvičením pas neschodíš 80%je strava a 20%pohyb. POdpořit to určite aerobní záteží mužeš a bude to vhodne.(rychlá chuze, kolo, rotoped, orbitrek atd.)Bez toho aníž by jsi se zadýchávala! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
14.5.16 10:59

Tak třeba plavání je na pas docela účinné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 11:13
@radkka píše:

no nevím, to bych v tom bazenu musela být nonstop. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54860
14.5.16 11:24

Chůze z hulkama? Určitě ten jídelníček. Ale celkem dost lidí v okolí si chválí ty hůlky. To by si mohla průběžně takové procházky ne i s kyčlí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
14.5.16 11:24
@mirecekblbecek píše:
no nevím, to bych v tom bazenu musela být nonstop. :mavam:

No, výmluvami to nezhubneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
14.5.16 11:58
@mirecekblbecek píše:
no nevím, to bych v tom bazenu musela být nonstop. :mavam:

nemusela už při frekvenci 2× týdně jsou výsledky na zpevnění v oblasti břicha a pasu víc než znatelné. musíš ale plavat ne se koupat nebo splývat :lol:. Pak je fajn cvičenís Tiffany Roth, ale pro Tebe s kyčlí nevím, vrtí se dost. Rotanu jsi zkoušela? tam ale taky musíš vést pohyb z pasu ne z kyčlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 12:09
@lamicina píše:
nemusela už při frekvenci 2× týdně jsou výsledky na zpevnění v oblasti břicha a pasu víc než znatelné. musíš ale plavat ne se koupat nebo splývat :lol:. Pak je fajn cvičenís Tiffany Roth, ale pro Tebe s kyčlí nevím, vrtí se dost. Rotanu jsi zkoušela? tam ale taky musíš vést pohyb z pasu ne z kyčlí.

jo plavat umím, ale nějak extra ne, kraula nedám vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 12:14
@lamicina píše:

začala jsem chodit plavat 1× týdně, asi 2 měsíce tomu, no je fakt, že ten kinder řez, co jsem právě udělala bych moc ochutnávat neměla :mrgreen: chodím denně 4 km, zpevnil mi zadek, jinak nic.asi půl roku tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
14.5.16 12:15
@mirecekblbecek píše:
jo plavat umím, ale nějak extra ne, kraula nedám vůbec.

stačí znak a prsa v tempu a hlavně pravidelně ne jednou za čas. Chodila jsem tak 2× týdně na ranní plavání, bez změny jídelníčku a vidět to bylo a o zlepšení kondičky ani nemluvím. I aquaerobik je dobrej, nezatěžuješ při něm klouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12149
14.5.16 12:39
@radkka píše:

že vstupuji do diskuze - kdysi jsem opakovaně v ženských časopisech četla, že pravidelné plavání není na hubnutí moc dobrý. že sice se ve vodě nenamáhají klouby, jako na souši, na druhou stranu že tělo má díky okolnímu chladu z vody spíš tendence tuk ukládat, aby se ochránilo.

jak to tedy s tím ukládáním tuku je? ne, že by to pro mne bylo podstatné, vodu mám ráda maximálně tak do kafe, ale celkem by mě to zajímalo, jak to tedy je. jestli v běžném bazénu/rybníku při hubnutí převyšují klady pohybu nebo strach těla ze zimy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 12:44
@sagina píše: že vstupuji do diskuze - kdysi jsem opakovaně v ženských časopisech četla, že pravidelné plavání není na hubnutí moc dobrý. že sice se ve vodě nenamáhají klouby, jako na souši, na druhou stranu že tělo má díky okolnímu chladu z vody spíš tendence tuk ukládat, aby se ochránilo.jak to tedy s tím ukládáním tuku je? ne, že by to pro mne bylo podstatné, vodu mám ráda maximálně tak do kafe, ale celkem by mě to zajímalo, jak to tedy je. jestli v běžném bazénu/rybníku při hubnutí převyšují klady pohybu nebo strach těla ze zimy.

no tak byzen co je supr teplota vody 30 je dost daleko, musím autem s chlapem, neřídím, bazen kam dojedu mhd je krize tam je 26 a tam bych nešla ani kdyby mi zaplatili, děti je to nějaký pátek tam byli na tobogámu, nadšeni, akorát, že měli fialové rty, chudáci-takový bazen ublíží rozhodně zdravotně-revma, močák. mě by spíše zajímal ten vibrační pás, tam by to mohlo „setřást“ ty tuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
14.5.16 16:28
@sagina píše: že vstupuji do diskuze - kdysi jsem opakovaně v ženských časopisech četla, že pravidelné plavání není na hubnutí moc dobrý. že sice se ve vodě nenamáhají klouby, jako na souši, na druhou stranu že tělo má díky okolnímu chladu z vody spíš tendence tuk ukládat, aby se ochránilo.jak to tedy s tím ukládáním tuku je? ne, že by to pro mne bylo podstatné, vodu mám ráda maximálně tak do kafe, ale celkem by mě to zajímalo, jak to tedy je. jestli v běžném bazénu/rybníku při hubnutí převyšují klady pohybu nebo strach těla ze zimy.

Tak se do toho bazénu běž někdy podívat a uvidíš, jestli mají pravidelní návštěvníci tuk nebo svaly. Můj muž plave od puberty a má krásně vyrýsovanou postavu. Já plavu kratší dobu, plaváním jsem zhubla (cca 5 kg jsem potřebovala).

Tohle je přibližně stejně hloupá teorie, jako obhajování těhotné kuřačky… že by tělo mělo moc velký šok, kdyby přestala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
14.5.16 16:30

U nás má bazén 27,5 - 28°C. Třicet je na cachtání, na sport si to nedovedu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 17:02
@radkka píše:
Tak se do toho bazénu běž někdy podívat a uvidíš, jestli mají pravidelní návštěvníci tuk nebo svaly. Můj muž plave od puberty a má krásně vyrýsovanou postavu. Já plavu kratší dobu, plaváním jsem zhubla (cca 5 kg jsem potřebovala).Tohle je přibližně stejně hloupá teorie, jako obhajování těhotné kuřačky… že by tělo mělo moc velký šok, kdyby přestala.

já měla kámošku, co v dětství závodně plavala-měla ramena jak chlap. Takže to záleží na postavě-někdo svaly má jiný ne. když nejsi kondiční plavec, což většina není, tak při 28 je hnusná zima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat