Husté sperma

Anonymní
28.7.15 16:04

Husté sperma

Ahoj maminky, doufám že mi tady poradíte. Jde o mě a mého manžela. Jsme spolu už 12 let. Vždy když se s manželem milujeme cca 3 do týdne, tak má řidké sperma a ted mě překvapila jedna věc a to ta, že když jsme byli na dovolené, tak jsme se taky 3× milovali a sperma bylo husté a bílé. Úplně mě to zaskočilo. Samozřejmě mě hned napadají takové věci, jestli třeba nemá milenku atd…když v běžném životě, kdy spolu nejsme 24 hodin denně má sperma takové a když spolu jsme 24 hodin denně, má sperma makové…Nic moc jsem se o tom nedočetla. Vůbec ani nevím, jak bych se na to mého může zeptala. Nikdy jsem neměla důvod ho z něčeho podezírat, ale nevím proč mám ted divné tušení. Co si o tom myslíte? nevím, třeba je to normální. Ještě se mi dost často stává, že mi manžel říká, že nemá chut, protože je unavený, to slyším skoro každý den. Chápu, že při jeho práci unavený nejspíš je, ale nejsou to jenom výmluvy? Co by jste dělali na mém místě, moc děkuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1874
28.7.15 16:11

Asi bych mu přestala kontrolovat sperma :D mě kdyby můj chlap kontroloval můj poševní sekret asi bych lehce nechápala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
28.7.15 16:13

Hmmm zrovna jím jogurt a nějak mě najednou přešla chuť :oops: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.15 16:20

Tak si ho jednou vyhoní přes den jednou ne :-D na dovče na to třeba neměl prostor :-D
Můj chlap si ho za den klidně 5× vyhoní a pak na to vlítnem..a fakt by mě nenapadlo mě ho kontrolovat… on kontrolovat mě tak ho asi zabiju :mrgreen: :mrgreen:

ale může na to mít vliv i třeba dostatek vitamínů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2816
28.7.15 16:23

Já teda sperma manžela nezkoumám :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
28.7.15 16:24

Tohle fakt někdo myslí vážně? 8o
I když vlastně co se divím, jedna expertka to chlapovi dokonce měřila a jak bylo o pár ml míň, tak už jančila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
28.7.15 16:26
@elinka90 píše:
Já teda sperma manžela nezkoumám :-D

Já též ne, ale měly bychom začít, víš co z toho všechno vyčteme? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Verca1990
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
22488
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, doufám že mi tady poradíte. Jde o mě a mého manžela. Jsme spolu už 12 let. Vždy když se s manželem milujeme cca 3 do týdne, tak má řidké sperma a ted mě překvapila jedna věc a to ta, že když jsme byli na dovolené, tak jsme se taky 3× milovali a sperma bylo husté a bílé. Úplně mě to zaskočilo. Samozřejmě mě hned napadají takové věci, jestli třeba nemá milenku atd…když v běžném životě, kdy spolu nejsme 24 hodin denně má sperma takové a když spolu jsme 24 hodin denně, má sperma makové…Nic moc jsem se o tom nedočetla. Vůbec ani nevím, jak bych se na to mého může zeptala. Nikdy jsem neměla důvod ho z něčeho podezírat, ale nevím proč mám ted divné tušení. Co si o tom myslíte? nevím, třeba je to normální. Ještě se mi dost často stává, že mi manžel říká, že nemá chut, protože je unavený, to slyším skoro každý den. Chápu, že při jeho práci unavený nejspíš je, ale nejsou to jenom výmluvy? Co by jste dělali na mém místě, moc děkuji :oops:

nevím, čím to je a nezkoumej to :roll:
jinak myslím, že na to může mít vliv třeba strava, míra stresu, to, jestli si to třeba nedělá sám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 16:29

Možná i lehká dehydratace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
28.7.15 16:32
@Krasavicaa píše:
Tohle fakt někdo myslí vážně? 8o
I když vlastně co se divím, jedna expertka to chlapovi dokonce měřila a jak bylo o pár ml míň, tak už jančila :mrgreen:
8o :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.15 16:33

Tím se nezabývej :D mně se taky mění v průběhu měsíce poševní výtok, někdy je řídký, někdy hustý.

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
28.7.15 16:34
@KackaDoup píše:
8o :lol:

No fakt. Byla tady taková diskuse, ale už je to dýl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1289
28.7.15 16:37

No tak pokud je dotaz minen vazne… sperma meni konzistenci den ode dne; muze byt huste a „hrudkovite“ pokud treba manzel prodelal nejake nachlazeni nebo na nej neco lezlo. Ze by v tom byla rovnou milenka, tezko rici. Spis bych si myslela, ze v tom hraje roli strava, ukajeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.15 16:40

Čím dýl je chlap bez sexu, tím hustější je sperma a naopak :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie