Tolerance nevěry u ženy

47
28.7.15 11:40

Tolerance nevěry u ženy

Dobrý den, milé maminky, nejsem tu jako „špion“ ale mán vás dotaz jakožto ženy-matky.
S mou družkou jsme spolu cca 8 let a máme 7 letou dcerku, a od minulého roku října se mnu má žena nic nemá žádný fyzický kontakt nic, né opravdu si nestěžuju jen konstatuju, a zároveň nás navštívíla kolegyně krize, takže jsem to přičítal celkové ponorce, ale teď jsem zjistil že žena má asi nejspíš bokovku…no asi určitě, mj dotaz zní mám dělat jako že nic??Protože zahazovat 8let se mi nechce, trápit dcerku jen kvůli tomu že ženu trápi sexuální pudy se mi taky nechce,
a pro případné připomínky žena měla v sexu vždy přednost, a vždy byla uspokojena, takže tay by reklamace byla neoprávněná.

Díky za vaše názory pokud jsem tim někoho pobouřil tak se omlouvám

PS.(ale i chlapi někdy něco trápí protože nevěra z mé strany nepřipadá k úvahu jsem ze stare školy- má žena a nikdo jiný)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14654
28.7.15 11:45

@takvek
Tak to je těžká situace. Možná bych se poradila s odborníkem. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
28.7.15 11:49
@nostress píše:
@takvek
Tak to je těžká situace. Možná bych se poradila s odborníkem. :think:

bez sance nejaky odbornik ja to navrhoval ale zenatvrdi ze je vse ok…tak si z toho jejiho vztahu nevztahu delam ason srandu…co jineho zbyva :) :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
28.7.15 12:03

@takvek promluvit si, jaký má důvod k tomu nemít s tebou sex? To tvrzení, že je vše v pořádku asi není v pořádku ne? Prostě trvej na vysvětlení. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
28.7.15 12:08

Talovych volu tu uz v diskuzich bylo. :zed: Proste neumis trisknout do stolu a jasne vylozit karty? Proste ji rekni, ze takhle ne a ze bud vypadne za tim svym, nebo se bude chovat jako partnerka. :think: Proste takhle jen trpis, ona si uziva, doma ma vola, ktery ji zivi a stara se. Co z takoveho zivota mas… :zed:

Příspěvek upraven 28.07.15 v 12:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
28.7.15 12:09
@Turante píše:
@takvek promluvit si, jaký má důvod k tomu nemít s tebou sex? To tvrzení, že je vše v pořádku asi není v pořádku ne? Prostě trvej na vysvětlení. :nevim:

No ono to uz pred cca 5/6ti lety to slo do kytek sex tak jednou az dvakrat do mesice, coz bych pochopil studim na vš, dite, stres ohledne domacnosti stehovani mimo puv. domov nerikam ze jsem neresil to ze sexu je malo ale po case si kazdy zvykne…ale jak tu ctu v diskuzich ze i zeny jsou opravdu pri chuti na sex tak si rikam ze to asi necham radeji plavat, no co nejsem prvni ani posledni ktery bude mit parohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
28.7.15 12:16
@Scarabeuss píše:
Taovych volu tu uz v diskuzich bylo. :zed: Proste neumis trisknout do stolu a jasne vylozit karty? Proste ji rekni, ze takhle ne a ze bud vypadne za tim svym, nebo se bude chovat jako partnerka. :think: Proste takhle jen trpis, ona si uziva, doma ma vola, ktery ji zivi a stara se. Co z takoveho zivota mas… :zed:

Co z toho mam…hlavne to ze dcera je v klidu, a to ze aspon tomu decku ukazu ze :( jsem otec ktery nejenze prinese prachy, nechlasta…ale dokaze i spolknout kus sve hrdosti jen aby dite bylo ok, a ano neni mi to zrovna prijemne ale zeny snad neprekousli buhvi jake problemy jen kvuli detem???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
28.7.15 12:16

Nauc se byt aspon trochu sobec a myslet na sebe, vazne te takovej zivot bavi?? :zed: Jses blbej nebo co? :zed: To nechas jen tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
28.7.15 12:34

@takvek A to snížení sexu, teda bylo spíše z její strany? Nebo tvojí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
28.7.15 12:37
@takvek píše:
Dobrý den, milé maminky, nejsem tu jako „špion“ ale mán vás dotaz jakožto ženy-matky.
S mou družkou jsme spolu cca 8 let a máme 7 letou dcerku, a od minulého roku října se mnu má žena nic nemá žádný fyzický kontakt nic, né opravdu si nestěžuju jen konstatuju, a zároveň nás navštívíla kolegyně krize, takže jsem to přičítal celkové ponorce, ale teď jsem zjistil že žena má asi nejspíš bokovku…no asi určitě, mj dotaz zní mám dělat jako že nic??Protože zahazovat 8let se mi nechce, trápit dcerku jen kvůli tomu že ženu trápi sexuální pudy se mi taky nechce,
a pro případné připomínky žena měla v sexu vždy přednost, a vždy byla uspokojena, takže tay by reklamace byla neoprávněná.

Díky za vaše názory pokud jsem tim někoho pobouřil tak se omlouvám

PS.(ale i chlapi někdy něco trápí protože nevěra z mé strany nepřipadá k úvahu jsem ze stare školy- má žena a nikdo jiný)

Obdivuji, že ji miluješ natolik, že jí dokážeš dát svobodu! :potlesk: Já přemýšlela nad tím, jestli bych dokázala tolerovat nevěru manželovi a bohužel ne, nepřenesla bych se přes své ego…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
28.7.15 12:39

@takvek vcelku souhlasím se scarabeussem, ono to z tebe opravdu dělá trochu vola. Musíš najít hranici, kdy si necháš něco líbit a kdy už ne. Dejme tomu, že sex nebudeš vyžadovat každý týden, ale nechat se podvádět? Jedině, že by ti to „opravdu“ nevadilo, jinak ne. To dítě to vnímá, i když ti přijde, že jste vlastně v pohodě. Prostě si ujasněte priority.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4238
28.7.15 13:06
@takvek píše:
bez sance nejaky odbornik ja to navrhoval ale zenatvrdi ze je vse ok…tak si z toho jejiho vztahu nevztahu delam ason srandu…co jineho zbyva :) :cert:

Nevěru bych dokázala odpustit. Ale nedokázala bych snést tohle chování, dělání mrtvého brouka a zazdívání snahy o nápravu. V tomhle případě bych si dupla - máš chlapa? Máš. Máš manžela a dítě? Máš. Takže máš a máme problém a ten se musí řešit. Hned. Už jen kvůli té dceři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
28.7.15 13:09

K té potenciální nevěře, já jen, že když mě chlap štve, tak s ním prostě spát nemůžu. A jo, v minulosti byla krize tak velká, že prostě nějaký čas abstinence byla. A neměla jsem milence. Jen jsem chtěla, aby se chlap ke mně choval jinak. Což zase nemohl pochopit on. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
28.7.15 13:09

Jste spolu 8 let a dite ma 7 let.. Hm, takze jste spolu odzacatku jen kvuli diteti… mimochodem mozna ani ne tvemu, vazne bych se nedivil(kukacek je pry 10-20%) a kdo je lepsi adept nez ty… :think:
Prichazis o moc v takovem vztahu, myslim, zes nikdy nepoznal lasku zeny, vasen, kvalitni sex(protoze to vsechno by ti chybelo). Zivot je kratkej a podle me mas jen strach z neznameho a okecavas to, ze to delas kvuli diteti a ze jses super otec… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14390
28.7.15 13:12

Tolerance nevěry u kohokoli je úplně něco jiného než to, že tvoje žena se tě vyloženě štítí a měsíce se tě nedotkla.
Takový vztah opravdu není partnerstvím a být bych v tom nechtěla ani za zlaté prase, i když se to snažíš zlehčovat a z vlastního ponížení si děláš legraci. Úplně vážně bych jí řekla, že končím a chtěla se domluvit, jak budeme postupovat, abychom tím co nejméně zatížili dítě. Ty máš také právo na spokojený život, popř. vztah a ne jen na to být přehlíženým nemilovaným blbečkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama