Z přítelkyně milenkou

27.7.15 22:52

Z přítelkyně milenkou

Smutná, nešťastná, naštvaná, ale hlavně nechápající. To jsou mé pocity. Přítel s kterým jsme rok se za mými zady zasnoubil. Protože vychovávám sama dvouletého syna moc volného času nemám, ale nikdy neřekl, že by mu vadilo, že se nevidíme každý den. Ještě pár dnů po jeho zásnubách jsme byli spolu a choval se jakoby nic. Mrzí mě to a bolí to. Na dotaz proč mi neřekl, že si někoho jiného našel žádná odpověď. Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
27.7.15 22:53

8o 8o 8o no tak nejspis si byla pouze milenka celou dobu :zed: to je hovado, fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
27.7.15 22:56

No protoze jsi byla celou dobu milenka, lidi se nezasnoubi jen tak po tydnu znamosti. Bud rada, ty sis sice nabila usta, ale jeho snoubenka bude ta, ktera bude jeste hodne nestastna, on si za cas najde jinou bokovku a bude ji nadale podvadet.

edit: oprava hrubek

Příspěvek upraven 27.07.15 v 23:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
27.7.15 22:59

No to je ale hovado :roll: Ty se netrap, buď ráda, že ses ho zbavila. A to on to na tebe potom jenom tak vybalil? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.7.15 23:02
@petra hrdla píše:
Smutná, nešťastná, naštvaná, ale hlavně nechápající. To jsou mé pocity. Přítel s kterým jsme rok se za mými zady zasnoubil. Protože vychovávám sama dvouletého syna moc volného času nemám, ale nikdy neřekl, že by mu vadilo, že se nevidíme každý den. Ještě pár dnů po jeho zásnubách jsme byli spolu a choval se jakoby nic. Mrzí mě to a bolí to. Na dotaz proč mi neřekl, že si někoho jiného našel žádná odpověď. Proč?

prtože je to neupřímnej srab.. proto :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
27.7.15 23:03

@petra hrdla Tak pravděpodobně celý rok tě bral jen jako milenku:-( Je mi to líto, ale je to fakt hovado a ta budoucí manželka to časem odskáče pravděpodbně mnohem hůř, ač za nic nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348

Proc? Protoze je to debi. l.
A jak si se dozvedela, ze se zasnoubil? Ty jsi nevedela, ze ma jeste nejakou jinou? a

Příspěvek upraven 27.07.15 v 23:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@RadkaCh vůbec mi to neřekl, dozvěděla jsem se to náhodou a jeho sestra mi tvrdí, že se s ní dal dohromady před dvěma měsíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 23:05
@Gorlami píše:
A jak si se dozvedela, ze se zasnoubil? Ty jsi nevedela, ze ma jeste nejakou jinou? aPříspěvek upraven 27.07.15 v 23:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
27.7.15 23:08
@petra hrdla píše:
@RadkaCh vůbec mi to neřekl, dozvěděla jsem se to náhodou a jeho sestra mi tvrdí, že se s ní dal dohromady před dvěma měsíci

Tak buď ti lže i jeho sestra, což si asi nemyslím, jestli jsi s jeho rodinou nějak byla v kontaktu nebo se opravdu zasnoubili po 2 měsících a v tom případě jim přej hodně štěstí, budou ho potřebovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 23:08
vůbec nic jsem netušila
@Gorlami píše:
A jak si se dozvedela, ze se zasnoubil? Ty jsi nevedela, ze ma jeste nejakou jinou? aPříspěvek upraven 27.07.15 v 23:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
27.7.15 23:19

Buď ráda, že nejsi onou snoubenkou. Ta se raduje, že si ho bude brát a netuší, co je vedle ní za hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
27.7.15 23:20

Nech ho jit, to preboli a potom, co ti udelal, to preboli rychle. Vzdyt po takovym podrazu by uz stejne spolecny zivot nebyl mozny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21943
27.7.15 23:24

Přijde mi, že Tě ani jako přítelkyni nebral.
Nebo jste plánovali společné bydlení, svatbu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.7.15 23:25
@petra hrdla píše:
@RadkaCh vůbec mi to neřekl, dozvěděla jsem se to náhodou a jeho sestra mi tvrdí, že se s ní dal dohromady před dvěma měsíci

poděkuj pánubohu žes ho prokoukla dřív než bylo pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama