Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@Cuddy píše:
@evill Proc by to bylo na nic?
Protože jsi neuvedla ani banku ani produkt. Až na můj dotaz
Stejně jako RadkaCh.
Ne chcou potvrzeni o prijmu…Jak ceska spořitelna tak KB…vyrizovali jsme dvakrát…
Minulý týden po nás Mbank chtěla jen potvrzení o příjmu z práce, nic víc…
@evill Tak to se ti, koučko, velice omlouvám za nedodání kompletní informace
Vyřizovali jsme u České spořitelně a následně u KB.
Právě u Wüstenrotu se manžel dnes ptal, a ta mzda v hotovosti je problém.
@Ušoplesk píše:
Právě u Wüstenrotu se manžel dnes ptal, a ta mzda v hotovosti je problém.
Ale možná je to taky případ od připadu, jestli tam má klient už nějaký produkt aj.
@evill píše:
Většina bank chce vidět výpis z účtu s přijatou výplatou.
Jenze tys na zacatku take neporadila, naopak jsi dodala informaci v neprospech zakladatelky, ktera by ji mohla odradit.
@RadkaCh píše:
@evill Tak to se ti, koučko, velice omlouvám za nedodání kompletní informace![]()
Vyřizovali jsme u České spořitelně a následně u KB.
Nejsem žádná koučka, a omlouvat se mi opravdu nemusíš. Konstatovala jsem jen pravdu, že tvá informace, že výpisy po nich nikdo nebude chtít je zakladatelce k ničemu.
@evill píše:
Nejsem žádná koučka, a omlouvat se mi opravdu nemusíš. Konstatovala jsem jen pravdu, že tvá informace, že výpisy po nich nikdo nebude chtít je zakladatelce k ničemu.
No a teď mi řekni, která tvá informace byla k něčemu? ![]()
@Cuddy píše:
Jenze tys na zacatku take neporadila, naopak jsi dodala informaci v neprospech zakladatelky, ktera by ji mohla odradit.
Neporadila jsem, protože je to dost obsáhlý dotaz a protože je nový měsíc tzn. nové podmínky… Vím co platilo kde v září, nevím jak je to teď, tak nebudu fabulovat. Konkrétně u wust. končila v září akce, takže tam je to teď jinak- co přesně ještě nemám nastudováno. Chtěla jsem jen reagovat na jani, která psala, že pokud nemá mzdu na černo nevidí v tom problém. Problém v tom banka totiž dost často vidí.
@RadkaCh píše:
No a teď mi řekni, která tvá informace byla k něčemu?
Třeba ta, že nemá věřit tomu, když tu někdo napíše, že po nich nikdo výpisy nebude chtít. Nebo to, že záleží i na produktu banky ne jen čistě na bance.
@RadkaCh děje se pravý opak. Jelikož soudy začali bankám namítat, že si pořádně neprověřili platební schopnost klienta a díky tomu nepřiznávají celou část dluhu (v případě neplacení úvěrů, hypoték atd.), tak banky více a více pátrají, komu co dají, neboť nikdo není nadšený z peněz v luftu. V práci jsem to měla dnes a denně
Jinak po nás ČS chtěla potvrzení o příjmu a bankovní minulost. A to vše i přes to, že účet máme u nich
@evill píše:
Třeba ta, že nemá věřit tomu, když tu někdo napíše, že po nich nikdo výpisy nebude chtít. Nebo to, že záleží i na produktu banky ne jen čistě na bance.
Co to je za hloupost, ja jsem nepsala, ze je po nich nikdo nebude chtit, ale ze po mne je nikdo nechtel.
@Cuddy píše:
Co to je za hloupost, ja jsem nepsala, ze je po nich nikdo nebude chtit, ale ze po mne je nikdo nechtel.
A kde píšu, žes to psala ty? Nebuď vztahovačná. Psala to Radka, a doslova psala, že je výpisy z účtu nezajímají.
@RadkaCh píše:
Důležitý je potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, výpisy z účtu je nezajímají. Banka po vás stejně bude chtít mít zřízený účet, na který si pravděpodobně zřídí inkaso a bude si splátky strhávat. My to tak máme.