Hypoxie - následky

10596
8.1.12 11:38

hypoxie následky

ahoj
Malá měla komplikovaný porod,ručku měla omotanou pupeční šnůrou a trošku byla přidušená.Křísená nebyla,prý jen fialovější a poporodni apgar měla 9-10-10.Máme dojet ale na neurologii jestli nemáme nějaké následky kvůli tomu přidušení.Holky máte s tím některá zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
8.1.12 12:04

I my jsme to tak měli. Malý měl i sepsi. Po porodu byl v inlubatoru, ke mně ho dali až po šesti dnech. Pak byl ještě chvilku takový unavený a dýchavičný..na kontrole pak ale všechno v pořádku, sice jsem hleděla co to tam s ním dělali za cviky, ale vše bylo a je ok :-) pediatricka říkala, že vůbec nevypadá na to, co má za sebou..tak snad budete taky zdravé :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
8.1.12 12:07

ejmy na dr tez rikala ze vypada dobre,je nam 6tydnu a zvedame hlavicky i broukame,takze mi prijde ze vyvojove je oki.Ale strach mam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
8.1.12 12:11
pipiinka píše:
ejmy na dr tez rikala ze vypada dobre,je nam 6tydnu a zvedame hlavicky i broukame,takze mi prijde ze vyvojove je oki.Ale strach mam

I já jsem měla. Malý měl pak ještě zánět ze zakalené plodové vody, léčený antibiotiky a z nich měl pak ještě novorozenecké akné..takže radost..neměj strach, malá je určitě šikovná a taky to všechno zvládne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
8.1.12 12:14

ejmy pisnu ve stredu jak jsme dopadly :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
8.1.12 12:27
pipiinka píše:
ejmy pisnu ve stredu jak jsme dopadly :)

tak ať se tam prďolka předvede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
8.1.12 13:53

Ahoj, malej měl poporodní asfyxii, byl kříšený. Apgar skore 2,4,6. Letos v květnu mu budou 4 roky a je to zdravý, čiperný a chytrý kluk ( někdy až moc). Ale chápu tvoje obavy, taky jsem měla pořád strach aby bylo vše v pořádku.. tak doufám že jsem tě trochu uklidnila. Jo a v porodnici mi říkali, že se z toho ty děti velmi rychle dostanou a téměř vždy bez následků. tak buď klidná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
8.1.12 15:07

petrlis
jezis diky,moc me to pomohlo :hug: ja nikoho neznam kdo by mel takove problemy,tak mi dost pomaha,kdyz vim ze jini to meli tez a jsou v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
8.1.12 16:17

Taky mi pomáhao když mě někdo takhle uklidnil :D Ale opravdu můžeš být v klidu, obzvášť když jste měli Apgar skore v první minutě 9, to je krásný a znamená to že strhli ten bodík jen za tu namodralou kůži, jinak bylo vše v pořádku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
9.1.12 16:42
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6580
9.1.12 16:45

Ahoj, mamka to měla se mnou, byla jsem i kříšená. No a následky žádné, tedy alespoň nikdo si nestěžuje :)
Apgar máte krásný, neboj, bude to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
9.1.12 16:53

holky diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
11.1.12 14:45

mame to oki:-)