Hysterický pláč miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1510
12.1.22 10:44

Hystericky pláč miminka

Ahoj maminky, jdu se vás tu zeptat jestli nemáte podobnou zkušenost. Syn je předčasně narozený a teď má 2,5 měsíce bio a necelý měsíc korigo. Kvůli komplikaci co byla ještě v nemocnici je na um. Nejdřív to bylo um pro nedonosene děti a pak jsme přešli už na počáteční um. Začali jsme s Bebou HA, ae ta mu nesedla měl po ní ridkou stolici i 7× za den. Tak jsme přešli na Nutrilon HA a to vypadá, že sedí. Teď k mému problému. Poslední měsíc má hysterické záchvaty pláče a nejde kolikrát vůbec utisit žádným způsobem. Propina se a pláče. Pláč není pravidelný, ae v různé hodiny a někdy trvá chvíli někdy i 5 hodin. Nechce být ani v postýlce, usne na rukách a jen ho položím, tak pláč. Máme problém i s polohováním na levou stranu, preferuje pravou a i když mu strany střídám, tak stejně najde způsob jak se z levé strany dostat na pravou. Tak mě napadlo jestli nemůže mít někde něco blokle? 🤷‍♀️. Má teda i diastazi, ae tu má od narození a dlouho byl spave miminko. Bere železo a ze začátku mu to dělalo problém kvůli kakani, ae na to už si taky zvykl. Probiotika biopron a vigantol a na prdiky espumisan. To vše má od narození, takže na to je zvyklý a tím by to být snad nemělo. Příští týden jdeme k rehabilitační primářce aby malému napsala jaké rehabilitace má mít, tak se jí na to určitě zeptám. Jen mi to vrtá hlavou a tak mě napadlo jestli tady některá nebude mít podobnou zkušenost. Jo a to počáteční um máme cca 3 týdny (týden byla beba 1HA, teď druhý týden Nutrilon 1 HA) a pláč byl ještě dřív než toto mléko. Děkuji za rady 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
799
12.1.22 10:56

A když ho neodložíš tak spí dál a nepláče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
12.1.22 10:58

@Asiina když teda už usne, tak jen na rukách a to pak spí jen ho nesmím ani přehodit na jinou ruku nebo tak. A občas usne zabalený do perove zavinovačky a musím s ní houpat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16753
12.1.22 11:06

Zkusila bych vysadit vsechny ty kapky, co to udela. Nekomu to vadi.

To, ze to ma od narozeni a predtim nic, nemusi platit. Predtim byl „rad“, ze lezi a spi, prece jen uz je vetsi a vic se projevuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
12.1.22 11:07

@Klara0225 no tak to máš normální miminko. Chce být s tebou a cítit tě, proto po odložení pláče. Znamená to pro něj nebezpečí a nejistotu, když tam nejsi. Můj malý má taky 2 a půl měsíce a přes den spí jen na rukou nebo v nosítku 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38210
12.1.22 11:25

Miminko není hysterické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
12.1.22 11:30
@Asiina píše:
@Klara0225 no tak to máš normální miminko. Chce být s tebou a cítit tě, proto po odložení pláče. Znamená to pro něj nebezpečí a nejistotu, když tam nejsi. Můj malý má taky 2 a půl měsíce a přes den spí jen na rukou nebo v nosítku 😁

Hlasim se do klubu, stejny vek a pres den taky nejde odlozit a spi na rukou :lol: podle me normalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27338
12.1.22 11:30

Ja bych vyměnila vigantol za jiné decko, to často dělá neplechu. No a pak neodkládat, strčit dítě do šátku a mít ho pořád u sebe. Může být jen kontaktní a chce tvojí blízkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38210
12.1.22 11:46
@Kriss Tina píše:
Ja bych vyměnila vigantol za jiné decko, to často dělá neplechu. No a pak neodkládat, strčit dítě do šátku a mít ho pořád u sebe. Může být jen kontaktní a chce tvojí blízkost.

Piš radši déčko. To „decko“ může být i děcko 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
12.1.22 12:06
@Russet píše:
Piš radši déčko. To „decko“ může být i děcko 🤣
:lol: :lol: taky reseni ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
12.1.22 14:48

@Russet nikde nepíšu, že je hysterické miminko, ae jeho pláč. Malý je jinak zlatý krom toho pláče co mívá.
@Asiina no kdyby to bylo jen přes den. Když je to v noci, tak u nošení pomalu usínám.
@Kriss Tina v rizikové poradně mi nedoporučili měnit déčko a že ty dvě kapky co má denně nemůžou mít vliv, že se to jen na vigantol svádí, tak já nevím. Šátek už mám, tak nosím. Já jen měla obavu aby to nebylo něco jiného třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38210
12.1.22 15:03

@Klara0225
Když někdo hystericky pláče, není hysterka?
Jako že když vztekle nadáváš, nejsi vztekloun? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
12.1.22 15:32

@Russet možná jsem to špatně napsala. Je to prostě usedavy, intenzivní pláč. Nemyslela jsem tím, že je malý hysterak. Má prostě výdrž chlapec 😂 kolikrát i na rukách pláče ne jen při odložení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.1.22 16:00

Co kocarek? Usne v nem? My nachodili xxx kilometru. Doma nespal.

Pak jsme tedy vymyseli figl ze jsme ho v zavinovacce polozili do kojiciho polstare. Pocit jako kdyz ho nekto porad drzi. To taky chvilku fungovalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27338
12.1.22 16:19

@Klara0225 může to být vigantol, já to zkusila sama na sobě a po blbych dvou kapkách sem měla takové křeče do břicha, že už sem to dětem nikdy nedala. Ono se to nezdá, dvě kapky je prd, ale fakt to může potrápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat