Ibrahim Razak - gynekolog

Anonymní
23.7.15 08:57

Ibrahim Razak - gynekolog

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s panem doktorem Ibrahimem Razakem? Nevíte, jestli přibírá nové pacientky? Chci přestoupit od jedné gynekoložky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5733
23.7.15 10:13

Zcela neanonymně, pokud chceš vědět jestli bere, tak si tam zavolej :mrgreen: Jinak je jeden z nejlepších, na druhou stranu se stává, že tam sedíš v čekárně objednaná a on najednou odjede rodit svojí pacientku. :lol: Já s ním mám bohužel zkušenost z nemocnice a tam u mě trochu něco nezvládl, ale s ním i všichni ostatní doktoři. Ale to bylo za bývalého primáře a to to tam bylo celé nějaké divné :mrgreen: Zachránili nás až ČB. :srdce:
Můžu se zeptat od koho chceš odejít???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.15 10:22

Od paní doktorky Braunové, neřeší moje opakované záněty, udělala mi jen stěr na bakterie a vyšel streptokok a když jsem chtěla stěr na ureoplasmu a chlamydie odmítla. Ale prostě mi nepřijde normální mít pálivé bolesti a výtoky a pořád kvasinky. Mně jde spíš o to, jestli pan doktor vysvětluje a je ochotný dělat stěry pochvy.

• Nahlásit
  • Citovat
12
23.7.15 11:26

Zkus si tam zavolat. Jinak já přecházela k panu Razakovi taky od jiné doktorky a nemohu si stěžovat. Je pečlivý, věnuje se. Je to skvělý lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.15 11:31

@luuucie zkusím, a kolik je mu zhruba let? Aby neodešel pak do důchodu a já musela hledat zas jiného

• Nahlásit
  • Citovat
5733
23.7.15 18:55

Tak já myslím, že mu je lehce nad 50 :lol: A pokud jdeš od Braunové, tak to nemůžu komentovat, i když bych asi ráda, ale je to nejlepší kamarádka mojí sestřenice :think: takže se radši zdržím poznámek, abych se nedostala do problémů. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.15 19:13

@alisekR jo to chápu, nezdá se mi paní doktorka pečlivá, tak proto chci odejít, navíc je na mě arogantní, stěžuje si více lidí, co tak vím. Ale já potřebuji empatický přístup. A pan doktor Razak doufám, že to splní. Jen aby mi také neodmítl udělat stěry jako paní Braunová.

• Nahlásit
  • Citovat
12
23.7.15 20:47

Tak to netuším, kolik mu je, ale přes padesát určitě. Nemyslím si, že by se jen tak chystal do důchodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.7.15 20:49

Když mu řekneš, tak ty stěry ti určitě udělá. Já k němu přecházela právě taky kvůli neřešení problémů a hned na první prohlídce mi udělal znova všechna vyšetření, i když je měl z karty od minulé doktorky a problém se mnou řešil a nakonec i úspěšně dořešil, což se minulé dokotrce nepovedlo za 3 roky. Takže on je opravdu dobrý lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 07:58

@luuucie Děkuji, tak já mu zkusím zavolat, jestli přibírá, sice nebudu mít gynekologii úplně blízko, ale ráda si dojedu za šikovným gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
12
24.7.15 09:02

Jj, plno pacientek k němu prý dojíždí ze širokýho okolí. Ale zavolej tam co nejdřív, myslím, že má dost narváno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
25.7.15 08:43

Mohu se zeptat, jestli pan Razak dělá při preventivních prohlídkách i stěry na bakterie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 16:18

Ahojky pan doktor Razak stale pribira nove pacientky nedavno jsem se ho ptala. Take jsem presla od dr. Braunove ktera nemela zajem resit muj trilety problem a s panem doktorem jsem maximalne spokojena! Je to to nejlepsi rozhodnuti co muzete udelat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
1.8.15 16:25

@Siverek Moc děkuji, v pondělí volám. A vysvětlí, když se ho na něco zeptám? Braunová bohužel nikdy mi nic nevysvětlila. Chtěla jsem vždy gynekoložku, protože před chalapama se stydím, ale teď už je mi to jedno, hlavně, aby pan doktor nebyl arogantní jako Braunová, ale na internetu má moc pěkné komentáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 17:17

Vysvetli uplne vsechno pomalu a srozumitelne, je to spicka ve svym oboru a hlavne ma lidsky pristup na rozdil od pani doktorky. Urcite budete spokojena pan doktor je natolik diskretni ze ihned pri prvni navsteve ze mě veskery ostych odpadl. Ma pacientky ktere za nim dojizdi z ruznych koutů republiky coz hovori za vse. Kdyby tak takovy lidsky mily empaticky a pratelsky pristup praktikovali vsichni lekari :D nevahejte cim drive tim lepe na zaklade mych zkusenosti si toto troufam rict.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama