Optimální zdražování u kadeřníka

30
2.12.19 19:59

Ideální zdražování

Zdravím vás všechny, jsem tu nová a tak mě napadlo, že právě tady bych mohla najít odpověď nebo alespoň nějakou pomoc. Je mi 25 let, tři roky už mám své kadeřnictví, práce mě moc baví a snad si troufám i říct, že jsem šikovná, neustále se snažím zdokonalovat, plnit přání zákazníkům a vždy se snažím odvést svou práci na 200%. Ceny mám si myslím ještě dobré, ve svém okolí mám plno kadeřnic, které ceny mají někdy až Pražské. Problém je, že bych chtěla zdražit, jelikož se zdražuje vše, konkurence, zálohy, ostatní služby a tak by do budoucna byla celkem sebevražda být na stejných cenách. Tak se vás ptám lidský, kdyby vaše kadernice měla v plánu zdražit o jaké částce se budeme bavit, aby to bylo pro vás přijatelné. 50,–, 100,– nebo i více? :) Budu ráda za kazdou odpověď a přeji zároveň hezký zbytek večera :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13165
2.12.19 20:01

Záleží jak máš ceny nastavené teď. Kolik bereš např. za barvení, střih a foukanou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.12.19 20:06

@divine woman Ahoj, mám to rozdělené na krátké, polodlouhé, dlouhé vlasy. Tak třeba dlouhé vlasy - Melíry po celé hlavě + barva nebo přeliv, včetně vlasoveho zábalu, střihu a foukání mám za 1400. Ale většinou si ani tolik neřeknu, protože to ani po těch letech moc neumím, což je asi chyba umět ocenit sama sebe. Žiju ve městě. Zároveň se snažím být nejlepší a dávat i tu nejlepší péči. Když vidím, že mi kolikrát přijdou zakaznice, které předtím byli v jiném kadeřnictví a třeba se to moc nepovedlo a řekli si třeba 2000, tak si říkám, že to není moc fér..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13165
2.12.19 20:10

Tak pro mě jsi drahá i teď. Vlasy mám ne úplně krátké, barvu si kupuji svojí a známá mě obarví a ostříhá za 400. :nevim: Ale je pravda, že jí to neživí. Má to jako přivýdělek.

Příspěvek upraven 02.12.19 v 20:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
2.12.19 20:10
@Arsenia píše:
@divine woman Ahoj, mám to rozdělené na krátké, polodlouhé, dlouhé vlasy. Tak třeba dlouhé vlasy - Melíry po celé hlavě + barva nebo přeliv, včetně vlasoveho zábalu, střihu a foukání mám za 1400. Ale většinou si ani tolik neřeknu, protože to ani po těch letech moc neumím, což je asi chyba umět ocenit sama sebe. Žiju ve městě. Zároveň se snažím být nejlepší a dávat i tu nejlepší péči. Když vidím, že mi kolikrát přijdou zakaznice, které předtím byli v jiném kadeřnictví a třeba se to moc nepovedlo a řekli si třeba 2000, tak si říkám, že to není moc fér..

Tyjo já chodím u nás ke kadeřnici která si za melíry, mytí a foukání, střih bere 500 8o ještě loni chtěla jen 400. A to mám vlasy po zadek. Nevím no mě ta cena asi přijde hodně už teď :lol: ale rozumím že bys chtěla zdražit když zdražuje všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.12.19 20:14

@divine woman Aha, no tak to potom chápu, taky mám zakaznice, které se barví sami doma a chodí ke mě jen na stříhání. Ale takhle otázka má spíš směřovat k těm, který do kadeřnictví chodí a dokáží to posoudit tak nějak objektivně. :) Pokud máš známou, která tě barví, nevim jestli se tím živí nebo to dělá jen tak bokem, ale živnost není sranda a člověk se nějak uživit musí, jinak by to nemohl dělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
2.12.19 20:15
@Celeste97 píše:
Tyjo já chodím u nás ke kadeřnici která si za melíry, mytí a foukání, střih bere 500 8o ještě loni chtěla jen 400. A to mám vlasy po zadek. Nevím no mě ta cena asi přijde hodně už teď :lol: ale rozumím že bys chtěla zdražit když zdražuje všechno.
@Celeste97 píše:

já mám vlasy dost dlouhé a dost husté a u nás jsem za melír platila 1000Kč. čistě melír na půl hlavy, bez přelivu, bez zábalu, bez stříhu, vyfoukání do hladka. A myslím že to byla taková normální cena a to jsme menší město. Ale pro mě to bylo i tak dost, nebo mi jinak dělá kamarádka melír za 200Kč a svoji barvu. Ale já se vdávala a ona rodila. Tak jsem šla ke kadeřnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.12.19 20:16

@Celeste97 Tak to nechápu, jak se může uživit, nikoho neodsuzuji, ale u nás tyhle ceny jsou ještě v normálu, když bych se měla porovnat s ostatními, jsem opravdu dost pod cenou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
2.12.19 20:17
@Arsenia píše:
@divine woman Aha, no tak to potom chápu, taky mám zakaznice, které se barví sami doma a chodí ke mě jen na stříhání. Ale takhle otázka má spíš směřovat k těm, který do kadeřnictví chodí a dokáží to posoudit tak nějak objektivně. :) Pokud máš známou, která tě barví, nevim jestli se tím živí nebo to dělá jen tak bokem, ale živnost není sranda a člověk se nějak uživit musí, jinak by to nemohl dělat :)

Kolik by zakladatelko u tebe vyšel jen melír na půl hlavu na vlasy do pod lopatky, bez přelivu, čistě melír, husté vlasy. Bez střihání, vyfoukát jen do sucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 20:18

Mám vlasy na ramena. Za barvu, střih a foukání dám cca 600–650.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13165
2.12.19 20:19

@Arsenia Neživí ji to, ale je vyučená kadeřnice. A ty vlasy mi i obarví ona. Já si jen přinesu barvu dle vlastního výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.12.19 20:19

@Veru1987 zdravím, u mě 650,– i se stříhání a s veškerou další péči :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
2.12.19 20:20
@Arsenia píše:
@Celeste97 Tak to nechápu, jak se může uživit, nikoho neodsuzuji, ale u nás tyhle ceny jsou ještě v normálu, když bych se měla porovnat s ostatními, jsem opravdu dost pod cenou :)

Tak třeba jste větší město u nás žije 12tis. obyvatel tak ty ceny jsou jinde :lol: ale uživí se, má kadeřnictví už aspoň 10 let a každý den narváno :lol:
Ale záleží jak hodně máš kvalitní práci, když vezmu třeba kadeřníka Zapoměla, ten by asi taky nebral 500 ale aspoň 3000 jen za blbý melíry ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
2.12.19 20:22
@Arsenia píše:
@Veru1987 zdravím, u mě 650,– i se stříhání a s veškerou další péči :)

to je hezká cena, já to měla jen čistě melíř za 1000Kč. ale vlasu mám hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.12.19 20:25

@Celeste97 Já si myslím, že odvádím dobrou práci, klientelu mám velkou, pár lidí mi dojíždí i z Prahy, z Jičína nebo i z Boleslavi, tak doufám, že tak špatná zase nejsem :lol: Někdo jako je Zapoměl a známý kadeřnici, s nima se měřit určitě nechci. Ale svoji práci dělám poctivě. Vždy je u mě objednán na danou hodinu jeden zákazník a tomu se chci věnovat celou tu dobu, nemám ráda, když někde je objednaných pět ženských a teď vidíte kadeřnici lítat od jedné ke druhý. Mám na každého vyhrazený čas. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama