Ideání věkový rozdíl mezi partnery

804
27.4.06 09:12

Ideání věkový rozdíl mezi partnery

Ahoj holky,

zajímalo by mně, jaký věkový rozdíl mezi manželi (partnery) považujete za ideální ? Myslíte, že vztah může klapat, i když je ona starší než on?

Můj muž je o 8 let starší, proto to považuju za ideální věkový rozdíl :lol: :lol: :lol: .

Samozřejmě je kolem mně dost manželství, kdy muž je mladší než žena, a až na jeden případ (ona je o 7 let starší než on) jim to klape.

Díky za vaše názory!

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3165
27.4.06 09:15

Ahoj pro mě je ideální můj manžel starší o 5 let :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
27.4.06 09:16

Ahojky,

já myslím, že je to úplně jedno. Záleží na každém. každému vyhovuje něco jiného. My máme mezi sebou 6 let. A taky mi to příjde ideální. Michal je starší než já. vyhovuje mi to. Já bych doma určitě nechtěla mít chlapa mladšího než jsem já. Nevím proč, ale mně osobně to vadí. Ale nic proti tomu. jak už píšu, tak každému vyhovuje něco jinému. Já jsem vždycky byla na starší. :oops: Myslela jsem si, že jsou už dospělejší a nejsou to taková paka ! ha ha ha :roll: Ale chybama se člověk učí. :lol: :lol: :lol: :lol:

každopádně u nás je starší můj skoromanžel. :lol:

Pa K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
27.4.06 09:19

AHOJ,

pro mne je taky ideální muj manžel starší o pět let než já :) Me bude v lete 26, manželovi také v létě 31 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
27.4.06 09:25

Ahojky:O)
Tak to je opravdu individuální, nejen, že každému vyhovuje něco jiného, ale také každý mužský je „individuum“ :lol: Myslím, že leckterý 20-ti letý kluk muže mít stejně „rozumu“ a zodpovědnosti a dalších předností jako třeba 40-ti letý muž, leckterý čtyřicátník se naopak zase chová jako čerstvá osmnáctka :lol: A tak je to i u opačného pohlaví…
Já myslím, že pokud se dva lidé mají rádi a klape jim to, tak je mezi nimi určitě ideální věkový rozdíl :lol: :lol: Třeba jako mezi mnou a manžou - je starší o 4 roky:O)
Papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
27.4.06 09:28

Tak já to mám trochu jinak, můj manžel je o čtrnáct let starší a naprosto nám to vyhovuje. Oba jsme už byli jednou v manželství, takže teď si to oba užíváme. Můj názor je, že je určitě lepší, když je muž starší než žena a ne obráceně. Ale to je každého věc. Tedy pro mně je ideál můj manžel. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
27.4.06 09:37

Ahoj holky,
tak můj manža je o 7 let mladší a já jsem fakt ráda, že ho mám. Má totiž, teda alespon pro mě 3 důležitý vlastnosti pro vztah a to smysl pro humor, spolehlivost a důvěru. Mě je 35 a manžovi 28. Jinak si myslím, že věk nehraje až tak velkou roli. Někdo může být vyzrálej na vztah ve 22 a někdo není ještě ani ve 40.
Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
27.4.06 09:48

Ahoj,

ja mam mladsiho pritele ale jen o dva mesice :))) takze spis bych rekla ze jsme stejne stari a vyhovuje nam to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.4.06 09:48

Tak mezi nama je rozdil 8.5 roku......
Ja vzdy byla na starsi a se stejne staryma a mladsima chlapama jsem si moc nerozumela......

ale moje teta, je ji 45, se rozvadi a ted ma pritele o 10let mladsiho, a taky jim to klape.......ona vypada tak na 35, on na 40, oba jiz maji deti, takze si uzivaji

katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
27.4.06 10:00

Kamarádka má o 5let mladšího manžela, je 7 let vdaná a mají 2 děti a jsou v pohodě. Další kamarádka má o 7let mladšího partnera,žijí spolu, děti zatím nemají a dobrý.
Já myslím, že to není vždy o létech ale o povaze, o vyzrálosti atd.

Jinak můj manžel je o 2roky starší než já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
27.4.06 10:24

Já mám manžu o dva roky mladšího a jsem strašně ráda,že ho mám.Mně je 30,jemu 28…Zas tak šílený odstup to není…ale hlavní je,že je suprovej chlap…

pro každého je ideální něco jíného…kdysi musel být chlap aspoň o pár let starší,ale teď už se nikdo nepozastaví,když je žena starší…je to podle mě dané společností…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
27.4.06 10:25

ja si myslim, ze v nasem veku je spis dulezite, jak si lidi sednou … vetsi vekovy rozdil muze vadit az ve vyssim veku, kdy ji je treba 55 a jemu 70, nebo ji 60 a jemu 50… i kdyz i tady je to hrozne individualni, leckdy osmdesatnik na tom muze byt lip nez o 15 let mladsi :)
ja jsem s manzelem o rok, ale kdyby byl rozdil vetsi, tak by mi to taky nevadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
27.4.06 10:28

Já mám manžela o necelý tři roky starší a jsem spokojená. Neumím si představit, že bych měla manžela mladšího než jsem já. Já jsem se nikdy nezajímala o kluky, kteří byli mladší než já.
Ale obě dvě moje babičky měli manžely o dva roky mladší než byly ony sami. A vydrželo jim to celý život.
Takže asi fakt záleží na vyzrálosti partnera. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
27.4.06 10:31

Já mám manžu o dva roky mladšího a je to ideální :P On se chová dospěle, zatímco já jsem ten puberťák :D :D :D tedy někdy…

Jinak ve svém okolí máme hlavně páry, kde je manželka starší, jsou to všechno holky tak 27, 26 let, kluci o dva nebo i o 3 roky mladší, a všem to klape…

Není to o věku, ale o vyzrálosti člověka, každý se chová jinak, hlavní je, když si ti dva rozumí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
27.4.06 10:34

Tak ja mam taky starsiho pritele,u nas je rozdil skoro 13 let :wink: a jsem moooc spokojena,s klukama v mem veku nebo jenom o trosju starsi jsem si nikdy nerozumela......a muj kamarad je se zenou ktera je o 21let starsi a jsou spolu uz 6let a jsou spokojeni taky.
Myslim,ze to neni o veku,idealni vekovy rozdil,je pro kazdeho rozdil :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama