Nevěra - dá se už před narozením zjistit otec dítěte?

Anonymni
31.3.06 12:32

Nevěra

jaký je váš názor na nevěru? zajímá mě, zda se už před narozením dá zjistit otec dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5636
31.3.06 12:40

Nazor na neveru ti nenapisu, ale na tu druhou otazku odpovim … otec ditete se teoreticky da zjistit i pred narozenim, ale rozhodne ne tady v CR!!! Po narozeni ditete je nejjednoduchsi a nejspolehlivejsi test ze slin (nelepe se berou stery otce, ditete i matky … je to nepresnejsi) a pokud je to zalezitost soukromna, tak to stoji okolo 10tis (neni to potom mozne pouzit jako dukazni material u soudu), pokud je to pro soud, je to vyrazne drahsi (15-20tis), jelikoz to obsahuje i soudni posudek ci co.

Snad jsem pomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
31.3.06 12:53

Já osobně nevěru odsuzuju. Myslím si, že pokud je někdo schopen nevěry, znamená to, že stávající vztah není v pořádku. Pokud se navíc jedná o nevěru v době, kdy se pár snaží o dítě je to absolutně nepřijatelné, at už mají jakoukoli dohodu. Jestliže někdo řeší otcovství jako následek nevěry (v době antikoncepce na poměrně slušné úrovni) je velice nezodpovědný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.06 15:32

Urceni otcovstvi lze tez zjistit z odberu plodove vody.

• Nahlásit
  • Citovat
11935
31.3.06 15:57

Co se tyce nevery me tu mozna spousta lidi odsoudi, ale sice jako pro zenskou je pro me naprosto nepochopitelne, jak muze chtit chlap jinou, ale bohuzel je to tak v prirode vetsinou dane. Neveru od partnera toleruju, jen kdyz o tom vim a je to jednou za par let a ne nejak pravidelne (proste bez zavazku si uzit). A je uzasny to, ze i kdyz to pritel vi, tak mi ani jednou nezahnul a ani se na to nechysta ;)… Ja bych zahnout nedokazala nikdy.

Co se tyce druhe otazky, da se to zjistit z odberu plodovky a jak uz prede mnou nekdo psal nechapu, proc se lidi podvadi kdyz se snazi o miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.06 16:01

EnkoL - máš můj obdiv, já jsem v tomhle dost nekompromisní :evil: . Přeji ti aby v tvém případě k nevěře nikdy nedošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
5525
31.3.06 16:06

ja mam na neveru dost negativni nazor, podle me kdyz je nekdo nevernej, znamena to, bud ze ten vztah neklape, nebo ze ten clovek neni dost zainteresovanej…
a kdyz uz by me melo postihnout to, ze by mi manzel zahnul, tak bych to vedet rozhodne nechtela…
myslim, ze dobre se rika, ze priznat neveru neni odvaha, ale zbabelost, kdy prenasis svuj problem na toho druheho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
31.3.06 16:14

zdenik: psala jsem ze me za to spousta lidi odsoudi… vedet to chci abych vedela na cem jsem… proste tohle jsme si s pritelem ujasnili hned na zacatku. A urcite budu radeji kdyz se ke me vrati nez kdyz si treba ve 40 najde nejakou 20 a ten vztah s ni bude udrzovat. Nevera tu byla, je a bude a nic s ni nenadelame. Jasne ze kdyby mi zahybal na kazdem kroku, tak s tim clovekem nebudu, ale kdyz pujde jen o ten sexualni akt (ktery pro me neni zas tak dulezity), tak je to v pohode, protoze citove bude porad muj… Vim, ze to nekdo nemusi pochopit, ale proste, kdyz to bude chtit zkusit, at to zkusi, stejne se vrati ke me a troufam si rict i pak u me zustane, i kdyz si myslim ze na to nebude mit nervy… uvidime za par desitel let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18554
31.3.06 16:17

Ahoj,
ja jsem asi dost tolerantni, protoze muj pritel(ted manzel) studoval v zahranici a my se domluvili, ze bychom si neveru tolerovali, ale nebudeme si o tom rikat. Ja si byla uz tenkrat jista, ze ja nikdy „nezahnu“(i kdyz clovek nikdy nevi, jak ted nazorne vidim na sve kamaradce,ktera rikala vzdy totez), ale docela dobre dokazu pochopit, ze kdyz je clovek dlouho sam v cizi zemi mezi cizimi lidmi, muze se stat leccos. Myslim, ze muj soucasny manzel to myslel stejne. Prestoze to samozrejme nemuzu vedet, jsem si skoro stopro jista, ze mi nikdy neverny nebyl a ja take ne.

Tak to je muj nazor. Jak by to ale bylo v jine situaci si netroufam odhadnout, nejsem sice zarliva, ale zas si nenecham libit vsechno.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
31.3.06 16:23

Taky nějak nechápu,jak může být žena nevěrná,když se snaží o miminko. Tak buď chci mimi s tím mužem nebo s tím,ale přece si nejde říct, tak buď se to povede s tím nebo s tím. To mi prostě nejde na rozum.

A co se týče samotné nevěry, mám podobný názor jako EnkaL. Jsem první ženou v sexuálním životě svého manžela, a vím,že jednou přijde čas,kdy bude chtít zkusit něco nového. Jasně jsem mu řekla, že pokud takový čas přijde,že chci vědět na čem jsem. Pochopím to. On mi tvrdí,že se to nestane,ale žádný muž přece nemůže zůstat jen u jedné jediné ženy. Ale každopádně to chci vědět. Ne se pak někde od někoho dovědět pravdu. A pokud půjde jen o sex, dokážu to manželovi odpustit. Jak psala EnkaL, pokud zůstane citově můj, tak není co řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
31.3.06 16:25

enko, ja te neodsuzuju, jen jsem napsala, jak se na to divam ja :)
kazdy jsme jiny, mame jine zkusenosti, jine pocity a jsme schopni tolerovat jine veci :) taky kazdy jine veci vyzadujeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
31.3.06 16:28

Zdenik
Poslala jsem Ti SZ… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
31.3.06 16:38

jeste jsem chtela..... taky jsem si myslela, ze je lepsi to vedet, nez byt v nejistote, ale kdyz muj manzel pred casem koukal po jedne nasi zname a ja jsem si toho vsimla, tak jsem z toho byla dost spatna, i kdyz s ni nakonec nic nemel a celkem rychle ho to preslo… takze VIM, ze ja bych to proste vedet nechtela…
ale to je jen muj nazor, nikomu ho nevnucuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
2.4.06 19:05

Já naprosto uznávám Plzákovo : zatloukat, zatloukat, zatloukat. Také jsem si myslela, že to unesu a byla jsem hrdinka, pravda je však jiná, bolí to úplně stejně jako každá jiná facka, navíc mi to přišlo hrozně ponižující. Bohužel jsem si v manželství vyzkoušela obě role, jak nevěrná, tak podváděná a fakt není o co stát. Měli jsme to štěstí, že jsme to překonali a po devíti letech oba uznáváme, že náš vztah leží na pevných základech. Jsou situace, kterým se v životě nevyhneme, ale můžeme zmírnit jejich důsledky a myslím, že přiznání k nevěře je pouze snaha očistit své svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silkilk
2.4.13 10:30

Nevěra je běžná a není z toho třeba dělat vědu. Problém je, že někdo slibuje na co nemá. Osobně nemám potřebu mít chlapa pro sebe ani mě nezajímá, s kým spí, pokud to má obšancované zdravotně. Také sama si chci žít podle svého. Mám dvě už ne úplně malé děti a myslím si, že hodnota věrnosti je někde hluboko pod hodntou zdraví nebo vzdělání. Sex s třetím nikomu neubližuje, pokud ten další není egoista a sobec a s takovými nechci nic mít nic společného. Možná to je tím, že jsem celkem hezká a náruživá (ne nymfomanka), ale to si člověk nevybírá.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama