Ignor list

6230
18.5.20 19:36

Ignor list

Dobrý den,
je tu nějaký ignor list/block list,…? Nemůžu nic podobného najít a opravdu ráda bych si do
seznamu přidala jistého uživatele.

Nechcete něco takového vytvořit? Věřím, že by to potěšilo a využilo více uživatelek.

Děkuji za odezvu od adminů, popř. názory zdejšího osazenstva :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
56681
18.5.20 19:38

@Tableta :palec: to by bylo super

• Nahlásit
19545
18.5.20 19:40
@Tableta píše:
Dobrý den,
je tu nějaký ignor list/block list,…? Nemůžu nic podobného najít a opravdu ráda bych si do

Nechcete něco takového vytvořit? Věřím, že by to potěšilo a využilo více uživatelek.

Děkuji za odezvu od adminů, popř. názory zdejšího osazenstva :)

@admin. Je to reálné?

• Nahlásit
42906
18.5.20 19:48

@Tableta co od toho ocekavas?

• Nahlásit
8985
18.5.20 19:51
@Tableta píše:
Dobrý den,

Děkuji za odezvu od adminů, popř. názory zdejšího osazenstva :)

Podle me, dost technicky komplikovane.
Muzes si blokovat max. ve zpravach. :think:

• Nahlásit
6230
18.5.20 19:51

@matkabagristy Očekávám, že v diskuzi neuvidím příspěvky ognorovaní osoby. A ideální by bylo, kdyby daná osoba neviděla i mé příspěvky.
Znám diskuzní forum, kde to funguje právě jen jednostraně, což není úplně fajn, ale tak aspoň něco.

• Nahlásit
42906
18.5.20 19:54

@Tableta nemas silu preskakovat, nereagovat? Ja teda taky nekdy ne, ale vim, ze je to moje chyba.

• Nahlásit
26728
18.5.20 19:56

Co to ma byt a proc? Vseobecne neprijatelny uzivatel je spise výjimka :think:

• Nahlásit
6230
18.5.20 19:57

@matkabagristy Já to přeskakuju, ale někdy v zápalu čtení přehlídnu uživatele. Jenže pak narazím na obvyklá slova, jako např. především, primárně, udělej, přečti, musíš,… To hned přeskakuju, ale některá slova přece jen vidím a nevím. Prostě mě vytáčí doběla.

• Nahlásit
26728
18.5.20 19:58
@Tableta píše:
@matkabagristy Očekávám, že v diskuzi neuvidím příspěvky ognorovaní osoby. A ideální by bylo, kdyby daná osoba neviděla i mé příspěvky.
Znám diskuzní forum, kde to funguje právě jen jednostraně, což není úplně fajn, ale tak aspoň něco.

Ja bych spis trenovala nervy :lol: taky mi z nekoho tepe zila :lol:

• Nahlásit
26728
18.5.20 19:59
@Tableta píše:
@matkabagristy Já to přeskakuju, ale někdy v zápalu čtení přehlídnu uživatele. Jenže pak narazím na obvyklá slova, jako např. především, primárně, udělej, přečti, musíš,… To hned přeskakuju, ale některá slova přece jen vidím a nevím. Prostě mě vytáčí doběla.

Tak tady jsi správně :mrgreen: odrikaneho nejvetsi krajic ;)

• Nahlásit
42906
18.5.20 20:04
@Tableta píše:

a, tebe vytaci nejaky „odbornik“, co si chodi honit triko na epipi. Vitej v klubu :hug:

• Nahlásit
18.5.20 20:08
@Tableta píše:
Znám diskuzní forum, kde to funguje právě jen jednostraně, což není úplně fajn, ale tak aspoň něco.

to už se tu kdysi řešilo, ale odpověď byla taková, že by ty diskuze nedávaly smysl… no nevím. Myslím, že se ale nic v tomto duchu očekávat nedá, když je problém vytvořit nějaké vykřičníky ev. něco podobného jako protiváhu srdíček. :think:

• Nahlásit
13722
18.5.20 20:21

Prajem pekný večer,

ako spomínala @TopSecret, blokovanie je momentálne možné iba v sz.
Každopádne ďakujeme za návrh, posuniem ho ďalej a v admin tíme to prediskutujeme a zvážime.

S pozdravom,
Kristína :kytka:

• Nahlásit
13827
18.5.20 20:23

Tak veřejné diskuzní fórum je od toho, aby mohli diskutovat všichni, ne.
Lidi co mě vytáčí ignoruji. Prostě přeskočím co píší. Co je to za problém :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama