Ignoruje mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 09:59
Ignoruje mě

Ahoj, potřebuji váš názor. Asi před půl rokem k nám do práce nastoupil nový kontrolor kvality. Na první pohled nic zajímavého-při těle, brýle.. postupem času jsme se začali bavit a jednou do konce o mě řekl že jsem moc fajn.. Jednoho dne jsme měli spolu ale konflikt, ne jen se mnou, ale i s druhou kolegyni, protože říkal něco úplně jiného než den předem, tak jsme se do něj trochu pustili :( stydím se za to, je mi to teď moc líto, byla jsem tenkrát unavená, 7.ranní po sobě, neděle.. Byla jsem opravdu protivna a on to jen dorazil.. Nezapomenu jak se na mě tenkrát podíval.. Od te doby jako by mě úplně ignoroval, nepozdraví mě, tváří se jak arogantní magor, nemluví se mnou, jen když musí a to mluví úplně hnusný tonem, když mipřijde něco ukázat, tak tou věci bouchne o stůl a ukáže mi to… Už ve ho jiná kolegyně, která o tom incidentu neví, ptala co mu je proč se tak chová a on: nic nevíte.. A proč to vše píšu.. Protože se mi začal líbit, nevím vůbec to není můj typ, ale něco na něm je.. Vůbec to neumím popsat, ale strašně bych se mu chtěla omluvit za to že jsem byla taková.. Jednou jsem slyšela jak říká jednomu klukovi, že jsem mrcha.. Předevčírem byl na naší směně a když viděl že tam jsem, tak místo toho aby šel kolem mě, jak to dělají všichni, tak to raději celé obešel.. A tak to dělal pořád.. Přišlo mi to až úsměvné že se mu raději to chce celé obcházet, ale zároveň mi to bylo líto.. Pořád, každou chvíli ho nachytam jak mě pozoruje.. Včera už to bylo lepší, už kolem mě chodil, asi se mu to nechtělo už obcházet.. A jak jsem mu řekla že potřebují poradit s něčím, že si nejsem jistá, tak nasadil ten svůj arogantní výraz, přišel, podíval se na to a řekl že to je dobré a zas tím třisknul ???? jako já se ho zeptám co mu je a že se mu za to omlouvám, ale jen mě zajímá váš názor na věc. Včera mi připadalo že mi chce něco říct, furt se ke mě vracel a dělal že něco dělá. Nechápu to ????musím na něj teď furt myslet, nevím co to se mnou je..

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 5630 příspěvků 13.04.18 10:02

A to je takový problém mu říct „omlouvám se“???

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 13.04.18 10:05

No tak co se mu omluvit, a pak ho požádat, zda to můžete probrat?

terien
Kelišová 6443 příspěvků 13.04.18 10:07

Šla bych za ním a omluvila bych se. Vysvětlila bych mu proč se to stalo. Pokud by omluvu nepřijal a dál se choval jako pako, už bych se s ním nezabývala.

Russet
Kelišová 6811 příspěvků 13.04.18 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji váš názor. Asi před půl rokem k nám do práce nastoupil nový kontrolor kvality. Na první pohled nic zajímavého-při těle, brýle.. postupem času jsme se začali bavit a jednou do konce o mě řekl že jsem moc fajn.. Jednoho dne jsme měli spolu ale konflikt, ne jen se mnou, ale i s druhou kolegyni, protože říkal něco úplně jiného než den předem, tak jsme se do něj trochu pustili :( stydím se za to, je mi to teď moc líto, byla jsem tenkrát unavená, 7.ranní po sobě, neděle.. Byla jsem opravdu protivna a on to jen dorazil.. Nezapomenu jak se na mě tenkrát podíval.. Od te doby jako by mě úplně ignoroval, nepozdraví mě, tváří se jak arogantní magor, nemluví se mnou, jen když musí a to mluví úplně hnusný tonem, když mipřijde něco ukázat, tak tou věci bouchne o stůl a ukáže mi to… Už ve ho jiná kolegyně, která o tom incidentu neví, ptala co mu je proč se tak chová a on: nic nevíte.. A proč to vše píšu.. Protože se mi začal líbit, nevím vůbec to není můj typ, ale něco na něm je.. Vůbec to neumím popsat, ale strašně bych se mu chtěla omluvit za to že jsem byla taková.. Jednou jsem slyšela jak říká jednomu klukovi, že jsem mrcha.. Předevčírem byl na naší směně a když viděl že tam jsem, tak místo toho aby šel kolem mě, jak to dělají všichni, tak to raději celé obešel.. A tak to dělal pořád.. Přišlo mi to až úsměvné že se mu raději to chce celé obcházet, ale zároveň mi to bylo líto.. Pořád, každou chvíli ho nachytam jak mě pozoruje.. Včera už to bylo lepší, už kolem mě chodil, asi se mu to nechtělo už obcházet.. A jak jsem mu řekla že potřebují poradit s něčím, že si nejsem jistá, tak nasadil ten svůj arogantní výraz, přišel, podíval se na to a řekl že to je dobré a zas tím třisknul ???? jako já se ho zeptám co mu je a že se mu za to omlouvám, ale jen mě zajímá váš názor na věc. Včera mi připadalo že mi chce něco říct, furt se ke mě vracel a dělal že něco dělá. Nechápu to ????musím na něj teď furt myslet, nevím co to se mnou je..

Omluvit se můžeš, ale není to trochu dětina, když musí s věcmi třískat? Nebo lehce labilní…To bys chtěla?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 13.04.18 10:43

Co kdybyste si normálně promluvili? pozvi ho na kafe z automatu o pauze anebo po směně a vyříkejte si to.. jste snad oba dospělí ne?

Malina7
Závislačka 2552 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 12:50

Stojí Ti za to chlap, který Tě pomlouvá po firmě se slovy, že jsi mrcha? Tohle by mě od něj odradilo a ještě bych mu slušně a důrazně něco řekla, ať si takhle mluví o kom chce, ale Tebe ať z těch pomluv laskavě vynechá.

arinecka
Závislačka 4242 příspěvků 13.04.18 13:58

Takže si se do něj pustila protože říkal den předem něco jiného než pak a on se urazil? Ještě jako bonus o tobě říká že jsi mrcha… Nevím no ale akový chlap ti stojí za to trápení? si bych neměla potřebu se mu omlouvat, ještě když se k tobě chová jak se chová.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama