Přihláška na VŠ - IMS Brno

Anonymní
7.1.11 19:59

IMS Brno

Ahoj holky,

do konce unora se uzaviraji prihlasy na VS a rada bych se spojila s maminkou, ktera si letos podava prihlasku na Institut mezioborových studií v Brne, studijní obor Sociální pedagogika. Ja budu jedna z nich :roll:

Uvitam i jakekoliv informace od studujicich nebo dostudovanych maminek z teto skoly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6215
7.1.11 20:13

Ahojky! Já na této škole úspěšně již 5 rokem studuji 3 letý obor :mrgreen: , ale to je jenom mojí leností. Kdyby ses chtěla na něco zeptat, tak dej vědět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.11 20:19

Jeee Starrrky tak to je super, ze mam zdroj :palec: :palec: :palec:
Tak mi pis vsechno, jaky to tam je? Je to tezky? Musi se chodit na prednasky nebo jde studovat i bez toho? Maji skripta nebo se musi studovat z knizek? :lol: :lol: :lol:
No a jaka je tam ta matika v prvnim roce? Ja jsem na matiku a logiku blba, tak se toho dost bojim :-( No ale nejdriv musim udelat zkousky, ze :-?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.11 20:22

A jeste koukam, ze jsi 5.11 nasla // … to ja jsem zrovna rodila :-D

• Nahlásit
  • Citovat
6215
7.1.11 20:28

Neboj se toho. Já jsem tak trochu flegmatik, takže jsem to podle toho tak brala. Školu jsem navštěvovala zcela vyjímečně a ani to nevadilo. Vždycky se najdou nějaký aktivní spolužáci, kteří dají všechno na internet a z toho se pak dá vycházet. Skripta mají svoje a vždycky na semestr a kdo chce, tak si je koupí.
Jinak matiku už si moc nepamatuju, ale byl to jen zápočet, ale vlastně ani nevím, co obnášel, tuším asi nějakou seminárku, ale jistá si nejsem. Ale žádný počty to určitě nebyly, tak neboj :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6215
7.1.11 20:28
Anonymní píše:
A jeste koukam, ze jsi 5.11 nasla // … to ja jsem zrovna rodila :-D
:palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.11 20:30

Tak to je parada, no ja jem sice z Brna, ale nemam hlidani pro malou, takze se asi moc prednasek ucastnit nebudu, takze budu rada za skripta a poznamky od ostatnich. Ja vim, ze ta skola asi zadna velka kvalita nebude, ale ja si pak chci najit nejakou praci v kancelari, takze snad to bude stacit :roll:
A zkousky jsou tezke nebo to jde zvladnout v klidu? A vychazi tam profesori vstric? 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
AndinaM
12.1.11 15:57

Ahojky, taky se chystám podat přihlášku. Sice jsem už kapku za zenitem, ale vlastně proč ne, že jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.1.11 18:27

Andino a budes se nejak pripravovat, nebo jdes rovnou na zkousky? Ja jsem koukala na ten jejich pripravny kurz, ale ta cena je fakt palka, myslim, ze to hodne prestrelili 8-o 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
AndinaM
14.1.11 13:24

Na přípravnej kurz nejdu, je to fakt pálka. Koupila jsem si yt 4 učebnice, co mají jako doporučenou literaturu k přijímačkám, tak je nastuduju. Včera jsem se potkala se známou, která tam studuje první rok a říkala že bez pžípravy nemá ani cenu k těm přijímačkám chodit…ona dělala i ten pžípravnej kurz. Říkala že jich tam bylo tuším 1300 a brali 300 lidí. Mazec.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.11 20:45
AndinaM píše:
Na přípravnej kurz nejdu, je to fakt pálka. Koupila jsem si yt 4 učebnice, co mají jako doporučenou literaturu k přijímačkám, tak je nastuduju. Včera jsem se potkala se známou, která tam studuje první rok a říkala že bez pžípravy nemá ani cenu k těm přijímačkám chodit…ona dělala i ten pžípravnej kurz. Říkala že jich tam bylo tuším 1300 a brali 300 lidí. Mazec.

Aha … ta to je teda neco, ja jsem myslela, ze tam az takovy naval nebude. No ja uz jsem par let ze skoly, tak nevim nevim … :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
AndinaM
15.1.11 14:23

Já jsem ze školy 20 let, ale zkusím to, pak bych si to vyčítala…věřím že to dám. Jsi z Brna? Můžem dát někdy meeting :) a pokecat

• Nahlásit
  • Citovat
320
28.6.11 14:03

Tak jak jste dopadly na přijímačkách. Mě to čeká příští rok:-) Byly hodně těžké??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dáša S
1.7.11 01:11

ok

já se dostala…taky bych chtěla být v obraze:-)) co a jak…nejsem nejmladší

• Nahlásit
  • Citovat
320
1.7.11 08:29

Dáši, jaké byly přijímačky?? Jak ses na ně dlouho připravovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama