Infanrix HEXA

868
2.9.05 11:02

INFANRIX HEXA

Ahojky holky,

nekupovali jste teď někdy hexa-vakcínu Infanrix Hexa? :?: :?: :?:

Tady se pohybují ceny od 1690,– do 1810,– Kč, tak mne zajímá, jestli je to tak v celé ČR? :roll:

Děkujeme za odpověď.

Peťula + Pavlík

http://tickers.TickerFactory.com/…f4c1/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.9.05 11:10

Ahoj, bohužel, všude je to podobné. Podívej se na starší diskuze, v Praze se dala sehnat i za 1550 Kč. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
16794
2.9.05 14:02

za Brno a okolí hlásím 2× 1500 Kč před 3m a dřív byla i za 1250 Kč, tak je možné, že stále zdražují. Stačí si obvolat lékárny.

ahoj Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
2.9.05 14:18

Infanrix Hexa

Ahoj,

kupovala jsem včera v Brně v doporučené lékárně, a je to tak, jak psala Irias - 1500 Kč dávka (ale v jiných lékárnách mají i dražší).

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
2.9.05 21:19

Ahoj,

hlásím, že v Havl. Brodě jsem ji koupila za 1590,–. Zatím ji tam mám zarezervovanou a v ledničce, budu si ji vyzvedávat až v úterý, kdy jdeme na očkování.

Mirri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
2.9.05 21:31

My jsem kupovali minulý týden od paní doktorky (Zlín) za 1560,– a je teď akce jedna zdarma, takže budeme platit celkem jen 2 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
2.9.05 21:55

Kupovali jsme v Letnanech, a za 1250, ale do konce rijna , je na ni sleva 30%. Ted ji mam obj. za 1000,. v Neratovicích.misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
2.9.05 22:06

Betynko - jsou 4 injekce, ne? My máme první placenou, druhou zdarma a další dvě zase placené… :idea: :idea: :idea:

Mirri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
3.9.05 10:27

No možná vlastně jo. :oops: Mě paní doktorka říkala že teď je ta akce na jednu zdarma - to mluvila o těch třech a pak prý ještě snad v 18měs.??další - to by byla ta čtvrtá (to říkala že už zase budem platit.) Tu jsem nějak opomněla je to ma mě až za dlouho. :wink:
nevím ale přesně jestli říkala v 18m.
Je to ve 3, 4 a ta třetí kdy, prosím?
A podle naší paní doktorky je to na 99,9% jasné že příští rok to hradí pojišťovny :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
3.9.05 15:23

Ahojky.
My jdeme v pondělí na třetí očkování infanrixem. První jsme koupili za 1523,– Kč, druhou doručili naší doktorce a měli jsme ji zdarma a tu třetí jsme teď koupili za 1530,–. Jsme bez jakékoliv reakce a malá ani neplakala.

Iva + Eliška 5 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.9.05 17:21

jé Ivulko a kde jsi vakcínu tak levně sehnala? Pa a všem pohodové očkování

• Nahlásit
  • Citovat
513
3.9.05 17:39

Ahoj,
my jsme měli očkování Infanrixem hrazené zdravotní pojišťovnou. Stačilo, aby pediatr doporučil vyšetření u dětského neurologa. Ten pak tuto vakcínu předepsal. Měli jsme tak vše zdarma.
Ella a Laurinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
3.9.05 21:20

Infanrix Hexa

Ahoj Ello,

ono to tak jednoduché není. Na vyšetření na neurologii se dnes posílá z různých důvodů strašně moc dětí, ale jen zlomek z nich má očkování hexavakcínou hrazeno. Vím, o čem mluvím, byla jsem tam s Aničkou taky a neuroložka mi řekla, že k tomu, aby očkování předepsala, musí být nějaký závažný důvod - prostě dítě musí mít nějaký vážnější neurologický problém. A to jsem já osobně zase ráda, že ten problém nemáme, takže to očkování Aničce ráda zaplatím.

Očkování bez reakce nám všem přeje

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
3.9.05 22:22

Ahoj Svetlano,
ono taky záleží na ochotě doktora. Žádný problém nemáme. Laura měla jen občasné záchvaty šíleného řevu, ale které mimi tohle nemá. Jsem ráda, že ji prohlédl neurolog. Alespoň vím, že je v pořádku.
Vakcínu bych jinak s radostí zaplatila sama.
Ella a Laurinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.9.05 14:41

Ahoj Ello,
Vakcínu jsme sehnali v lékárně na staré poliklinice( dnešní medicentrum) v Ostravě Porubě. Mají tam otevřeno do čtyř do odpoledne.

Pěkný den.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama