INFANRIX HIB

75
28.2.05 11:37

INFANRIX HIB

Ahoj,
tak jsme konečně vybrali očkovací vakcínu. Po dlouhém shánění všech možných i nemožných informací to bude Infanrix Hib.
Chtěla jsem se zeptat, jestli s ním máte zkušenosti a jestli měli Vaše děti po něm nějaké reakce a taky, kde se v Praze dá sehnat nejlevněji.
Děkuji za Vaše odpovědi
Ivka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
28.2.05 11:49

Ahoj,
my mame zkusenosti jen ty nejlepsi. Reakce zadna, dokonce ani pri vpichu si toho syn nevsiml :) Jinak je riziko nezadoucich reakci teto vakciny 0,2% (oproti 12% u bezne vakciny) Niceho se neboj. Ahoj Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
28.2.05 13:37

Máme rizikové miminko narozené v 27. týdnu s hmotností 870g, takže doktoři jdou u nás na všechno velmi opatrně. Po téhle vakcíně ale nebyla vůbec žádná reakce. Až jsem doktorku podezírala, že ji píchla něco jiného, protože byla celé odpoledne děsně vysmátá. :D

S cenou ti neporadím, měli jsme ji hrazenou.
Ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
21.12.10 13:35

Ahoj, prosím další maminky o zkušenosti s touto vakcínou. Jaká byly reakce?

A jakou jste potom zvolili vakcínu proti dětské obrně? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
6.8.12 19:17

Dobrý den maminky, oživuji tuto diskusi, jelikož vážně uvažujeme nad touto vakcínou jako šetrnější alternativou k hexe (tu nechceme). Vaše zkušenosti? A dá se dítě starší 6 m. naočkovat ve schématu 2+1? Někde jsem četla, že ano, ale konkrétní zkušenost by byla vypovídající víc. Děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama