Pupeční pahýl

2857
25.2.05 15:59

Pupeční pahýl

Ahojky,

potřebovala bych poradit. Malýmu je právě týden a dnes při přebalování jsem v pupíku uviděla zaschlou krev. Je to normální??? Včera u nás byla sestra a to pupík jen mokval a říkala že je to dobrý. No a dnes mě prcek překvapí s krví v pupíku - je tam vždy když ho přebaluju - ne nijak moc - a nekrvácí je prostě zaschlá.

Nevíte jak často mám pupík v takovém případě čistit???

Moc děkuju za rady.

Markéta a Michal 7 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

238
25.2.05 16:11

Pupík můžeš čistit lihem a sem tam zaschlá krev nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
25.2.05 16:51

Jasně,musíš čistit lihem každý den nejlépe večer při koupání a když je potřeba…Zaschlá krev nevadí,jen kdyby to krvácelo,je třeba ihned volat lékaře…Líh koupíš v lékárně(60%)…Čistila jsem asi do 3týdnů,pak už je to u většiny miminek v pohodě..divím se,že ti to v porodnici neřekli… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
25.2.05 17:05

Ja bych jenom dodala, ze je treba to vzit opravdu dukladne a nebat se, protoze ja si vzpominam, ze jsem byla spokojena jak pekne to cistim a kdyz to videla nase Dr. tak jenom beze slova odstranila ten povrchni strup, ktery jsem tak po povrchu solichala a pod nim to pekne mokvalo…:(
Jinak zaschla krev sem tam nevadi, pokud to neni okolo zanicene. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
25.2.05 17:52

moc děkuju za odpovědi.

Líh máme, jen jsem byla zaskočená tou krví. Takže budu pokračovat - po koupání vyčistit. Naštěstí zanícený to nevypadá.o))

Takže ještě jednou dík.

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama