inglesina magnum

554
27.5.06 19:15

inglesina magnum

ahojky, jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem? velmi se mi líbí… případně jen názory, které vás třeba při rozhodování vedly k tomu jej zavrhnout nebo naopak… a jaký podvozek je praktičtější? nabízí ten klasický a nebo ten jakoby sportovní.
díky moc za jakoukoliv radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14014
27.5.06 19:50

Ahoj lenino

Ohledně Inglesiny Magnum už tu existuje diskuse na https://www.emimino.cz/modules.php?….

Už je to delší dobu, co jsem ji četla, ale pomohla mi k tomu, že jsem právě včera jednu Inglesinu Magnum s podvozkem Ergo Bike (to je ten s nafukovacími koly) koupila :wink: . (Byla o čtvrtinu zlevněná jen proto, že má potah z kolekce 2005.) Tím pádem zkušenosti nemám žádné, kromě toho, jak jsem ji včera vezla domů - byla jsem sama překvapená, kolik děr člověk na chodníku musí zdolávat :roll: , ale tenhle kočárek je zdá se skutečně skvěle odpružený. Přeju hodně štěstí při výběru 8) (já už jsem z těch kočárků měla hlavu jak meloun 8O , tak jsem šťastná, že jsem se konečně finálně rozhodla :D ). Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
27.5.06 19:59

Magnum

Ahoj, jak se tu objeví diskuze o inglesině, tak ji chválím:-) Mám magnum a podvozek ergo bike. Jediná nevýhoda, kterou jsem objevila, je že má málo kapes a všecko vozím v košíku (ten je ale zase dost prostorný) nebo v tašce. Pak tedy ještě jedna, na kterou nadává můj otec (a dost mě tím otravuje, protože si myslím, že to není taková hrůza): nemá klasické madlo u podvozku, za nějž by se kočárek chytal např. při nastupování do mhd. Takže zvaž, jestli by tě to neštvalo, a pořádně si zvedání vyzkoušej v krámě. Tak hodně zdaru při výběru povozu pro orbátko, Gyta a Barborka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
27.5.06 20:12

Gyto
To jsem ani nevěděla, že nějaké madlo existuje. Já jsem pro změnu byla úplně nadšená z brzdy, která funguje jako u těch kočárků, v nichž jsme ještě jezdili my. Už jsem totiž chtěla koupit Roan Marita, ale tam měla brzda podobu otřesného umělohmotného tlačítka, které se při odbržďování muselo ovládat rukou :evil: (jestli jsem to dobře pochopila 8O ).
Chtěla bych se tě ale zeptat, co jsi k tomu kočárku všechno dokupovala. Mám na mysli hygienickou vložku (zda je opravdu nutná), fusak anebo tašku apod. :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5891
27.5.06 20:19

tak my mame taky Inglesinu s nafuk.koly,je suprova, jen je ji potreba obcas namazat, vrze. Ale bezvadne houpe, malej neciti diry v chodnicich, to jsme ted vyzkouseli jinej sportak s klas. kolama,no to teda byla zmena, chudak malej natresenej jak rizek…
to madlo na uchyt v MHD me taky stve ze tam neni a musi se vzit za korbicku nebo spodek - cek ma pak spinave ruce od kol…

jinak slozeni rychle, vejde se do Fabie combi, da se dat korbicka po smeru,pri slunicku z jedne strany…

jo mela jsem v nem tasku na mimi- skvely na noseni k nam do 8.patra.

jsme spokojeni ! D a Vitek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
27.5.06 20:31

Holky, tak já jsem si Inglesinu s ergo bike podvozkem taky dneska koupila. Sice už je po jednom dítěti, ale zase v plné výbavě mě stál 7000. i s fusakem. Vypadá úplně jak nový. Uvažovala jsem tak, že raději koupím ojetý hluboký a pak koupím nový sporťák. Jen se zeptám, jak perete boudičku. Mám strach, že když ji budu prát kartáčkem a dám prášek na praní, aby mi tam pak nezůstaly fleky. Máte s tím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29704
27.5.06 20:38

Ahoj,
v Inglesine magnum jsme jezdili do cca 9 mesicu vetsinou, pak na stridacku se sportakem. V Inglesine se proste lip spalo ;) Dokonce se mi v ni vyspal jeste v roce a pul loni v lete a to neni zrovna prtavec. U nas rozhodla prave ta velka korba (nase z kolekce 2003 ma 84 cm) a taky to perfektni odpruzeni, do terenu je jak delana, jezdila i v hlubsich zavejich :) Slabsi je ale sportovni verze, ta je zas moc houpava, pro zivejsi dite nic moc. Ale s tim jsme pocitali.
Jinak k tem doplnkum, tasku jsem pouzivala hodne, i kdyz dneska uz se daji koupit mnohem vymakanejsi. Meli jsme i vlozku, ale tu jsem mela jenom parkrat v lete. Koupili jsme i tu matraci a ta tam byla prakticky celou dobu, co lezel.
Fusak mam od Aestheticku, moc doporucuju, jezdili jsme v nem tri zimy.

MHD jsem s tim moc nejezdila, na to jsem si brzo poridila lehci vozitko, ale jinak se dobre nosi ze stran, dva to chyti za tu konstrukci hned pod korbou a za madlo, lip se to tak nosi po schodech.

Nechavam si ji i na dalsi mimino, ty korbicky, co se vyrabi ted, mi prijdou proste mrnavy ;)

Jo a jeste musim napsat, ze my ji mazali jenom jednou a jinak nevrzala. Prodavacka nam rikala, at to namaznem hned po koupeni, ale nejak jsme to stihli az za par mesicu ;)

Tak snad budes taky spokojena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29704
27.5.06 20:41

Mumis, ja ji jeste neprala 8) Mam tu cerveno-modro-bezovou a porad vypada jako nova, i pres casty uzivani se na ni spina nechytala. No ale taky mne zajima, jak se da vyprat, spis bych to ale brala nejakym hadrem, treba svedskou uterkou a v mydlovy vode, nez kartackem a praskem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
27.5.06 20:49

To asi bude rozumnější. Já ji mám totiž starší z bazárku a ony ty věci tak divně voní, takže ji chci celou přeprat. Ostatní už je v pračce je jsem si nevěděla rady s tou boudičkou. Tak dík za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29704
27.5.06 21:17

Tak pak poreferuj, jak ti to slo, doufam, ze to nebude flekaty! Jakou mas barvu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
27.5.06 21:54

Pro Len-til-kah : Mám Maritu, a na brzdu šlapu nohou :wink: :)
Věrka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
27.5.06 22:10

Verusko
Já vím :D , popisovala jsem brzdu u Roanu. Noha je přesně ta část těla, kterou chci k ovládání brzdy používat :wink: - proto na moje miminko čeká ta Inglesinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
27.5.06 22:28

Len-til-kah teď se navzájem asi nechápem :lol: Já teda šlapu i na brzdu od Roanu Marity.
Ale už tuhle diskuzi moc zasekávam jiným tématem, pardon, už končím :oops: :)
Věrka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
27.5.06 22:37

Já mám takovou šedo - zelenou s olemovaným světle modrým proužkem. Dala jsem fotky do diskuze říjen 2006 tak se mrkni.
Takže vyprala jsem první várku a vše je v pořádku. Zítra půjdu na tu boudičku, tak pak písnu jak to dopadlo. Doufám, že to dopadne dobře. Jinak mě asi šlehne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29704
27.5.06 22:48

Tak jsem koukla. Ja mam boudu bezovou, takze neco podobnyho. Jsem zvedava, jak se ti to bude prat, pak sem hod postup :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat