Kočárky v obchodě Děťátko v Sokolově

148
26.5.06 19:09

kočárky v obchodě Děťátko v Sokolově

Začínáme pomalu přemýšlet, jaký kočárek pořídíme. Narazil jsem na zajímavý kamenný obchod v Sokolově (viz detatko.com), kde mají skladem cca 300 kočárku.
Na tom by možná nebylo nic divného, ale mají super službu. Pokud si najdete jakýkoliv kočárek v libovolném internetovém obchodě v ČR, garantují Vám stejnou cenu u nich. Navíc mají vlastní servis do 24 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
631
26.5.06 20:28

Ahoj Marti,
tak já mám od nich 3 kočárky. S tou cenou to slyším poprvé, ale pokud to mají na netu tak je to pravda. Pan Šlechta je hrozně moc ochotný a trpělivý, vše ukáže a vysvětlí. Nakupovala jsem tam toho strašně moc, skoro celou výbavičku. Obchůdek můžu jen doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
27.5.06 16:50

To s tou cenou platí teprve dva měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vavruše
3.3.10 10:22

Děťátko Sokolov

Tak to se tam běžte podívat teď. Ochota se úplně vytratila. Jsou nepříjemný a arogantní. Vůbec nejsou ochotni předvézt kočárek, chtějí za předvedení zaplatit 300,–Kč. No viděli ste to někdy. Už mně tam nikdy neuvidí.

• Citovat
  • Nahlásit
Freezz
3.3.10 19:21

martinf - komerční reklama se tu platí.

• Citovat
  • Nahlásit
juditka
4.3.10 11:48

já od nich nakupuji po netu,i reklamaci jsme řešili a vše k mé absolutní spokojenosti

• Citovat
  • Nahlásit
radka23
8.3.10 14:17

Děťátko Sokolov

Já mám zkušenost podobnou jako Vavruše. Nejsem ještě rozhodnutá jestli pořídíme Firkon, Dorjan nebo Xlander. Na netu sme zjistili, že prodávají všechny tři značky tak sme se tam s manželem vydali. Byli jsme na prodejně jen mi a tři prodavači. Požádali jsme jestli by nám ty kočárky ukázali, že se pro jeden z nich chceme rozhodnout. Prodavač (myslím že to byl pan majitel)nám docela zostra řekl, že nám kočárek předvede až když si ho zaplatíme, nebo že nám za předvedení každého naúčtuje 300,– korun. Manžel se mu snažil v klidu vysvětlit, že přece nekoupíme něco co sme neviděli. Prodavač byl ale docela nepříjemnej, začal řešit něco s internetovýma cenama, což nás teda vůbec nezajímalo. Tak sme poděkovali a šli domů. Do tohodle obchodu už fakt nikdy nepujdu.

• Citovat
  • Nahlásit
zuzu4
19.3.10 12:04

Poptávka

:palec: Mám zájem o nějaký kočárek z výběru který nabízíte!

• Citovat
  • Nahlásit
annca
19.3.10 16:47

Nevím kde je pravda

Byla jsem svědkem v tom to obchodě , že si dvojice nechala předvést asi pět těch nejdražších kočárků. A i přesto ,že je prodavač informoval ,že garantují cenu s internetu, odešli se slovy, že si kočárek vyhlídli na internetu a ,že si ho tam objednají ,protože ho tam mají psaný skladem a tady by museli týden čekat. Poděkovali za předvedení a odešli. Byli tam asi hodinu, myslím, že by to vydržel jen málo kdo. Já jsem v klidu vybírala a ocenila jsem, že jsem mohla v klidu vybírat a nikdo se mi nevnucoval s nějakým vysvětlováním. Kočárek má vybraný, stojí pro mě schovaný na prodejně a můžu si ho tam nechat až do porodu. Obden ho chodím okukovat. Takže jsou lidi a lidi, všichni jsme na sebe v poslední době hnusný, všichni jsou nervózní, nevím co se děje. Možná až v prodejnách budou roboti, tak vydrží všechno. Až bude svítit sluníčko tak bude určitě líp. :pocitac: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1063
19.3.10 16:54
radka23 píše:
Prodavač (myslím že to byl pan majitel)nám docela zostra řekl, že nám kočárek předvede až když si ho zaplatíme, nebo že nám za předvedení každého naúčtuje 300,– korun.

8-o 8-o 8-o 8-o Odtud bych utíkala, až by se mi za patama prášilo a ještě bych je všude „chválila“. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Macinka80
23.6.10 22:20

Není pravda,kupovali jsme tam kočárek před rokem a půl a s tou cenou už nám nabízeli tenkrát,tak že už je to delší dobu a né dva měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
Repsol46
8.12.11 06:50

Odsávačka

Dobrý den, velmi rád bych se s Vámi podělil o zkušennost s ochotou majitele, majitelky a prodavačů týkající se obchodu děťátko.
Včera se nám stala nepříjemnost s odsávačkou mléka z prsu a to taková, že nám u ni praskla podtlaková membrána po 2 měsíčním používání ! Jelikož bez ní je má přítelkyně téměř ztracena,zdravotní problémy,nelze mléko dostat z prsu jiným způsobem bezbolestně ,sedl jsem do auta a jel tento ZÁRUČNÍ problém vyřešit .
K mému velkému překvapení jsem se setkal s absolutním nepochopením a otřesným jednáním ze strany majitele a jeho manželky,která se do velmi emotivní diskuse přidala.Potřeboval jsem okamžitou pomoc a to vyměnit odsávačku,nebo jen její nefunkční komponent, ale to jsem se odvážil trochu moc. Se slovy 30 denní reklamační doba, nebo zavolejte si výrobci,my jsme jen prodejci a vrcholem byla slova zřejmě manželky prodejce " já mám taky tři děti a odstříkavala jsem ručně " jsem šel téměř do mdlob !! A to nemluvím o tom ,že se připojil do této zoufalé debaty další zákazník ,který chtěl vrátit držáky autosedačky, které mu byli prodány před 14 dny s tím, že jsou na ten jeho požadovaný typ a dostal odpověď váš typ držáků se již nevyrábí, peníze zásadně nevracíme, vyberte si jiné zboží v této hodnotě a nebo si tady peníze nechte jako zálohu na další nákup "
Bohužel mi nezbylo nic jiného než u tohoto obchodu třísknout dveřmi, abych si aspoň trošku vylil zlost, oslovit výrobce a nechat si tento díl zaslat na vlastní náklady.
Píši tento příspěvek hlavně proto, aby se NENAPÁLIL žadný další zákazník !!!
V TOMTO " super obchodě " MĚ UŽ NIKDO NIKDY NEUVIDÍ !!!!!!! :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
blanka123
8.12.11 08:25

Dobrý den, souhlasím,že se v obchodě dost zm¨ěnil přístup,když se nám před 6 rokama narodila dcera,byli super,postupně se to zhoršovalo, reklamovali jsme u nich dva kočárky,reklamaci neuznali a na vlastní náklady jsme si raději nechali dovézt a sami opravili kočárky, zbytek jsem už raději nereklamovala,opravil to dědeček, řekli mi třeba,po půl ročním používání,ře s kočárkem jezdím z obrubníků,což kočárek nesnáší, noo a jak mám asi v Sokolově jezdit? U dcery jsem si tam občas troufla koupit něco,jako autosedačku nebo flašky, hračky tam šly cenově postupně hodně nahoru,a když se narodil syn,byl se tam manžel zeptat na autosedačku dceři,protože jsme pak syna chtěli dát do té její,víceméně velká neochota,chtěli i peníze za předvedení zboží, a tak jsme se na ně vykašlali,v Chebu je krásný obchod s dětkýma věcma¨,kde jsou velice ochotní, a tak jezdíme tam,pokud něco potřebujeme…,škoda,možná jim je to jedno,ale připravují se o zákazníky

• Citovat
  • Nahlásit
beradlo
9.12.11 09:20

Taky bych řekla, že se velmi zhoršili. A také co se týká cenově, jsou tam rapidní rozdíly od jiných prodejců. Díky za tip s obchůdkem v Chebu, raději budeme jezdit tam. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Renushca
9.12.11 10:02

Shodou okolností jsme tam byli minulý týden, podívat se na kočárky, vůbec jsme se s neochotou nesetkali a že by po nás někdo chtěl platit za předvedení kočárku, tak to taky ne. Naopak byli moc fajn, věnovali se nám 100%, zodpověděli dotazy… zatim jsme nic nekupovali a odešli se slovy, že si to rozmyslíme a nikdo se špatně nechoval… Ono taky možná když tam jdete, by bylo dobré se chovat tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám, pokud tam jde už někdo naštvanej, protože měl blbej den, tak to prostě musí být nepříjemný pro obě strany… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat