Instagram soutěžíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:41
Instagram soutěžite?

Ahoj soutěži někdo na instagramu? Kdyztak mi napište jména koho můžu označovat :) děkuji :)

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 03.11.18 16:44

Já, ale jen u těch soutěží, kde nemusím nikoho označovat a nemusím kvůli tomu sledovat stopadesat profilů :lol: to mě jako fakt neba. Takže ve finále toho moc není :mrgreen:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 03.11.18 18:15

Nesoutžím, protože nehodlám otravovat lidi označováním.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 03.11.18 18:53

Soutěžím občas, ale štvou mě soutěže, kde může být víc komentářů, nemám tolik kamarádek na označování :nevim: občas označím maminky, které sdílí jen soutěže, ale nikdy sem nic nevyhrála :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 03.11.18 19:08

já ne ale kamarádky kor jedna mě furt někde označuje :D jak mi přijde oznámení hned vím :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 19:45

@Tableta
Ptala jsem se kdo soutěží a ne kdo nesoutěží…

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 04.11.18 07:11

Ne, ptala ses, cituji:

@Anonymní píše:
Ahoj soutěži někdo na instagramu?

Otázka zněla jasně. :kytka:
A tak jsem odpověděla, že nesoutěžím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >