O2, T-MOBILE nebo VODAFONE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lea110
Povídálka 16 příspěvků 31.10.18 09:33
O2, T-MOBILE nebo VODAFONE ?

Ahoj, chci se zeptat kdo má s jakým operátorem zkušenosti. Mám předplacenou kartu a chci přejít na tarif ale nevím ke komu. Chci i zhlediska signálu aby byl dobrý a nevypadával každou chvíli, abych měla internet, neomezené volání, smsky klidně omezený. Přinejlepším pište i ceny kolik dáváte pokud vám to nevadi.

Reakce:

Lea110
Povídálka 16 příspěvků 31.10.18 09:37
Operátor

Klidně pište i jiné operátory pokud máte. Budu jen ráda.

Uživatel je onlinetiny_girl
Kecalka 333 příspěvků 31.10.18 10:02

LAMA Mobile - mám neomezené sms a neomezené volání do všech sítí + 1,5 GB dat za 399,– měsíčně

LenkaN26
Závislačka 4073 příspěvků 31.10.18 10:16

@tiny_girl to stejné mám u vodafone za 349,– stačí si zavolat na tarifomat.

LenkaN26
Závislačka 4073 příspěvků 31.10.18 10:17

Jinak tedy máme soukromá čísla u vodafone, firemní u O2 a se signálem problémy nemáme ani u jednoho operátora.

-Evka-
Závislačka 3686 příspěvků 31.10.18 10:26

Vzhledem k tomu, že telefonujeme málo, tak máme síť odorik. Internet také nabízejí, využíváme ho zejména v létě.
Ještě doplňuji, že jsou pokrytí sítí T-mobile.

Horavoj92
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 10:16

můžu se zeptat jak dlouho ho máte? Volal jsem tam a nic takového mi nenabídli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >