O2, T-MOBILE nebo VODAFONE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lea110
Povídálka 16 příspěvků 31.10.18 09:33
O2, T-MOBILE nebo VODAFONE ?

Ahoj, chci se zeptat kdo má s jakým operátorem zkušenosti. Mám předplacenou kartu a chci přejít na tarif ale nevím ke komu. Chci i zhlediska signálu aby byl dobrý a nevypadával každou chvíli, abych měla internet, neomezené volání, smsky klidně omezený. Přinejlepším pište i ceny kolik dáváte pokud vám to nevadi.

Reakce:
Lea110
Povídálka 16 příspěvků 31.10.18 09:37
Operátor

Klidně pište i jiné operátory pokud máte. Budu jen ráda.

tiny_girl
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 31.10.18 10:02

LAMA Mobile - mám neomezené sms a neomezené volání do všech sítí + 1,5 GB dat za 399,– měsíčně

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 31.10.18 10:16

@tiny_girl to stejné mám u vodafone za 349,– stačí si zavolat na tarifomat.

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 31.10.18 10:17

Jinak tedy máme soukromá čísla u vodafone, firemní u O2 a se signálem problémy nemáme ani u jednoho operátora.

-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 31.10.18 10:26

Vzhledem k tomu, že telefonujeme málo, tak máme síť odorik. Internet také nabízejí, využíváme ho zejména v létě.
Ještě doplňuji, že jsou pokrytí sítí T-mobile.

Horavoj92
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 10:16

můžu se zeptat jak dlouho ho máte? Volal jsem tam a nic takového mi nenabídli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >