Facebook soukromí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:09
Facebook soukromí

Zdravím, vím že je to taková prkotina, ale kamosky chtějí přidat na moje narozeniny dost trapné fotky na facebook (kde jsem i v plavkách a ja nechci, abych tam takové fotky měla), prosím vás, nevíte někdo, jak to nastavit, aby ty příspěvky, které vloží na mou timeline nešly vidět? Abych je kdyžtak viděla jen ja? Budu vam opravdu vděčná, přeju pěkný zbytek večera.

Reakce:

elza12
Kecalka 128 příspěvků 14.10.18 19:13

Nastaveni - soukromí - timeline a označování a tam už najdeš co potřebuješ ;)

7.straka
Stálice 60 příspěvků 14.10.18 19:22

To jsou prima kámošky teda :cert:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 6 inzerátů 14.10.18 19:34

jojo nastavení označování. mě takhle náš svatební fotograf řekl že mi prvních pár fotek pošle na fb, houby poslal, on si je dal na svou zeď a označil nás. tak jsem vypěnila a vyděsila se že je lidi uvidí dřív, no naštestí jsem to měla nastavené tak, že jsem to musela nejdřív potvrdit aby se mi to na zdi objevilo. ani jsem o tom nevěděla. Pak jsem mu to taky řekla, aby si to uvědomil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:57
Facebook soukromí

Moc vám děkuji, snad mi to půjde :D

Celina
Závislačka 3290 příspěvků 14.10.18 22:00

Skvělé kámošky :pankac: nejdřív by letěly z přátel na FB a hned v zápětí i z mého života

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 22.10.18 20:33
Facebook sledování

Dá se zjistit kdo se dívá na můj Facebook, jak často ho navštěvuje?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >