Facebook soukromí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:09
Facebook soukromí

Zdravím, vím že je to taková prkotina, ale kamosky chtějí přidat na moje narozeniny dost trapné fotky na facebook (kde jsem i v plavkách a ja nechci, abych tam takové fotky měla), prosím vás, nevíte někdo, jak to nastavit, aby ty příspěvky, které vloží na mou timeline nešly vidět? Abych je kdyžtak viděla jen ja? Budu vam opravdu vděčná, přeju pěkný zbytek večera.

Reakce:
elza12
Kecalka 156 příspěvků 14.10.18 19:13

Nastaveni - soukromí - timeline a označování a tam už najdeš co potřebuješ ;)

7.straka
Kecalka 317 příspěvků 14.10.18 19:22

To jsou prima kámošky teda :cert:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 6 inzerátů 14.10.18 19:34

jojo nastavení označování. mě takhle náš svatební fotograf řekl že mi prvních pár fotek pošle na fb, houby poslal, on si je dal na svou zeď a označil nás. tak jsem vypěnila a vyděsila se že je lidi uvidí dřív, no naštestí jsem to měla nastavené tak, že jsem to musela nejdřív potvrdit aby se mi to na zdi objevilo. ani jsem o tom nevěděla. Pak jsem mu to taky řekla, aby si to uvědomil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:57
Facebook soukromí

Moc vám děkuji, snad mi to půjde :D

Celina
Závislačka 3885 příspěvků 14.10.18 22:00

Skvělé kámošky :pankac: nejdřív by letěly z přátel na FB a hned v zápětí i z mého života

Marffusha
Stálice 87 příspěvků 22.10.18 20:33
Facebook sledování

Dá se zjistit kdo se dívá na můj Facebook, jak často ho navštěvuje?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >