Reklama

Xbox X playstation

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

finduska
Extra třída :D 13734 příspěvků 02.10.18 19:00
Xbox X playstation

Jaké máte zkušenosti? hry k sehnání cenově apod? chteli bychom i takove ty hry jak stojíte a delate treba ze hrajete tenis a ono to snima????????

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4991 příspěvků 02.10.18 19:04

@finduska na to snímání asi spíš ten Playstation, máme X box 0ne, ten nesnímá ani se k němu ta kamera nedělá takže se hraje jenom přes ovladač, sehnat hry jde dobře, prakticky všechny se dají zakoupit online přímo přes ten X box, ale zas nám třeba nejde hrát online na to se musí platit speciální karta. Jak je na tom Playstation netuším ono bude víc druhů, akorát mi třeba kamarádi co mají obojí říkali že ten X box má příjemnější ten ovladač :think:

Nimie
Nadpozemská drbna 25965 příspěvků 02.10.18 19:05

@finduska které modely byste rádi? Na pohybové hry je určitě lepší Xbox s Kinectem (zvlášť pro děti), ale museli byste sehnat verzi ještě s Kinectem, u Playstationu to jde taky, ale ten typ her je trošku jiný a obecně je to konzole spíš zaměřená na hry ve stylu počítačových. Pro koho to má být? Kolik lidí bude hrát?

Nimie
Nadpozemská drbna 25965 příspěvků 02.10.18 19:06

@Kriss Tina k Xbox One normálně Kinect je ;)

Kriss Tina
Závislačka 4991 příspěvků 02.10.18 19:07

@Nimie fakt? Sme sháněli v elektru i v krámu speciálně na hry a bylo mám řečeno že se už nedělá :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10063 příspěvků 02.10.18 19:11

Mame oboje. S kinectem rozhodne xbox one :palec: mame nějaké sporty, minihry jako chytání prasklin na skle apod, ale i třeba Harryho pottera nebo star wars.

Nimie
Nadpozemská drbna 25965 příspěvků 02.10.18 19:14
@Kriss Tina píše:
@Nimie fakt? Sme sháněli v elektru i v krámu speciálně na hry a bylo mám řečeno že se už nedělá :think:

No, on se přestal vyrábět bohužel, ale do té doby se dělal i k One verzi, takže sehnat v doprodejích (takové ty menší eshopy budou nejspíš mít) nebo použitý (ono se s tím nic nestane, takže to nevadí). Pokud máte klasický One, tak to připojíte napřímo, pokud ty novější One S apod., tak přes adaptér :)

U Xboxu je to zrovna škoda, s Kinectem je s tím fakt mnohem větší sranda, zvlášť na takové to rodinné hraní nebo pro děti :pankac:

Nimie
Nadpozemská drbna 25965 příspěvků 02.10.18 19:14
@Tichošlápek píše:
Mame oboje. S kinectem rozhodne xbox one :palec: mame nějaké sporty, minihry jako chytání prasklin na skle apod, ale i třeba Harryho pottera nebo star wars.
:pankac: :pankac:

Extra třída :D 10063 příspěvků 02.10.18 19:16

@Kriss Tina kinect se dá kdyžtak koupit i zvlášť https://m.alza.cz/…d5257332.htm?…

finduska
Extra třída :D 13734 příspěvků 02.10.18 19:26
@Nimie píše:
@finduska které modely byste rádi? Na pohybové hry je určitě lepší Xbox s Kinectem (zvlášť pro děti), ale museli byste sehnat verzi ještě s Kinectem, u Playstationu to jde taky, ale ten typ her je trošku jiný a obecně je to konzole spíš zaměřená na hry ve stylu počítačových. Pro koho to má být? Kolik lidí bude hrát?

No zatím tri.Přednostně je to pro syna 7,5 Ale těší se i manzel.v podstatě to synovi natloukl on :lol: :P a ty pohybové hry jak snímaji ty zase zajímají mne.

finduska
Extra třída :D 13734 příspěvků 02.10.18 19:27
@Tichošlápek píše:
Mame oboje. S kinectem rozhodne xbox one :palec: mame nějaké sporty, minihry jako chytání prasklin na skle apod, ale i třeba Harryho pottera nebo star wars.

Harry potter 8o 8o :pankac: to chci a chci a chci :P :P

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 02.10.18 19:31

@finduska nejlépe nic z toho a držet se od toho dál, ale když už, tak za mě Playstation :palec:

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 02.10.18 19:34
@Esucrab píše:
@finduska nejlépe nic z toho a držet se od toho dál, ale když už, tak za mě Playstation :palec:
.. manžel by určitě ocenil Playstation :lol:

Extra třída :D 10063 příspěvků 02.10.18 19:46

@finduska jen bacha na pozici :lol: priserne jsem si namlela a malem vysklila okno na terasu, když jsem se hnala za míčem. Měli jsme zapnuté i foceni, manžel umírá smíchy ještě dneska, když na to foto narazí

Nimie
Nadpozemská drbna 25965 příspěvků 02.10.18 19:51
@Esucrab píše:
@finduska nejlépe nic z toho a držet se od toho dál, ale když už, tak za mě Playstation :palec:
:think: proč proboha?
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >