Nefunguje mi SD karta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:04
Nefunguje mi SD karta

Ahoj, prosím vás mám už asi rok SD kartu v novém mobilu SD karta má asi 6 let. A teď mi to pokaždé psalo : Poškozená SD karta zkuste jí přeformátovat. Tak jsem se dostala do vnitra mobilu a SD kartu jsem vyndala a dala jí zas zpátky a pak mi to psalo : SD karta jde vyndat. Tak nevím co mám dělat nemá někdo zkušenosti?

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.09.18 15:12

Naformátovat a pokud to nepomůže, vyhodit a koupit novou.

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 28.09.18 15:12

Koupit novou SD kartu, tahle je už kaput.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:24
@kotyk píše:
Naformátovat a pokud to nepomůže, vyhodit a koupit novou.

Jak se to formátuje?

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 28.09.18 15:30

Záruka na pametovky je půl roku. Z toho už asi věci nedostaneš. Kup novou a tuhle vyhod

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.09.18 15:43
@Anonymní píše:
Jak se to formátuje?

Otázkou je, čeho chceš dosáhnout. Pokud chceš jen funkční kartu, tak formátování může na chvilku zabrat, ale i tak je takové chování karty důvod pořídit novou.

Jestli chceš třeba fotky, co na ní byly, tak kartu rozhodně neformátuj a najdi někoho, kdo obnovu umí. A příště si nastav nějaký typ zálohování.

K samotnému formátování. Zadáš dotaz na formátování SD spolu s typem svého mobilu do Googlu a postupuješ podle nalezeného postupu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >