Reklama

Nefunguje mi SD karta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:04
Nefunguje mi SD karta

Ahoj, prosím vás mám už asi rok SD kartu v novém mobilu SD karta má asi 6 let. A teď mi to pokaždé psalo : Poškozená SD karta zkuste jí přeformátovat. Tak jsem se dostala do vnitra mobilu a SD kartu jsem vyndala a dala jí zas zpátky a pak mi to psalo : SD karta jde vyndat. Tak nevím co mám dělat nemá někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 28.09.18 15:12

Naformátovat a pokud to nepomůže, vyhodit a koupit novou.

Heivka
Závislačka 3112 příspěvků 28.09.18 15:12

Koupit novou SD kartu, tahle je už kaput.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:24
@kotyk píše:
Naformátovat a pokud to nepomůže, vyhodit a koupit novou.

Jak se to formátuje?

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 15:30

Záruka na pametovky je půl roku. Z toho už asi věci nedostaneš. Kup novou a tuhle vyhod

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 28.09.18 15:43
@Anonymní píše:
Jak se to formátuje?

Otázkou je, čeho chceš dosáhnout. Pokud chceš jen funkční kartu, tak formátování může na chvilku zabrat, ale i tak je takové chování karty důvod pořídit novou.

Jestli chceš třeba fotky, co na ní byly, tak kartu rozhodně neformátuj a najdi někoho, kdo obnovu umí. A příště si nastav nějaký typ zálohování.

K samotnému formátování. Zadáš dotaz na formátování SD spolu s typem svého mobilu do Googlu a postupuješ podle nalezeného postupu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >