Větší disk do staršího notebooku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 22.09.18 00:30
Větší disk do staršího notebooku?

Ahoj, tři roky starý notebook je dost pomalý a to proto, že disk má malou kapacitu. opravdu často jede na 100 %. Radí mi, ať si do něj koupím větší. máte to někdo tak? cenově to samozřejmě vyjde jinak, než kupovat nový notebook…

Reakce:

janickaIII
Závislačka 2584 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 08:45

@lucie.krajcarova jj zvetsovala jsem RAM v ntb asi 2× a pak se vratila ke stolnimu pc. Jinak vymena ram je sice levnejsi nez cely novy ntb, ale zas tak levne to taky neni.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 22.09.18 11:03

@janickaIII řikali mi, že disk bude stát mezi 800-1500 podle velikosti… nový nb tak deset tisíc..

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 22.09.18 13:26

otázka je, jestli bude stačit jen nový disk. Pokud do toho půjdeš, ber SSD disk - je mnohem rychlejší, ale samozřejmě dražší. Možná totiž bude potřeba i noivý procesor či grafická karta, což by bylo finančně už náročnější a nevím, jestli je to v notebooku možné měnit samostatně. Každopádně já bych do té výměny šla. Za zkoušku nic nedáš, disk se dá případně zase prodat na bazaru, pokud by ses rozhodla nakonec pro nový notebook.

janickaIII
Závislačka 2584 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 15:50

@lucie.krajcarova to jo, je otázka jak je nt starý a jaké tam jsou další komponenty. Ale jak píše nozu za zkoušku nic nedáš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >