Reklama

Je tohle blokace na fb?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 01:54
Je tohle blokace na fb?

Holky, poraďte mi.

Člověk mi najednou zmizel z fb a messengeru. Když dám jeho jméno do vyhledávání na fb, napíše se mi content not available (obsah nedostupný). Na messengeru mi ho to vůbec nenajde.

Je tohle způsobené tím, že mne zablokoval?

Reklama

Reakce:

Gracelynx
Nováček 6 příspěvků 29.09.18 02:13

pozadej nekoho, aby ho vyhledal, pokud se mu neukaze, zablokoval toho dotycneho FB, pokud se da najit, zablokoval si on tebe

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 02:24

Díky. Taky mě napadlo, ať ho vyhledá někdo jiný. Nenapadlo mě, že ho mohl zablokovat samotný fb. Ale je to možnost.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 6 inzerátů 29.09.18 08:56

myslím že ano,jak ti to ukáže že je obsah nedostupný,jak je výše uvedeno,zkus najít člověka přes někoho jiného,nebo i dva jiné,pokud je najde,blokl tvuj učet

BaraRed
Kecalka 143 příspěvků 29.09.18 09:33

Zkus napsat jeho jméno do Googlu a k tomu připiš Facebook, mělo by ho to najít. Pokud ne, buď si tě zablokoval a nebo si deaktivoval účet.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >