Je tohle blokace na fb?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 01:54
Je tohle blokace na fb?

Holky, poraďte mi.

Člověk mi najednou zmizel z fb a messengeru. Když dám jeho jméno do vyhledávání na fb, napíše se mi content not available (obsah nedostupný). Na messengeru mi ho to vůbec nenajde.

Je tohle způsobené tím, že mne zablokoval?

Reakce:

Gracelynx
Povídálka 16 příspěvků 29.09.18 02:13

pozadej nekoho, aby ho vyhledal, pokud se mu neukaze, zablokoval toho dotycneho FB, pokud se da najit, zablokoval si on tebe

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 02:24

Díky. Taky mě napadlo, ať ho vyhledá někdo jiný. Nenapadlo mě, že ho mohl zablokovat samotný fb. Ale je to možnost.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 5 inzerátů 29.09.18 08:56

myslím že ano,jak ti to ukáže že je obsah nedostupný,jak je výše uvedeno,zkus najít člověka přes někoho jiného,nebo i dva jiné,pokud je najde,blokl tvuj učet

BaraRed
Kecalka 439 příspěvků 29.09.18 09:33

Zkus napsat jeho jméno do Googlu a k tomu připiš Facebook, mělo by ho to najít. Pokud ne, buď si tě zablokoval a nebo si deaktivoval účet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >