Reklama

Odolný tlačítkový telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spiky01
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 02.10.18 17:15
odolný tlačítkový telefon

Zdravím, pomalu ale jistě mi odchází telefon-jenže samsung už podobný nevyrábí (xcover c3350) tak se s těžkým srdcem musím podívat po jiné značce. potřebuju vodotěsný, nárazuvzdorný a tlačítkový. máte někdo zkušenost z poslední doby? kdysi jsem měla nějaký evolveo ale ten jsme po 3dnech vraceli, neb nebylo vůbec slyšet když jsem s někým telefonovala tak se nechci zas nachytat. zatím pokukuju po catech. díky za zkušenosti :-)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 02.10.18 17:39

Já manželovi kupovala MyPhone za pár korun a docela mu vydržel.

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 02.10.18 17:46
@spiky01 píše:
Zdravím, pomalu ale jistě mi odchází telefon-jenže samsung už podobný nevyrábí (xcover c3350) tak se s těžkým srdcem musím podívat po jiné značce. potřebuju vodotěsný, nárazuvzdorný a tlačítkový. máte někdo zkušenost z poslední doby? kdysi jsem měla nějaký evolveo ale ten jsme po 3dnech vraceli, neb nebylo vůbec slyšet když jsem s někým telefonovala tak se nechci zas nachytat. zatím pokukuju po catech. díky za zkušenosti :-)

Ahoj,

nevím jak moc to je telefon pro ženu, ale my v rodině chlapům kupujeme značky CAT, Hummer - jsou to odolná, prachuvzdorná, vodotesná zařízení, co vydrží opravdu hodně, ALE mizerný foták, malá pamět a hezké moc nejsou :lol:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2325 příspěvků 02.10.18 18:29

@spiky01 Také doporučuju Caterpillar, skládali jsme se na něj kamarádce, která všechny telefony zaručeně zlikviduje za pár dní. Zatím drží skoro dva roky :lol: a přežil i pád se skalního převisu.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 03.10.18 00:27

veskere nokie

spiky01
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 05.10.18 18:15

Hezky nepotrebuju,na foceni mam fotak :-) koukala jsem na ty caty,ale odrazuje me hmotnost a to ze to neumi fakt nic… zatim jsem teda nalomena ze pujdu do dotykace,stejna rada samsungu co mam

spiky01
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 08.10.18 22:42

@Petr1424 jo,ten přesně mám vyhlídnutej :-) díky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >