Odolný tlačítkový telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 02.10.18 17:15
odolný tlačítkový telefon

Zdravím, pomalu ale jistě mi odchází telefon-jenže samsung už podobný nevyrábí (xcover c3350) tak se s těžkým srdcem musím podívat po jiné značce. potřebuju vodotěsný, nárazuvzdorný a tlačítkový. máte někdo zkušenost z poslední doby? kdysi jsem měla nějaký evolveo ale ten jsme po 3dnech vraceli, neb nebylo vůbec slyšet když jsem s někým telefonovala tak se nechci zas nachytat. zatím pokukuju po catech. díky za zkušenosti :-)

Reakce:
P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 02.10.18 17:39

Já manželovi kupovala MyPhone za pár korun a docela mu vydržel.

Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 7886 příspěvků 02.10.18 17:46
@spiky01 píše:
Zdravím, pomalu ale jistě mi odchází telefon-jenže samsung už podobný nevyrábí (xcover c3350) tak se s těžkým srdcem musím podívat po jiné značce. potřebuju vodotěsný, nárazuvzdorný a tlačítkový. máte někdo zkušenost z poslední doby? kdysi jsem měla nějaký evolveo ale ten jsme po 3dnech vraceli, neb nebylo vůbec slyšet když jsem s někým telefonovala tak se nechci zas nachytat. zatím pokukuju po catech. díky za zkušenosti :-)

Ahoj,

nevím jak moc to je telefon pro ženu, ale my v rodině chlapům kupujeme značky CAT, Hummer - jsou to odolná, prachuvzdorná, vodotesná zařízení, co vydrží opravdu hodně, ALE mizerný foták, malá pamět a hezké moc nejsou :lol:

Keshi
Závislačka 2687 příspěvků 02.10.18 18:29

@spiky01 Také doporučuju Caterpillar, skládali jsme se na něj kamarádce, která všechny telefony zaručeně zlikviduje za pár dní. Zatím drží skoro dva roky :lol: a přežil i pád se skalního převisu.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 00:27

veskere nokie

spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 05.10.18 18:15

Hezky nepotrebuju,na foceni mam fotak :-) koukala jsem na ty caty,ale odrazuje me hmotnost a to ze to neumi fakt nic… zatim jsem teda nalomena ze pujdu do dotykace,stejna rada samsungu co mam

spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 08.10.18 22:42

@Petr1424 jo,ten přesně mám vyhlídnutej :-) díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >