Proč mi to nepřehraje video?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2562 příspěvků 05.10.18 22:01
Proč mi to nepřehraje video?

Prosím o rady. Chodím na super.cz a dosud mi tam videa šla normálně přehrát. A teď ne. Proč? jo a dělá mi to když jsem nba tabletu.Co s tím?

Reakce:
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 05.10.18 22:05

Neukazuje to, že chybí Adobe Flash Player nebo něco podobného?

GabinkaCh
Závislačka 2562 příspěvků 06.10.18 09:24
@Amy_Farrah_Fow­ler píše:
Neukazuje to, že chybí Adobe Flash Player nebo něco podobného?

Ne :(

Lenka_Hal
Kelišová 5734 příspěvků 06.10.18 12:16

Zkusila bych asi resetovat Chrome (pouzivas??) setting. Pres Setting->Advanced->Reset->Restore settings to their original defaults.

GabinkaCh
Závislačka 2562 příspěvků 07.10.18 16:03
@Lenka_Hal píše:
Zkusila bych asi resetovat Chrome (pouzivas??) setting. Pres Setting->Advanced->Reset->Restore settings to their original defaults.

Proboha jak na to?jsem na to blbá

Lenka_Hal
Kelišová 5734 příspěvků 07.10.18 23:14

https://support.google.com/…swer/3296214?…

Tady to je,jsou to ty tri tecky vpravo nahore, jen musis pocitat s tim, ze se ti vymazou veci jako domovska stranka a tak..je to tam napsano.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >