Dotazy ke SMART WATCH hodinkám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 15.10.18 12:45
dotazy k SMART WATCH hodinkám

Přemýšlím, že bych dětem ( 10 a 8 let ) na Vánoce pořídila tyto hodinky http://www.highlife.cz/…elene-v15133
Přiznám se, že v tom nejsem moc zběhlá. Ale hrozně se mi líbí ta možnost, že mohu dětem zavolat, když budou někde pobíhat po venku, na kroužku nebo když jsou u kamaráda atd. Protože telefony si zatím ven neberou. Co řeším, je třeba kredit. Děti mi moc nevolají, to spíš já jim. Nejnižší dobití je myslím 200 Kč pro každého, a když to za toho půl roku neprovolají, tak to propadne, nebo ne propadne, ale bude se jim to načítat a načítat :? :? Za míň asi dobít nelze že?
Holky, máte s tím někdo zkušenosti? Není to zbytečné? Já myslím, že by jsme to využívali. Jako tím, že já jsem v práci a děti třeba odpoledne sami doma, tak jim volám několikrát za den. Když ale odejdou z domu, tak o nich nic nevím, dokud se nevrátí :think:
Jo a to mají ještě simky v telefonech.

Reakce:
Smarcie
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 15.10.18 12:52

Synovy jsem je objednala a po té vratila. Lokalizace úplně na prd… teď má gator 2. A za me o 100% lepší :)

Nimie
Nadpozemská drbna 26362 příspěvků 15.10.18 12:55

@UŽIVATELKA32 upřímně bych se spíš s dětma domluvila na pravidelném hlášení pokud nejsou doma. Třeba jednou za 2 hoďky nebo zavolat než půjdou ven a pak po návratu apod.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 15.10.18 13:01

@Smarcie hm, koukám na to, ale ta cena :roll: , když to mám násobit dvěma :?

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 15.10.18 13:05

Teď jsem teda ještě našla Gator 1 a to vypadá teda cenově o dost lépe. Pokud by byly také dobré, tak bych šla do nich, dokonce už je i v ceně simka na 20 Kč :pankac: Jo tak jsem našla pouze v růžové výprodej.
Každopádně to prodává u nás jen jedna firma? :think:

Jeremi
Kecalka 295 příspěvků 15.10.18 13:27

Budu se opět opakovat - tyhle hodinky jsme objednávali z čínského Aliexpresu za 17 dolarů. Zkušenost s nimi mám dobrou, lokalizace venku funguje bez problémů (v budovách to trochu blbne, ale tam to zas není až tak potřeba), hovory odchozí i příchozí naprosto v pohodě. Dcera je používala v době, kdy se učila sama jezdit po Praze a jak ji tak mě uklidňovalo vědomí, že podle hodinek vím, kde je. Dobře se nám ale osvědčily i na horách, že děti mohly lyžovat poměrně samostatně, ale přitom se s nimi dalo kdykoliv spojit.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 15.10.18 13:50

@Jeremi to myslíš ale ty, co mám já v odkaze nahoře za těch 1000 ? Nemůžeš mi prosím hodit odkaz na ně. A jak sis poradila s nastavením a ovládáním?

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 15.10.18 14:00
Jeremi
Kecalka 295 příspěvků 15.10.18 18:29

@UŽIVATELKA32 To sis našla zrovna teda docela drahý.:-)
Když na Aliexpress dáš hledat gps gsm watch, zaškrtneš free shipping a řazení od nejlevnějších, tak Ti to vyplivne možnosti začínající na částkách mezi 12-13 dolary.
Nastavili jsme to podle anglického návodu, který k tomu byl.
Podstatné je vypnout PIN na SIMkartě, kterou do toho budeš dávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >