Reklama

Internetové obchody s oblečením pro mimi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 01.12.09 21:52
internet.obchody

Ahoj,
poradíte mi nějaké dobré internetové obchody s oblečením pro miminka?
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 01.12.09 22:25

http://www.kojenecke-obleceni.eu/

Tady občas objednávám, jsem spokojená.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 02.12.09 09:34

Tak pokud neznas, tak na www.mimibazar.cz je snad vsechno, inzerenti co prodavaji nove zbozi maji odkazy na svoje stranky, zalezi co presne shanis. Jestli ti zalezi na znackach, tak to tu holky poradi konkretni prodejce konkretnich znacek, se kteryma jsou spokojene.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.12.09 11:28

Ahoj!

Já hodně objednávám zboží z ciziny.
Na MMB je spousta zprostředkovatelů, kteří ti oblečení dovezou.
Moje nejoblíbenější stránky jsou www.topolino.de (ceny docela příznové a opravdu kvalita) a www.next.co.uk (maličko daržší, ale je to srdeční záležistost :srdce: )
Oblečení na doma a na zničení beru v internetových sekáčcích www.brumla.czwww.laclik.cz

MacíkP
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 01.01.10 17:45

Zkuste tenhle eshop http://obleceni.mimishop.cz

Šijou na zakázku tj můžeš se snima domluvit na spoustě věcí

Petra

MacíkP
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 21.02.10 13:18
Army

Tak jsem si tam koupila

http://obleceni.mimishop.cz/detail.php

Manželovi se to strašně líbilo :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.02.10 v 19:11

Frasonka
Nováček 10 příspěvků 29.04.10 12:21
eshopy

Jednoznačně navrhuju mimibazar. Mimibazar je poslední dobou lepší, než Aukro. Prý aukro hodně zvýšilo poplatky, tak se prodejci stěhují odtamtud jinde.

JanaFirtule
Kecalka 130 příspěvků 05.09.10 12:28

Pro jak velké mimi scháníte?
My nakupujeme na mimibazárku, jde zde sehnat i nové zboží za bezva ceny.
Mám děti 7 a 3 roky :)

JanaFirtule
Kecalka 130 příspěvků 05.09.10 12:33

Já zde taky tako koupila, nabídka super, ale vše z Polska a kvalita je holt polsko :D :-P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 09:56
kde nakoupit pro mimi???eshop

Prosím o radu. kde se dá nakoupit pěkné oblečení pro mimi za přijatelné ceny?? máte zkušenosti s nějakým eshopem?? děkuji za tipy..Omlouvám se za anonimitu nechci aby se někdo dozvěděl že už nakupuji…

Lolik
Závislačka 3140 příspěvků 15.01.12 10:04

Ahoj, co se tyče oblečení, tak já jsem hodně nakupovala v CAčku, mají tam pěkné věci a nejsou moc drahé, v eshopech jsem oblečení nekupovala zatím. Chtěla jsem si to předem prohlídnout

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 15.01.12 10:08

Taky nakupuju v kamenných, v eshopech jen specifika jako vlněné kukly, vlněnohedvábné body a jiné vychytávky, co nemají v ca, hm, tescu…

Zvědavica
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 15.01.12 10:21

Ahoj, kdybych nakupovala znovu na první, určitě prdím na nové a jdu rovnou na aukro a koupím tam balík 0-1. Podařilo se mi tam koupit za 300! :potlesk: . A bylo tam krásných hadérků, jaký ani tady u nás nový neseženeš . . . natož za ty prachy . . . A ty pidivěci nebyly vůbec jetý . . . ty malý mímňata jaksi nic neumažou a neroztrhaj . . . Na první 3 m jsem přitom měla nový věci asi tak za 1500 bajoko . . s tím rozdílem, že nebyly nic extra co se značkovosti týče . . . Je to tam dost i o štěstí a balíčky bejvají spíš dražší, ale hadry krásný :think:

Pa

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 15.01.12 10:26

Ja nakupujem cez www.mimibazar.cz nove aj pouzite.

Zozole
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 15.01.12 10:30

Pokud chceš eshop, tak doporučuji http://www.vejnartextil.cz/
Oblečení je kvalitní a v eshopu mnohem levnější než tuto značku prodávají v kamenných obchodech. Jsem spokojená jak s komunikací, tak s dodávkou. Pak ještě nakupuji na http://www.mysacek.cz/ - taky moc fajn obchůdek.
Chápu, že něco chceš mít pro miminko nové, ale já bych pro ty další věci klidně šla taky na www.aukro.cz. Pokud máš štěstí, dají za pár korun sehnat moc pěkné věci :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >