Interrupce klinika Meda zkušenosti

Anonymní
15.6.20 21:38

Interrupce klinika Meda zkušenosti

Ahoj, máte někdo zkušenost s klinikou Meda? Respektive s miniintertupcí tam? Dnes jsem byla na sepsání žádosti, všechno fajn, akorát mi přijde zvláštní, že ani nechtěli nebo se neptali na krevní skupinu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1912
15.6.20 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s klinikou Meda? Respektive s miniintertupcí tam? Dnes jsem byla na sepsání žádosti, všechno fajn, akorát mi přijde zvláštní, že ani nechtěli nebo se neptali na krevní skupinu atd.

A k cemu by jim byla krevni skupina? Ptat se nebudou, pokud by ji potrebovali kvuli pripadne nutne transfuzi, tak si ji musi vysetrit sami - reknes jim to nahodou blbe a zabijou te… Jenze tady se krevni ztraty nepredpokladaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
15.6.20 21:54

Tak jiste, ze potrebujou vedet krevni skupinu - kvuli ( ted nevim presne, jak se tomu rika) ockovani na minusovy rh faktory. Kazdy, kdo je rh- musi/ mel by dostat anti d ockovani, po porodu, po potratu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
15.6.20 22:03

Předpokládala bych, z si ji určí sami, netroufnou si věřit tomu, co jim řekneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
21.6.20 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s klinikou Meda? Respektive s miniintertupcí tam? Dnes jsem byla na sepsání žádosti, všechno fajn, akorát mi přijde zvláštní, že ani nechtěli nebo se neptali na krevní skupinu atd.

Ahojky
Jo, nechala jsem si do dát pryč v Meda tam v Bulovce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 11:11
@Vvurca píše:
Ahojky
Jo, nechala jsem si do dát pryč v Meda tam v Bulovce

Ahoj, a bylo vsechno v pohode? Jak to probihalo? Man z toho hruzu

• Nahlásit