Intimní místa a piercing

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Extra třída :D 10168 příspěvků 07.12.18 22:05
Intimní místa a piercing

:mavam:, moje otázka zní:
Máte někdo zkušenost s piercingem na intimních místech u svých protějšků nebo přímo vy? :P Láká vás mít na intimních místech piercing? Líbí se vám, když má někdo tato místa piercingem přikrášlené? :srdce:
Myslím tím u ženy klitoris, bradavky, u mužů přímo na penisu, event., na bradavkách. :think:
Zajímá mě praktická stránka věci, bolelo vás, když jste si ono místo nechali propíchnout?
Mě to velice láká na klitorisu, ale bojím se, takže si to občas lepím, ale není to ono, pořád se to odlepuje.
U svých intimních partnerů ani partnerek jsem piercing neviděla, jen u jedné sexuální partnerky nalepené.

Reakce:
claarca
Kecalka 355 příspěvků 07.12.18 22:34

Mam intim piercing. Ale ne klitoris. Respektive klitoris se spise nepicha, pouze ta kuzicka na nem, tzv vertical nebo horizontal hood

GirlsNick
Kecalka 429 příspěvků 07.12.18 22:49

@claarca Zlepšilo to Vaše vyvrcholení? :-)

Lulina999
Kecalka 299 příspěvků 08.12.18 06:02

Nemám zkušenost, neláká mě to a piercing se mi nelíbí obecně.

bublinek
Kelišová 5463 příspěvků 08.12.18 13:11

@claarca měla jsem v pupíku, aplikace v pohodě. Jak to probíhá u intim? Zvědavost, nic víc, nic míň.

claarca
Kecalka 355 příspěvků 08.12.18 20:49
@bublinek píše:
@claarca měla jsem v pupíku, aplikace v pohodě. Jak to probíhá u intim? Zvědavost, nic víc, nic míň.

Hele fakt zalezi, co se picha. Intim muze byt na x mistech. Ja mela aplikaci podobnou jako u pupiku, zadny drama

PsNina
Povídálka 14 příspěvků 20.12.18 05:16
Piercing

Já mám osobně propíchnuté bradavky i pupík. Na intim. Piercing se teprve chystám- právě na ten typ, kdy piercing vede pod clictorisem. Co se týče citlivosti, ta už záleží podle toho jaký má kdo hojení apod. Pokuď již nějaký piercing máš- byť jen náušnici, tak se dá částečně od jejich hojení a průběhu odvodit průběh dalších piercingu.
Co se týče bolesti.. samotné píchnutí je vždy jako injekce.. je to sotva chvilinku, kdy to pouze štípne, tedy pokuď si to nechceš pichat sama. ( co jiný píchne za pár vteřin , člověk sám sobě bude pichat +- hodinu) . Bolest většinou přijde až s následným otokem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 20:29

Dovolím si radši anonymně jako chlap. Toto je hodně o tom, kdo je tvůj partner. Já osobně miluju piercingy, partnerka s intimním piercingem by pro mě byla nesmírně lákavá. Já se přiznám, že jsem na intim hrozný srab, ale moc bych chtěl - třeba se jednou k někomu přidám, abych nemohl zdrhnout. Já mám jen podkovy v uších, ale taky se najdou holky, co mají náušnice u kluků za fuj, a já je mám hrozně rád a jsem nesvůj, když je v uších nemám.

Takže, jen do toho. Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama