Intimní místa a piercing

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 8312 příspěvků 07.12.18 22:05
Intimní místa a piercing

:mavam:, moje otázka zní:
Máte někdo zkušenost s piercingem na intimních místech u svých protějšků nebo přímo vy? :P Láká vás mít na intimních místech piercing? Líbí se vám, když má někdo tato místa piercingem přikrášlené? :srdce:
Myslím tím u ženy klitoris, bradavky, u mužů přímo na penisu, event., na bradavkách. :think:
Zajímá mě praktická stránka věci, bolelo vás, když jste si ono místo nechali propíchnout?
Mě to velice láká na klitorisu, ale bojím se, takže si to občas lepím, ale není to ono, pořád se to odlepuje.
U svých intimních partnerů ani partnerek jsem piercing neviděla, jen u jedné sexuální partnerky nalepené.

Reakce:
claarca
Kecalka 342 příspěvků 07.12.18 22:34

Mam intim piercing. Ale ne klitoris. Respektive klitoris se spise nepicha, pouze ta kuzicka na nem, tzv vertical nebo horizontal hood

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 07.12.18 22:49

@claarca Zlepšilo to Vaše vyvrcholení? :-)

Lulina999
Kecalka 161 příspěvků 08.12.18 06:02

Nemám zkušenost, neláká mě to a piercing se mi nelíbí obecně.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 08.12.18 13:11

@claarca měla jsem v pupíku, aplikace v pohodě. Jak to probíhá u intim? Zvědavost, nic víc, nic míň.

claarca
Kecalka 342 příspěvků 08.12.18 20:49
@bublinek píše:
@claarca měla jsem v pupíku, aplikace v pohodě. Jak to probíhá u intim? Zvědavost, nic víc, nic míň.

Hele fakt zalezi, co se picha. Intim muze byt na x mistech. Ja mela aplikaci podobnou jako u pupiku, zadny drama

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >