Urážlivá kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 19:39
Urážlivá kamarádka

Ahojda.
Mám kamarádku která je moc fajn a je mi s ní fajn. Problém ovšem nastává když náhodou chci něco jinak než ona nebo když něco není podle ní. Začne být protivná.
Ve chvíli kdy se ji pokusím neco vytknout tak okamžitě přestává komunikovat. Prý proto..protože se mi zase něco nelíbí a nehodlá to poslouchat.
Před pár dny. Jsem ji nachytala, že mi lže. Napsala jsem ji to. Okamžitá odpověď, že to není pravda a tak. Kdybych na vlastní oči neviděla, že je to pravda.. Nedohadovala bych se s ní. Následně si mě blokla na messengeru. Není to poprvé. :roll: Přes sms jsem ji napsala, že blokovat si lidi o kterých tvrdíme, ze je máme rádi..Je ubohé a trapné. Na to mi odepsala, že to máme každý jinak a, že je to jeji volba.
Už mě to opravdu nebaví. Vždycky když se pohádáme.. Jsem já ta první která se jde omluvit. Protože se za to cítím vinna… I když kolikrát to moje vina opravdu nebyla. Nikdy se neomlouvá a ani není schopna přiznat svou chybu.
Mám ji ráda ale tohle chování mě točí…
Co by jste dělali Vy v mé situaci? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Danulinka16
Závislačka 2502 příspěvků 07.12.18 19:42

Poslala bych jí k šípku…Není ona rozmazlený jedináček?Jak může být fajn a jak ti s ní může být fajn,když je taková? :think:

Ginella
Kecalka 155 příspěvků 07.12.18 19:46

K čemu mít takovou kamarádku? :nevim:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 07.12.18 19:47

Měla jsem podobnou na škole. Vždycky mi tvrdila, že můžu být ráda, že se semnou vůbec baví a ať dělám tak aby nepřestala. Tak jsem jí poslala do temných míst. Zhodnoť jestli ti takové kamarádství stojí za to, aby si tě blokla na Messengeru po každé hádce a čekala až dojdeš se omluvit. Nesmysl :?

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19034 příspěvků 07.12.18 19:55

Asi bych jí poslala do do míst, kde slunce nesvítí.
2× bych jí to možná sežrala, ale neomlouvala se.
Napotřetí bych jí už více nenapsala, nepřišla, nedoprošovala bych se.
To není kamarádka, ale vyděrač.

aklutep7
Povídálka 24 příspěvků 07.12.18 20:08
@Anonymní píše:
Ahojda.
Mám kamarádku která je moc fajn a je mi s ní fajn. Problém ovšem nastává když náhodou chci něco jinak než ona nebo když něco není podle ní. Začne být protivná.
Ve chvíli kdy se ji pokusím neco vytknout tak okamžitě přestává komunikovat. Prý proto..protože se mi zase něco nelíbí a nehodlá to poslouchat.
Před pár dny. Jsem ji nachytala, že mi lže. Napsala jsem ji to. Okamžitá odpověď, že to není pravda a tak. Kdybych na vlastní oči neviděla, že je to pravda.. Nedohadovala bych se s ní. Následně si mě blokla na messengeru. Není to poprvé. :roll: Přes sms jsem ji napsala, že blokovat si lidi o kterých tvrdíme, ze je máme rádi..Je ubohé a trapné. Na to mi odepsala, že to máme každý jinak a, že je to jeji volba.
Už mě to opravdu nebaví. Vždycky když se pohádáme.. Jsem já ta první která se jde omluvit. Protože se za to cítím vinna… I když kolikrát to moje vina opravdu nebyla. Nikdy se neomlouvá a ani není schopna přiznat svou chybu.
Mám ji ráda ale tohle chování mě točí…
Co by jste dělali Vy v mé situaci? 8o

Ahojky, asi jako první by sis měla o tomhle promluvit s ní. Nějakou si ji poznat musela a nejspíš jí tak bereš. Jen si zkus někdy dupnout ty, potom uvidíš jestli to kamarádství za to opravdu stojí, určitě se ale kvůli tomu netrap.. může tě jen těšit že TY jsi ta lepší :srdce:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 07.12.18 20:09

Ja myslim,ze toto asi nemas zapotrebi. Nech ji plavat. Ja mam kamaradky 3,2 velmi dobre,a ze bychom se hadaly,to se mi nestalo. To,ze bylo nekdy neco ve vzduchu a pak jsme si to vyjasnily,to jo,ale takovyhle trapnosti ne e..

7.straka
Kecalka 317 příspěvků 07.12.18 20:14

A je vám deset nebo dvanáct? :mrgreen: To si musíš rozmyslet, jestli jí máš ráda i s jejíma chybama nebo máš dost jiných kamarádek a tuhle fakt nemáš zapotřebí. A nebo je dost možná chyba i v tobě. Většinou to tak 50:50 je

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 07.12.18 20:16

Už bych se jí neozvala. Takových rádoby kamarádek si najdeš na každým rohu dvacet. Ta má do kamarádky hodně daleko.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 07.12.18 20:18

To je vám 15 nebo co? :roll: :nevim:

Kostroma
Kecalka 175 příspěvků 07.12.18 20:22

Takze prestane komunikovat, blokne si te a kdyby jsi se neozvala ty, tak je teda asi po ‚kamaradstvi‘ ne? Vyprdla bych se ji na tyhle hry.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 20:25

@7.straka Netvrdim, ze je to vse jen jeji vina. Ale jeji jednani mi prijde detinske. Proste se nafoukne a nereaguje. Udelat to ja, tak uz je ohen na strese. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 20:26

@Kostroma To ona se ozve. Az teda prestane byt urazena a nastvana.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 20:27

@Lainaire8 O dost vice. Ona je starsi nez ja..

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 07.12.18 20:34

Tohle není kamarádka, ale znak Renaultu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >