Intuice, že se mu líbím

Anonymní
17.3.21 19:52

Intuice že se mu líbím

Ahoj, meli jste uz nekdy taky takovej pocit jako mam ted ja? pracuju s jednim klukem
ale co me zaraží ja z nej vyložene cejtim, že se mu libim, přitom na me kouka uplne normalne, neni to divny?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
139
17.3.21 19:55

Neni. Na me to kolegyne vzdycky poznaly, ze se mi libi. A to jsem nijak neslintal, ani se nedostavil zvuk, ktery je videt.

Příspěvek upraven 17.03.21 v 19:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318

Tomu se rika intuice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7679

Hele, to znam. Taky mam pocit, ze mi nas postak svleka respirator pohledem a ten hajzlik chce pokazde ten balik zaplatit.
Nevydavam nejaky zmateny signaly :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
17.3.21 20:22

Jo měla jsem.. jednou v práci. Pořád na mě koukal, vypadalo to, že chce přijít a pozvat mě minimálně na romantickou dovolenou na Bali. Jak se však ještě ten den ukázalo, měla jsem na halence jen obří flek od omáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
17.3.21 20:24

Jo, taky jsem měla intuici a říkala jsem si: „Ty vole, ten jen neví, jak na mě.“ :D :D
No a při mém prvním kroku jsem se spálila a ztrapnila hoho :D
Myslím, že je signály zájmu jsou trochu více zřetelné. Možná máš vysoké mínění sama o sobě, tak jako jsem kdysi měla já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
17.3.21 20:30
@Malineka píše:
Jo, taky jsem měla intuici a říkala jsem si: „Ty vole, ten jen neví, jak na mě.“ :D :D
No a při mém prvním kroku jsem se spálila a ztrapnila hoho :D
Myslím, že je signály zájmu jsou trochu více zřetelné. Možná máš vysoké mínění sama o sobě, tak jako jsem kdysi měla já.

Ale on člověk někdy fakt potřebuje takhle „trapně“ dostat přes prsty, i když v tu chvíli by se nejraději propadl hanbou do země. :mrgreen:
Znám slečnu, co si o sobě myslí, že reálně každý na ní kouká a kdyby chtěla, má na každým prstu deset kluků. A to takhle opravdu říká, fakt sebevědomí hadr. Jí by to třeba taky prospělo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
18.3.21 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj, meli jste uz nekdy taky takovej pocit jako mam ted ja? pracuju s jednim klukem
ale co me zaraží ja z nej vyložene cejtim, že se mu libim, přitom na me kouka uplne normalne, neni to divny?

Není to divný, kouká po tobě a líbíš se mu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14049
18.3.21 20:06

Já když se někomu líbím, tak to většinou vůbec nepoznám :mrgreen: A pak naopak si o někom myslím, že se mnou flirtuje a on je přitom jen milý :P Takže už raději takové závěry nedělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
18.3.21 20:08

@Sonarka konečně hezká profilovka, ta předtím byla děsná :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
18.3.21 20:14
@Sonarka píše:
Já když se někomu líbím, tak to většinou vůbec nepoznám :mrgreen: A pak naopak si o někom myslím, že se mnou flirtuje a on je přitom jen milý :P Takže už raději takové závěry nedělám.

No musíš poslouchat i rozum, obojí je důležité. Já to poznám vždy. Jsem hodně empaticky a vnímavý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14049
18.3.21 20:58
@Kutil Tom píše:
@Sonarka konečně hezká profilovka, ta předtím byla děsná :srdce: :*

Děkuji :P Jsem se snažila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14049
18.3.21 21:08
@Anonym 2021 píše:
No musíš poslouchat i rozum, obojí je důležité. Já to poznám vždy. Jsem hodně empaticky a vnímavý.

Hm, já spíš když na mě nějaký muž zírá, tak znejistím a říkám si, že jsem asi rozcuchaná, případně mám flek na tričku či roušce :mrgreen: Všeobecně si ale říkám, že lidi prostě koukají a nemusí to nic znamenat. A hlavně u mužů se to ne vždy pozná. Mám zkušenost s jedním nápadníkem, kterého jsem poznala jeden večer a měla jsem z něj spíš pocit, že mě ani nevnímá, že mu tam vadím, neb se na mě snad ani nepodíval, nepromluvil… Druhý den mi psal a už jsme rok a půl milenci :P Naproti tomu o jeho kolegovi, který mě propaloval celý večer očima a na rozloučenou mi dal pusu, jsem už nikdy neslyšela :lol: Takže fakt už neusuzuji nic. On taky jinak se projevuje introvert a jinak extrovert, extrovert se baví a usmívá na každého a nemusí to nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
18.3.21 21:13
@Sonarka píše:
Hm, já spíš když na mě nějaký muž zírá, tak znejistím a říkám si, že jsem asi rozcuchaná, případně mám flek na tričku či roušce :mrgreen: Všeobecně si ale říkám, že lidi prostě koukají a nemusí to nic znamenat. A hlavně u mužů se to ne vždy pozná. Mám zkušenost s jedním nápadníkem, kterého jsem poznala jeden večer a měla jsem z něj spíš pocit, že mě ani nevnímá, že mu tam vadím, neb se na mě snad ani nepodíval, nepromluvil… Druhý den mi psal a už jsme rok a půl milenci :P Naproti tomu o jeho kolegovi, který mě propaloval celý večer očima a na rozloučenou mi dal pusu, jsem už nikdy neslyšela :lol: Takže fakt už neusuzuji nic. On taky jinak se projevuje introvert a jinak extrovert, extrovert se baví a usmívá na každého a nemusí to nic znamenat.

Máš pravdu ja jsem extrovert a ty asi introvert, ale tak víš jak, protiklady se přitahují. To ví i mimino. A hlavně zakázáný ovoce nejlíp chutná :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat