Nechce mi říct jeho věk

Anonymní
17.3.21 17:57

Nechce mi říct jeho věk

Ahoj, mám dotaz. Myslíte, ze je normální, když mi kluk nechce říct jeho věk? :lol: Abych uvedla situaci. Začala jsem si s nim dnes psát, po par zprávách se zeptala kolik mu je a on, ze nikomu neříká kolik mu je. Je to normální a má cenu si s nim psát dal? Jeho věk musí byt cca kolem 18-22. Tak jsem to vůbec nepochopila :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
17.3.21 17:58
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Myslíte, ze je normální, když mi kluk nechce říct jeho věk? :lol: Abych uvedla situaci. Začala jsem si s nim dnes psát, po par zprávách se zeptala kolik mu je a on, ze nikomu neříká kolik mu je. Je to normální a má cenu si s nim psát dal? Jeho věk musí byt cca kolem 18-22. Tak jsem to vůbec nepochopila :D

začala jsi si s ním psát - na internetu - kde bereš tu jistotu, že mu je 18-22? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 18:00

Dělá se zajímavej… nebo je to sériovej delikvent a nechce poskytovat indicie k dopadení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
17.3.21 18:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Myslíte, ze je normální, když mi kluk nechce říct jeho věk? :lol: Abych uvedla situaci. Začala jsem si s nim dnes psát, po par zprávách se zeptala kolik mu je a on, ze nikomu neříká kolik mu je. Je to normální a má cenu si s nim psát dal? Jeho věk musí byt cca kolem 18-22. Tak jsem to vůbec nepochopila :D

Hm, tak to bude nějakej úchyl jak vyšitej. Ne, normální to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 18:02

@Májovka1234 Má na Instagramu spoustu fotek a viděla jsem ho i na živo na jedné akci.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16047
17.3.21 18:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
17.3.21 18:04

Tys viděla jeho fotku? Ani fotka nemusí být jeho. Jelikož je to anonymní, tak mu může být třeba 50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
17.3.21 18:08

To je snad jasný, že je to mag.or, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
17.3.21 18:35
@Anonymní píše:

Tak je to trochu zvláštní, asi se dělá tajemným a zajímavým, ale psát si můžete i když přesný věk nevíš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
17.3.21 18:44

Tak pravděpodobně mu je dost, když to nechce přiznat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6719
17.3.21 18:46

Jakmile je nějaká informace „tajná“ nebo mlží, věř mi, že líbit se ti nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67363
17.3.21 18:55

Podivej se na film V siti ;) sice jsem ho nevidela, ale lidi jako ty by se na neho podivat meli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
17.3.21 19:06

Normální to není. Buď se dělá zajímavým a nevymyslí nic lepšího nebo je to „dědek“ či úchyl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
17.3.21 19:17

Napíšu to asi takhle: myslel si, že je neuvěřitelně vtipnej. Je to přesně ten typ humoru, kdy si muž myslí, jak se žena neuvěřitelně baví. Naproti tomu holka jen zírá a nechápe, o co tomu klukovi jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
17.3.21 19:21

@Rosebery no tak takovým týpkem bych se vůbec nezaobírala…to není nic pro mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat