Jak docílit vnitřního orgasmu

14
17.3.21 14:22

Jak docílit vnitřního orgasmu

Ahojte holky, jak to máte s vnitřním orgasmem? Já ho bohužel nikdy nezazila.. Vzdy se udělám jen sama pri dráždění klit. jak prsty, tak oralne. Bohužel bez dráždění bych orgasmu u sexu nedocilila.. Kdy jste zažily svůj první vnitřní vaginální orgasmus? Nemate nějaký návod jak toho docílit? Sex si jinak užívám i bez orgasmu, ale moc po tom toužím :P :srdce: tak holky pište, snad se to tu rychle rozjede :dance: :oops: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2524
17.3.21 14:28

Je mi 32 a vlastne nevim, co je to vnitrni orgasmus… Znam jen drazdeni klitorisu a mokry. On existuje jeste jiny? Mozna jsem pako a jen proste nevim… Mozna mas na mysli orgasmus u sexu, jako s ptakem uvnitr. Tak k tomu ja potrebuju kontakt s klitorisem, jinak se taky neudelam. Takze jsou polohy prijemne, ale bez udelani se, proto, ze tam ten kontakt neni. Proto se polohy stridaji, nekde to proste nejde pokud si nedopomuzes rukou. A mokry orgasmus ten jde i bez zasunu povrchove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
17.3.21 14:32

@Lidulla Asi tím myslí vaginální orgasmus. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 14:34
@alena1995 píše:
@Lidulla Asi tím myslí vaginální orgasmus. :palec:

Ano, přesně. Moc ss v těch názvech nevyznám pardon :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.3.21 14:35
@Lidulla píše:
Je mi 32 a vlastne nevim, co je to vnitrni orgasmus…

dtto
bohužel… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
17.3.21 14:40

Honič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 14:42
@Lidulla píše:
Je mi 32 a vlastne nevim, co je to vnitrni orgasmus… Znam jen drazdeni klitorisu a mokry. On existuje jeste jiny? Mozna jsem pako a jen proste nevim… Mozna mas na mysli orgasmus u sexu, jako s ptakem uvnitr. Tak k tomu ja potrebuju kontakt s klitorisem, jinak se taky neudelam. Takze jsou polohy prijemne, ale bez udelani se, proto, ze tam ten kontakt neni. Proto se polohy stridaji, nekde to proste nejde pokud si nedopomuzes rukou. A mokry orgasmus ten jde i bez zasunu povrchove.

Právě přesně takto to mám také, ale je hodně druhů orgasmu a zrovna toho vaginální dosahuje jen tretina zen sem nekde cetla 🙄 nevim co je na tom pravdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 14:46
@MrsNorris píše:
Honič.
?? Nerozumím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
17.3.21 14:59
@ellennoman píše: ?? Nerozumím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Že seš honič.
S fotkou, co koluje Pinterestem přes pět let.

Ale tady ženský běžně „sdílejí zkušenosti“ v podobných diskuzích, tak snad nikoho neodradím. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 15:07
@MrsNorris píše: Že seš honič.
S fotkou, co koluje Pinterestem přes pět let.Ale tady ženský běžně „sdílejí zkušenosti“ v podobných diskuzích, tak snad nikoho neodradím. :P

Ano přiznávam, našla jsem fotku na pinteresti, protože se stydím o techto vecech mluvit. Kdyz mi napíšeš soukromě potvrdím ti že jsem normální 16ti léta holka. Ale ujistuji vas, ze nejsem žádný honič, jsem mladá slečna co se snaží získat informace. :dance: na profilovku si ted dam radši své zvíře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3043
17.3.21 15:12
@ellennoman píše:
Ano přiznávam, našla jsem fotku na pinteresti, protože se stydím o techto vecech mluvit. Kdyz mi napíšeš soukromě potvrdím ti že jsem normální 16ti léta holka. Ale ujistuji vas, ze nejsem žádný honič, jsem mladá slečna co se snaží získat informace. :dance: na profilovku si ted dam radši své zvíře :mrgreen:

A v 16 si užíváš sex, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 15:17
@Josefuna píše:
A v 16 si užíváš sex, jo?

Co je na tom špatného? Myslím to v té dané situaci, asi kazda žena si ho užívá, pokud není psychicky narušena, nebo se mýlím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3043
17.3.21 15:19
@ellennoman píše:
Co je na tom špatného? Myslím to v té dané situaci, asi kazda žena si ho užívá, pokud není psychicky narušena, nebo se mýlím?

Tady si moc neužiješ, brzy Ti to admin smaže. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.3.21 15:20
@Josefuna píše:
Tady si moc neužiješ, brzy Ti to admin smaže. :lol:

Proč by to měl mazat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
17.3.21 15:21

Povedlo se mi to jednou jedinkrát, ani nevím jak. Vlastně mi to došlo až po asi 3 letech, že to asi bylo ono. :mrgreen: :mrgreen:
Od tý doby se mi to nepovedlo.

Bylo to v autě, já byla nahoře a hýbala jsem se dopředu a dozadu. Dostavil se pocit jako bych potřebovala čůrat a najednou přišel takový zvláštní pocit a to bylo nejspíš ono. :mrgreen: Byl to takový jiný orgasmus než klitorální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat