IP adresa zprávy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Stálice 97 příspěvků 27.01.18 10:58
IP adresa zprávy

Ahoj, od včera mi někdo píše na instagramu, jaká jsem blbá a ne zrovna lichotivé věci a je vidět, že ten účet byl vytvořen nedávno..dá se nějak zjistit odkud jsou ty zprávy posílané a kdo mi to píše? Mám svůj tip ale nechci nikoho obviňovat jen tak..díky :)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 27.01.18 11:01

A co si ho zablokovat?

dement231
Stálice 97 příspěvků 27.01.18 11:02
@lachtanice86 píše:
A co si ho zablokovat?

já potřebuji vědět kdo to je, protože mi posílal i screeny jedné konverzace a zkrátka blokací nic nevyřeším

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 27.01.18 11:09

Tak když ti posílá screeny konverzace tak víš s kým si ji psala ne.

dement231
Stálice 97 příspěvků 27.01.18 11:10
@lachtanice86 píše:
Tak když ti posílá screeny konverzace tak víš s kým si ji psala ne.

tam nejsou vidět obě osoby.. to je jedno to neřešte mě jde o to jestli je možný se k tomu nějak dopátrat

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 27.01.18 11:15

Nejde to zjistit.

dement231
Stálice 97 příspěvků 27.01.18 11:19
@lachtanice86 píše:
Nejde to zjistit.

ae ten člověk přeci musí odněkud psát

brumdinka
Nadpozemská drbna 25239 příspěvků 27.01.18 11:26

@dement231 vsechno jde zjistit rika se tomu digitalni stopa..a spousta lidi na to zapomina :D dobrej ajtak ti to zjisti behem chvilky..jestli te to tak moc obtezuje tak nechapu proc to nebloknes jinak existuje instituce zvana policie CR

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 27.01.18 11:49

@brumdinka digitální stopa možná, ale třeba my doma máme ip adresu jako další 2000 lidí. A ajtaka mám doma

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 27.01.18 12:25
@lachtanice86 píše:
@brumdinka digitální stopa možná, ale třeba my doma máme ip adresu jako další 2000 lidí. A ajtaka mám doma

nezapomen ze mas proxy a dalsi veci

japato
Kecalka 148 příspěvků 27.01.18 17:19

Jsou IP adresy veřejné a neveřejné… Dnes není problém udělat, aby se IP adresa z vedlejšího domu tvářila jako z Číny apod. Při troše štěstí se zjistit dá, ale to byste musela podat trestní oznámení. Pokud by to bylo jen na přestupek, nemá policie pravomoc IP adresu zjistit. Jinak jsou i vyhledavače IP adres na internetu, tak bych nejdřív zkusila to, i když pozitivní výsledek nevidím moc reálně…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama