Reklama

IP adresa zprávy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 105 příspěvků 27.01.18 10:58
IP adresa zprávy

Ahoj, od včera mi někdo píše na instagramu, jaká jsem blbá a ne zrovna lichotivé věci a je vidět, že ten účet byl vytvořen nedávno..dá se nějak zjistit odkud jsou ty zprávy posílané a kdo mi to píše? Mám svůj tip ale nechci nikoho obviňovat jen tak..díky :)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 27.01.18 11:01

A co si ho zablokovat?

dement231
Kecalka 105 příspěvků 27.01.18 11:02
@lachtanice86 píše:
A co si ho zablokovat?

já potřebuji vědět kdo to je, protože mi posílal i screeny jedné konverzace a zkrátka blokací nic nevyřeším

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 27.01.18 11:09

Tak když ti posílá screeny konverzace tak víš s kým si ji psala ne.

dement231
Kecalka 105 příspěvků 27.01.18 11:10
@lachtanice86 píše:
Tak když ti posílá screeny konverzace tak víš s kým si ji psala ne.

tam nejsou vidět obě osoby.. to je jedno to neřešte mě jde o to jestli je možný se k tomu nějak dopátrat

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 27.01.18 11:15

Nejde to zjistit.

dement231
Kecalka 105 příspěvků 27.01.18 11:19
@lachtanice86 píše:
Nejde to zjistit.

ae ten člověk přeci musí odněkud psát

brumdinka
Nadpozemská drbna 25302 příspěvků 27.01.18 11:26

@dement231 vsechno jde zjistit rika se tomu digitalni stopa..a spousta lidi na to zapomina :D dobrej ajtak ti to zjisti behem chvilky..jestli te to tak moc obtezuje tak nechapu proc to nebloknes jinak existuje instituce zvana policie CR

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 27.01.18 11:49

@brumdinka digitální stopa možná, ale třeba my doma máme ip adresu jako další 2000 lidí. A ajtaka mám doma

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 27.01.18 12:25
@lachtanice86 píše:
@brumdinka digitální stopa možná, ale třeba my doma máme ip adresu jako další 2000 lidí. A ajtaka mám doma

nezapomen ze mas proxy a dalsi veci

japato
Kecalka 159 příspěvků 27.01.18 17:19

Jsou IP adresy veřejné a neveřejné… Dnes není problém udělat, aby se IP adresa z vedlejšího domu tvářila jako z Číny apod. Při troše štěstí se zjistit dá, ale to byste musela podat trestní oznámení. Pokud by to bylo jen na přestupek, nemá policie pravomoc IP adresu zjistit. Jinak jsou i vyhledavače IP adres na internetu, tak bych nejdřív zkusila to, i když pozitivní výsledek nevidím moc reálně…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >