IPhone 6S Plus antivir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vermun
Závislačka 3282 příspěvků 14.01.18 12:18
iPhone 6S Plus antivir

Ahoj, včera jsem si koupila tento telefon. Jaké appky jsou dobre? Jaký antivir doporučujete?

Reklama

Reakce:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 14.01.18 12:36
@Vermun píše:
Ahoj, včera jsem si koupila tento telefon. Jaké appky jsou dobre? Jaký antivir doporučujete?

Ahojky, pro zařízení s iOS žádný antivir nepotřebujete. Aplikace jsou spouštěny ze Sandboxu, a nemůžou proto vykonávat příkazy, které by jim systém, tedy iOS, nedovolil.
Nabízené antiviry v app storu jsou většinou právě placené a jsou zbytečné. :dance:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama