IPhone 6S Plus antivir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineVermun
Závislačka 3332 příspěvků 14.01.18 12:18
iPhone 6S Plus antivir

Ahoj, včera jsem si koupila tento telefon. Jaké appky jsou dobre? Jaký antivir doporučujete?

Reakce:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 14.01.18 12:36
@Vermun píše:
Ahoj, včera jsem si koupila tento telefon. Jaké appky jsou dobre? Jaký antivir doporučujete?

Ahojky, pro zařízení s iOS žádný antivir nepotřebujete. Aplikace jsou spouštěny ze Sandboxu, a nemůžou proto vykonávat příkazy, které by jim systém, tedy iOS, nedovolil.
Nabízené antiviry v app storu jsou většinou právě placené a jsou zbytečné. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >