Samsung J3, kdo máte, poraďte prosím

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 12.01.18 17:40
Samsung J3,kdo mate,poradte prosim

Mela jsem svyho milacka Samsung Core prime, ale pred Vanocema se mi prestal dobijet, tak jsem si poridila tento, chtela jsem zase tuhle znacku, jsem na ni zvykla, ale s tim predchozim je to nebe a dudy. Doted jsem neprisla na to, jak si ke kontaktum ulozit fotky, emaily, vice cisel. Kontakty mam i na SIMce i v pameti zkopirovane, ale stejne nic. Byla jsem zvykla na tyhle drobny chujovinky, a tady v tom se nevyznam. Kdo mate stejny, poradte mi, pokud to tam mate takhle nastavene, jak na to.
Diky ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 12.01.18 18:43

@marcellia vyber kontakt…u něj detaily…a nahoře máš upravit…a po té zobrazit více…

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 12.01.18 19:34

To mi prave vubec nejde. U toho predchoziho slo vse jednoduse. A ty mas primo J3?

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 12.01.18 19:47

@marcellia já mám teda J5, ale u kontaktu dej detaily, nahoře pak upravit. Otevře se Ti kontakt a v horní části je kruh a v něm ikona foťáku, na to klepni a otevře se Ti foťák, vedle tlačítka spouště je ikona pro galerii, tam si vyber foto a je to

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 12.01.18 20:18

Ahoj, vybereš kontakt, Dáš upravit a vedle jména je „fotak“, tam si vybereš…

Ice79
Závislačka 2605 příspěvků 12.01.18 20:35

Myslím, že tam i záleží na tom, kde jsou kontakty uloženy. Jestli v paměti telefonu nebo na sd kartě. Přiřadit fotku je kontaktu jde jen v případě uložení čísel v paměti telefonu. My máme tento typ doma taky, ale už nepoužíváme, a nepřišli jsme zas na to, jak jako tón příchozí sms nastavit vlastní tón či písničku ze své galerie. :roll: Možná to ani nešlo. :nevim:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 12.01.18 21:30
@ElisC píše:
@marcellia já mám teda J5, ale u kontaktu dej detaily, nahoře pak upravit. Otevře se Ti kontakt a v horní části je kruh a v něm ikona foťáku, na to klepni a otevře se Ti foťák, vedle tlačítka spouště je ikona pro galerii, tam si vyber foto a je to

Presne to delam a nic. Prave ze u toho predchoziho to tak fungovalo. Kde mas ulozeny kontakty? SIM, telefon nebo SD karta?

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 12.01.18 21:33
@Ice79 píše:
Myslím, že tam i záleží na tom, kde jsou kontakty uloženy. Jestli v paměti telefonu nebo na sd kartě. Přiřadit fotku je kontaktu jde jen v případě uložení čísel v paměti telefonu. My máme tento typ doma taky, ale už nepoužíváme, a nepřišli jsme zas na to, jak jako tón příchozí sms nastavit vlastní tón či písničku ze své galerie. :roll: Možná to ani nešlo. :nevim:

Ja mam kontakty prave na SIM karte a v telefonu. Tak uz zbyva jen SD karta, pak teda uvidim.
Nerada menim mobily, to je vzdycky porod nez si zvyknu :?

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 02:14

@marcellia abych pravdu řekla, tak nevím. Ale na sim ne, telefon mám od Vánoc a kontakty se objevily až po synchronizaci.
Ani nevím, jak to poznat.
Já s androidem teprve začínám, předtím jsem vždy měla windows phone.

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 02:36

@marcellia ještě mě napadlo, co to zkusit obráceně. Vyber fotku a v možnostech ( v pravo nahoře, 3 tečky pod sebou) mi jde přiřadit fotku ke kontaktu.

Petra Z
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 13.01.18 10:05

@marcellia nemám SD kartu a jde to…jak u J5 tak u J3…
kontakty nemám na sim, ale v telefonu

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 13.01.18 10:43
@ElisC píše:
@marcellia ještě mě napadlo, co to zkusit obráceně. Vyber fotku a v možnostech ( v pravo nahoře, 3 tečky pod sebou) mi jde přiřadit fotku ke kontaktu.

To jsem taky zkusila, vybrala jsem fotku, DALSI, JAKO OBR. KONTAKTU, a nabidlo mi to jeden jediny kontakt, tak jsem se pak na nej podivala, a ten jako jediny mam ulozeny na Google uctu. Vubec to nechapu. Ale zajdu s tim asi do T-mobilu at mi tam poradi.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 13.01.18 10:46
@Petra Z píše:
@marcellia nemám SD kartu a jde to…jak u J5 tak u J3…
kontakty nemám na sim, ale v telefonu

Ja uz mam ty kontakty prave vsude, i v telefonu, a nejde. Ja vim ze je to jako kravina, ale byla jsem zvykla si vzdycky mobil tak nejak prizpusobit a ted ho mam takovej neosobni. Zajdu do Tmobilu..

Uživatel je onlinejindra.kytka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 14.07.18 20:49

Oživuji diskusi. Nevíte,když vám zavolá nové číslo, jak si k němu napsat jméno? Dlouze na číslo mačkám v naději,ze nabídne něco jako „uložit“, ale nic se neděje.

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 14.07.18 20:59

V protokolu si rozkliknes cislo a kliknes na vytvorit kontakt

Příspěvek upraven 14.07.18 v 21:03

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >