Reklama

Virtuální realita PS4 pro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 10:12
Virtuální realita PS4 pro

Ahoj, koupili jsme PS4 pro a budeme si dokupovat brýle pro VR. Předběžně jsem se dívala na nabídku her a nic moc mě neoslovilo. Z VR bych si představovala nějaké horské dráhy, ale bez zombíků a nutnosti vraždění. To mě fakt nebere a dětem to nedovolím. Třeba Samsung má krásnou horskou dráhu v jeskyni. Je něco takového i pro PS? A jaké hry kupujete dětem? Třeba nějaké pohybovky…díky moc za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 11.01.18 10:20

My taky budeme urcite porizovat, ale az za delsi dobu, protoze jak pises, pro VR ta nabidka her jeste neni tak siroka, takze i proto chceme cekat nez se to rozjede naplno a spis budeme porizovat pro nase pobaveni, ne pro deti (myslim tim primo VR), protoze tohle uz je fakt asi moc pro detsky mozecek :lol: to spis ty pohybove hry :palec:

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 10:25

@Včelička992 jj, ta VR je hlavně pro mě. Potřebuji něco bez vraždění. Chlap, ať si klidně infarkt u hororovek dostane, ale já se mám ráda :P

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11639 příspěvků 11.01.18 10:35

@Koty VR brýle mám a pouzivam ho na mobil :-)) a je to bezva:-))

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11639 příspěvků 11.01.18 10:37
@Včelička992 píše:
My taky budeme urcite porizovat, ale az za delsi dobu, protoze jak pises, pro VR ta nabidka her jeste neni tak siroka, takze i proto chceme cekat nez se to rozjede naplno a spis budeme porizovat pro nase pobaveni, ne pro deti (myslim tim primo VR), protoze tohle uz je fakt asi moc pro detsky mozecek :lol: to spis ty pohybove hry :palec:

Tu a tam ho ma můj 5 lety syn a drandí s ním na měsíci :mrgreen:

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 10:41

@Malike VR brýle na mobil máme taky, ale tyhle jsou o úplně jiném levelu. Teda pokud nemáš brýle Samsung.

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11639 příspěvků 11.01.18 10:46

@Koty ne já mám Google daydream :think:
No tak věřím že můžou být na PlayStation vytuněný :palec:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11639 příspěvků 11.01.18 10:47

@Koty jdu se na ně mrknout.

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 11.01.18 10:48
@Koty píše:
@Včelička992 jj, ta VR je hlavně pro mě. Potřebuji něco bez vraždění. Chlap, ať si klidně infarkt u hororovek dostane, ale já se mám ráda :P
:D :D no zombiky a vrazdeni bych taky asi nerozdychala. To bych v noci neusla uz vubec :lol: me by se libila nejaka klasicka chodicka, neco jako GTA, kde si muzes delat co chces, je tam i hezka krajina, projedes se v aute :mrgreen: nevim, jestli uz je GTA dostupne na VR :nevim:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11639 příspěvků 11.01.18 10:54

@Koty tak jsem koukala a vypadá to dobře, ale já si počkám až výběr bude velký u těch her.
Zatím si vystačím s těmito a dokud mi nepřestane být špatně z té VR hry EAGLE tak raději ještě chvilku budu bez PlayStation VR :mrgreen:

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 10:54
@Včelička992 píše: :D :D no zombiky a vrazdeni bych taky asi nerozdychala. To bych v noci neusla uz vubec :lol: me by se libila nejaka klasicka chodicka, neco jako GTA, kde si muzes delat co chces, je tam i hezka krajina, projedes se v aute :mrgreen: nevim, jestli uz je GTA dostupne na VR :nevim:

No já jsem asi úplnej barbar, ale smysl GTA mi prostě uniká :lol: Já teď narazila na jednu VR hru, kde chodíš po zábavním parku a můžeš vlízt na kteroukoliv atrakci. Ale první si ten zábavní park musíš vybudovat. No a to mě právě neba, já se chci hned vozit :mrgreen:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 11.01.18 11:01
@Malike píše:
@Koty ne já mám Google daydream :think:
No tak věřím že můžou být na PlayStation vytuněný :palec:

prosim nevis jake bryle poridit na samsung s5? Bych zatim manzela navnadila, nez si koupime VR na ps.

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 11:03
@Malike píše:
@Koty tak jsem koukala a vypadá to dobře, ale já si počkám až výběr bude velký u těch her.
Zatím si vystačím s těmito a dokud mi nepřestane být špatně z té VR hry EAGLE tak raději ještě chvilku budu bez PlayStation VR :mrgreen:

Ta hra EAGLE je i pro PS, jak tak koukám. To by se mi asi líbilo :potlesk: Ten orel před někým utíká a zneškodňuje nepřátele? Sakriš, že nevymyslí něco jen jako poznávačku, to bych byla nejspokojenější 8)

Koty
Závislačka 3798 příspěvků 11.01.18 11:08
@Včelička992 píše:
prosim nevis jake bryle poridit na samsung s5? Bych zatim manzela navnadila, nez si koupime VR na ps.

Leda koupit nějaké ty univerzálky, ale ty jsou naprosto o ničem. Univerzálky máme doma a rozdíl je diametrální. Za mě jsou to vyhozené peníze. Ty Samsung Gear jsem dohledala, že jsou kompatibilní pro Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8, Galaxy Note 7, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 11.01.18 11:11
@Koty píše:
Leda koupit nějaké ty univerzálky, ale ty jsou naprosto o ničem. Univerzálky máme doma a rozdíl je diametrální. Za mě jsou to vyhozené peníze. Ty Samsung Gear jsem dohledala, že jsou kompatibilní pro Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8, Galaxy Note 7, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+

no a na nejake sledovani filmu a videi by to slo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >