Reklama

Iphone 8

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 07.01.18 21:33
Iphone 8

Dobrý den, nevím si rady, tak jsem se chtěla zeptat, jestli měl někdo dtejný problém, Koupila jsem si Iphone 8,ale někdy mám telefon v ruce a telefon je nabitý a někdo mně volá, tak jsem nedostupná, po chvilce mně přijde zpráva a telefon zase zvoní, připadně mně, že telefon vždy padne do nějakého spánku a pak se zase zapne.

Reklama

Reakce:

Martija
Kecalka 137 příspěvků 07.01.18 22:00

@saxsara Zkus aktualizovat iOS.Melo by to pomoct. Vypadá to na tzv. respring tzn. padání domácí obrazovky.

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 08.01.18 10:06

Děkuji moc, vyzkouším

Martija
Kecalka 137 příspěvků 21.01.18 16:43

@saxsara Tak co Iphone? lepší?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >