Iphone 8

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 07.01.18 21:33
Iphone 8

Dobrý den, nevím si rady, tak jsem se chtěla zeptat, jestli měl někdo dtejný problém, Koupila jsem si Iphone 8,ale někdy mám telefon v ruce a telefon je nabitý a někdo mně volá, tak jsem nedostupná, po chvilce mně přijde zpráva a telefon zase zvoní, připadně mně, že telefon vždy padne do nějakého spánku a pak se zase zapne.

Reklama

Reakce:

Martija
Kecalka 136 příspěvků 07.01.18 22:00

@saxsara Zkus aktualizovat iOS.Melo by to pomoct. Vypadá to na tzv. respring tzn. padání domácí obrazovky.

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 08.01.18 10:06

Děkuji moc, vyzkouším

Martija
Kecalka 136 příspěvků 21.01.18 16:43

@saxsara Tak co Iphone? lepší?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama