Iphone 8

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saxsara
Povídálka 41 příspěvků 07.01.18 21:33
Iphone 8

Dobrý den, nevím si rady, tak jsem se chtěla zeptat, jestli měl někdo dtejný problém, Koupila jsem si Iphone 8,ale někdy mám telefon v ruce a telefon je nabitý a někdo mně volá, tak jsem nedostupná, po chvilce mně přijde zpráva a telefon zase zvoní, připadně mně, že telefon vždy padne do nějakého spánku a pak se zase zapne.

Reakce:
Martija
Kecalka 137 příspěvků 07.01.18 22:00

@saxsara Zkus aktualizovat iOS.Melo by to pomoct. Vypadá to na tzv. respring tzn. padání domácí obrazovky.

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 08.01.18 10:06

Děkuji moc, vyzkouším

Martija
Kecalka 137 příspěvků 21.01.18 16:43

@saxsara Tak co Iphone? lepší?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >