Iphone z repasu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jank19023
Nováček 2 příspěvky 12.05.19 19:19
Iphone z repasu?

Ahoj, od té doby co jsem dostala jako dárek k vánocům iPad jsem celkem zamilovaná do iOS a hodně uvažuju o koupi iPhonu. Teď jsem na alze viděla iPhone 8 za 15tis a to je teď když teď šetříme na dovolenou trochu moc. Jak jsem hledala lepší ceny dostala jsem se k iPhone 7 za 7/8 tisíc - třeba na terastore.cz . To už by bylo lepší. Jen nevím jestli do toho jít, když hrozí, že bude v horším stavu baterka a obecně s tím nemám zkušenost. Tak jsem tu a zajímalo by mě, co si o repasu myslíte vy. Vyplatí se to? Nebo raději počkat a našetřit?
Dík moc!

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8442 příspěvků 12.05.19 19:22

Počkej a našetři. Manžel ho takhle dvakrát koupil až nikdy víc. Teď už kupuje jen nový.

TeSudička
Kecalka 475 příspěvků 12.05.19 19:26

Manzel ma teda opacnou zkusenost, nez @Janli. Je naprosto spokojen a nikdy nebyl problem. Ale teda kupoval teda ne takhle pres nejaky eshop, ale primo od pana, ktery je prodava. Pan dava rocni zaruku a i dva roky po zaruce mu vymenil baterku za 500kc.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 12.05.19 19:49

Mam je pro deti a svuj po uplynuti kontraktu (dvouleteho) davam tatkovi, slouzi pak mnoho let. Nebala bych se, i kdyz ty udavane ceny jsou fakt vysoke na repasy starsich typu, britske ceny jsou jinde.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 12.05.19 21:49

Mela jsem 5, 6 i 8 z druhy ruky.100% fungovali vzdycky, mela jsem je pres 3 roky a koupila novy kvuli tomu, ze se mi dalsi model libil vic. Kupovala jsem v mobil pohotovosti

Jank19023
Nováček 2 příspěvky 13.05.19 22:55

Díky za zkušenosti! Tak já to asi risknu :srdce:

Váš příspěvek
Reklama